nem tudok neked árajánlatot adni, viszont azt kérdezném, hogy a tervezőtökkel zökkenőmentes volt-e az együttműködés és hogy milyen árba jött az eng. terv. Mi mostanában keresünk tervezőt és tetszik a tevezőtök web oldala és persze a ti leendő házikótok is!
Olyanrol tud valaki, hogy a betonba kavics helyett valami muanyag (nem mernek eskudni, de talan polisztirol) zuzalekot raknak, na ilyen hol kaphato? Allitolag van a gyongy ami draga 20 (talan e/m3), ezzel szemben a zuzalek 5 (ua.) ertekben volt/van, mar amikor van valahol, mert most csak Szfvar kozeli forrast tudott a FeMu-nk. Valaki akinek sikerult beazonositania, hogy mire gondolhatok, es me'g tud is egy lelohelyet Bp kornyeken (Szentendre iranyaban meg jobb), azt megkoszonnem! (Majd meg megkerdezem, mert tudtam mi a neve pontosan, de lyukas az agyam... tudom hogy igy nehez hogy nem is tudom hogy mit is kell keresnem... szoval bocs.)
A következő betonárakat tudom biztosítani.
C 8-16/KK 7200,- Ft.
C10-16/KK 7700,- Ft.
C12-16/KK 8200,- Ft
C16-16/KK 8700,- Ft
C20-16/KK 9300,- Ft
Ezek az árak hivatalosan, számlával mennek, ISO 2001 minősítéssel, ezért az áfa még rámegy. Bármelyik bank elfogadja.
Az árakban a szállítás nincs benne, mert az nagyban függ a távolságtól. A szállítást és a betonszivattyút is tudom intézni. A 23m-es Pumix 9800,- Ft/h. Min 3h. fizetendő, ebből 2h. munka, 1h. ki-beállás.
Tel: 06 70 505 5700 e-mail: beton@citromail.hu Web: www.beton.on.hu
Ytong ügyben szeretném szeretném felvenni a kapcsolatot Önnel, de (lehet, hogy én vagyok alulképzett fórumozó) mintha nem volna publikus az e-mail címe.
Pont Rs , nekem most jött el az ideje, szóval kellene árajánlat az Ytongra, P2-esre és P4-esre is légyszives. Szállitással. áfával, raklappal(visszaveszitek?) együtt. Épitkezés helye: Őrbottyán (26 km....)
600*200*200 280 db
600*200*300 760 db
500*200*375 2720 db
600*200*100 1440 db
Ytong beltéri-kültéri vakoló habarcsra is kérnék ajánlatot!
ha jól emlékszem a korábbi hozzászólásokra, akkor Te tudsz küldeni téglára árlistát. Nálunk most fog indulni egy ikerház (két különálló egység) épitése, igy most ajánlatokat gyűjtünk téglára.
Épitkezés helye: Budapest XV. kerület (házanként egy szint + tetőtér, kb. 100m2/ház)
Tudnál küldeni árakat a következőkre (szállitási paramétereket is)?
Ytong tégla ára
30-as vagy 38-as Porotherm (de ha jobb az ár, akkor Mátra- vagy Budatherm is jöhet) ára
(csak egy példa: arab ország - Kuvait - kereskedője a végén már a földhöz csapkodta a cuccait, számológéppel kalkulálta, hogy éhen hal-e a családja, majd a közel féláron megvett ékszer eladását követően jöhetett a jól megérdemelt vendéglátás...:-))))
Szuksegem lenne itt helyben, Szolnokon ~70db 600*200*100-as NF-es ytong valaszfal elemre. Milyen aron/db lehetne nalatok hozzajutni? Amennyiben jarhato, a felesleges papirmunka terhetol is megovnalak szivesen.. :)
Nálunk c16-os beton 13500 Ft környékén volt nettó, feketén. És mikor mondtam a kereskedőnek, hogy engedjen valamennyit a 140 m3-es rendelt mennyiségre vagy átmegyek máshoz, szó szerint majdnem elsírta magát, hogy csődbe megy ne csináljam ezt vele. Adott 5%-ot. Most már tudom micsoda haszonnal dolgozik. Mentségemre szóljon, hogy a többi betonkereskedő is ebben a 13500 Ft-os sávban dolgozik.
A következő betonárakat tudom biztosítani. Budapest és környékén.
C 8-16/KK 7200,- Ft.
C10-16/KK 7700,- Ft.
C12-16/KK 8200,- Ft
C16-16/KK 8700,- Ft
C20-16/KK 9300,- Ft
Ezek az árak hivatalosan, számlával mennek, ISO 2001 minősítéssel, ezért az áfa még rámegy. Bármelyik bank elfogadja.
Az árakban a szállítás nincs benne, mert az nagyban függ a távolságtól. A szállítást és a betonszivattyút tudom számla nélkül is intézni. A 23m-es Pumix 9800,- Ft/h. Min 3h. fizetendő, ebből 2h. munka, 1h. ki-beállás.
Kicsit megszivattak / megszivattam magam cserépügyben, úgyhogy hátha itt tud valaki jót ajánlani. A terv: Creaton Profil, az árajánlat szerint 14 raklap (266 nm), + kiegészítők (azokra is tudok darabszámot). Igazán csak júniusra kell, de hátha még most az előző akcióból kimarad valahol... (végső helyszín Pomáz).
Kösz, Betonos, dehogynem. :o) Noname kis üzem, semmit sem lehet róla tudni (már amiket írtál), fél ár - itt már val'szeg nem csak a név(telenség) miatt van ekkora különbség.
Az előregyártáshoz nem sokat konyítok. Ha nem tudjuk a beton minőségét, a technológiát, (pl. rázóasztal, vagy un. tojógép) Akkor nem tudunk semmit. Vagy pl. ha jó is a minőség, meg a tecnológia, akkor sem tudjuk, hogy a betonelem mennyire lelkiismeretesen volt utókezelve. Lehet az akármilyen jó beton, ha nem utókezelik (locsolják) rendesen.
Szerbusztok Gyerekek! A mai napi mese RS bácsitól reméljük a betonacélról, tégláról, pth födémről szól. (reméljük!) Tehát: B60.50 6 mm, tekercsben, 0,2 t., B60.50 12 mm szálban, 0,25 t., hegesztett acélháló 6*2,4 m 150*150-es elosztás 6*6 mm 0,42 t., B38.24 8 mm betonacél. Ez az utolsó valszleg nem az alapba. Bár lehet, hogy a háló sem. No mindegy, többet nem próbálok okos lenni.
Aztán: pth kerámia burkolatú vasbeton gerenda 7 db 2,75 m-es, 23 db 5,5 m-es
Továbbá: pth elemmagas kerámiaburkolatú nyílásáthidaló: 15 db 1 m-es, 30 db 1,25 m-es, 3 db 1,75 m-es, 3 db 2 m-es,
66 m2 pth béléstest 25*52*17 (vajh hány db 66? 441? vagy mínusz gerenda?)
58,4=59 méter pth nf hőszigetelt koszorútégla 11,5*33*20
kéményhez kisméretű nagyszilárdságú tömör tégla 25*12*6.5 Hf10-mc 2,43 m3, miért köb és miért nem négyzet???
És JÖN: 145 m2 pth 38 nf!!! azaz 2320 db? És a feles elemeket hogy kell kiszámolni?
Zsalukő: 40*50*23 Zs40 14 m2, nekem ide Leier van írva, az jó?
Pillértégla 25*12*6,5 I.oszt. Hf30 0.45 m3
Válaszfaltégla: 40*20*10 I.oszt. Hf10-mc 63 m2
Mára ennyi. Nemsokára JÖN, JÖN, JÖN: Tető!Nyílászáró!Meg a sok egyéb fityfiritty!
Lécci ne feledd, hogy Valkóról van szó!!!Szállítás, raklap, izé, bigyó.
Ja a végére:Mediterrán tetőcserép? Jó-rossz vélemény bárkitől?
Te tudod, de én így nagy nyilvánosság előtt nem hirdetném a fekete részét... Egy kérdés, bár csak áttételesen beton: a környéken az egyik kis betonüzem gyárt beton béléselemet E-gerendához. Jóval olcsóbb, mint a "gyári". Meg szabad venni?
A következő betonárakat tudom biztosítani.
C 8-16/KK 7200,- Ft.
C10-16/KK 7700,- Ft.
C12-16/KK 8200,- Ft
C16-16/KK 8700,- Ft
C20-16/KK 9300,- Ft
Ezek az árak hivatalosan, számlával mennek, ISO 2001 minősítéssel, ezért az áfa még rámegy. Bármelyik bank elfogadja.
Az árakban a szállítás nincs benne, mert az nagyban függ a távolságtól. A szállítást és a betonszivattyút tudom számla nélkül is intézni. A 23m-es Pumix 9800,- Ft/h. Min 3h. fizetendő, ebből 2h. munka, 1h. ki-beállás.
Számla nélkül is mehet a beton, de nem ezekből az üzemekből. Ez a szállítási távolságtól függően, egyedi árakkal mehet. Így a beton ára a következő:
C12-24/KK 8000,- Ft
C16-24/KK 8900,- Ft
C20-06/KK 9900,- Ft
Tel: 06 70 505 5700 e-mail: beton@citromail.hu Web: www.beton.on.hu
Ha tudok a betonban segíteni, esetleg tanácsot adni, keressetek bátran. Egy nagy multi betongyár diszpécsere voltam évekig. Most fősulira járok. Ez nem tetszett a cégnek, ezért eljöttem. Rengeteg kapcsolattal rendelkezem, ezért egész jó árajánlatokat tudok szerezni. Budapest és vonzáskörzetében tudok segíteni. Keressetek bátran!