Keresés

Részletes keresés

205T16 Creative Commons License 2005.06.11 0 0 152

Ugyan nem nekem szólt a felhívás, de mégis megkérdezném:

1. A 100-asból és a 200-asból is N+F-es kellene?

2. P4-esből a 300-asra és a 375-ösre is szeretnél árat?

 

205T16

Előzmény: vájolet (151)
vájolet Creative Commons License 2005.06.08 0 0 151

Sziasztok!

Pont Rs , nekem most jött el az ideje, szóval kellene árajánlat az Ytongra, P2-esre és P4-esre is légyszives. Szállitással. áfával, raklappal(visszaveszitek?) együtt. Épitkezés helye: Őrbottyán (26 km....)

 

600*200*200 280 db

600*200*300 760 db

500*200*375 2720 db

600*200*100 1440 db

 

Ytong beltéri-kültéri vakoló habarcsra is kérnék ajánlatot!

 

Minderre sos lenne szükségem:)

 

Köszi!

Gabriel13 Creative Commons License 2005.06.03 0 0 150

Sziasztok!

Kb. 200 m2-re való monolit födém készítéséhez keresek zsalu anyagot  1 hónapra bérbe a III. kerületbe augusztus közepére-végére.

Ha valaki tud ajánlani ilyet kérem jelezze.

Köszönöm.

sylvanus67 Creative Commons License 2005.06.02 0 0 149

Jó ötlet, egy a baj. Én hiába mondom neki, hogy "szfv C8-16/kk 8970 + fa szlaval"

amikor azt fogja mondani hozassam onnét. A szállítási költség meg mindent elvisz. És mondom a környéken ilyen árak vannak. Szétnéztem.

Előzmény: Droopy (142)
PONT RS Creative Commons License 2005.06.02 0 0 148

Szerbusztok!!!

Bocs, hogy eltüntem de millió a meló! Mérleg, vevők stb...

Való igaz Pest nekem messze van kedves Éva. Annyit azért tanácsként, hogy minimum lista -12% az YTONG + a fuvar. Porothermre lista - 20% + a fuvar.

Mindenkinek kellemes építkezést kívánok, meg nyaralást, ha marad píz ;-P .

 

 

Előzmény: Retro1021 (144)
betonos Creative Commons License 2005.06.01 0 0 147

Budapesten eladó 20.000.- db nagyméretű, tiszta bontott tégla. 70 Ft/db.

 

ÉRDEKLŐDNI: 06 70 505 5700

Retro1021 Creative Commons License 2005.05.31 0 0 146
Köszi az ötletet, utána fogok nézni.
Ha lesz használható információm, árlistám közzéteszem.
üdv
É
Előzmény: MZ/Y (145)
MZ/Y Creative Commons License 2005.05.31 0 0 145
PontRS szolnoki, úgyhogy Neked nem Ő kell.
Itt egy cím:
http://www.epitoanyagkereskedes.hu/
Csokis topiktársunknak jó árakat adtak és ők pestiek.

Ha jutsz valamire, beírhatnád, milyen árat adtak, illetve kit találtál legolcsóbban. Pesti építkezőknek segítség lehet.

U.i.: Ha a BB Ház olvassa ezt és létrejön az üzlet, jutalékot az OTP 12345678-12345678-00000000 számlára kérem. :o)
Előzmény: Retro1021 (144)
Retro1021 Creative Commons License 2005.05.31 0 0 144
Kedves PONT RS,

ha jól emlékszem a korábbi hozzászólásokra, akkor Te tudsz küldeni téglára árlistát.
Nálunk most fog indulni egy ikerház (két különálló egység) épitése, igy most ajánlatokat gyűjtünk téglára.

Épitkezés helye: Budapest XV. kerület
(házanként egy szint + tetőtér, kb. 100m2/ház)


Tudnál küldeni árakat a következőkre (szállitási paramétereket is)?

Ytong tégla ára

30-as vagy 38-as Porotherm (de ha jobb az ár, akkor Mátra- vagy Budatherm is jöhet) ára


Előre is köszi, ha küldesz árlistát

Az e-mail cimem:
evetke70@axelero.hu

További szép napot,
üdv
Éva




Előzmény: PONT RS (134)
Droopy Creative Commons License 2005.05.26 0 0 143
Keresek ablakfolia arakat. Kivitelezes nelkulit, mert a t. kivitelezo a folia m2-ar  legalabb ketszereset szereti elkerni pluszban...
Droopy Creative Commons License 2005.05.26 0 0 142
legkozelebb eloszor nezz korul a readymix-nel es arakkal felvertezve szakallkitepesig alkudj. szfv C8-16/kk 8970 + fa szlaval
Előzmény: sylvanus67 (139)
viktor a takarító Creative Commons License 2005.05.26 0 0 141

árkartell??

(csak egy példa: arab ország - Kuvait - kereskedője a végén már a földhöz csapkodta a cuccait, számológéppel kalkulálta, hogy éhen hal-e a családja, majd a közel féláron megvett ékszer eladását követően jöhetett a jól megérdemelt vendéglátás...:-))))

Előzmény: sylvanus67 (139)
ArroW Creative Commons License 2005.05.26 0 0 140

Pont RS!

 

Szuksegem lenne itt helyben, Szolnokon ~70db 600*200*100-as NF-es ytong valaszfal elemre. Milyen aron/db lehetne nalatok hozzajutni? Amennyiben jarhato, a felesleges papirmunka terhetol is megovnalak szivesen.. :)

 

Arrow

sylvanus67 Creative Commons License 2005.05.10 0 0 139
Hogy tudod ennyire olcsón biztosítani a betont?

Nálunk c16-os beton 13500 Ft környékén volt nettó, feketén. És mikor mondtam a kereskedőnek, hogy engedjen valamennyit a 140 m3-es rendelt mennyiségre vagy átmegyek máshoz, szó szerint majdnem elsírta magát, hogy csődbe megy ne csináljam ezt vele. Adott 5%-ot. Most már tudom micsoda haszonnal dolgozik. Mentségemre szóljon, hogy a többi betonkereskedő is ebben a 13500 Ft-os sávban dolgozik.
Előzmény: betonos (137)
MedweSpali Creative Commons License 2005.05.09 0 0 138

Sziasztok!

Teljesen leült a társalgás!Emberek! Ébredjetek! Én meg csak várom, várom azt a remek árajánlatot...

betonos Creative Commons License 2005.05.06 0 0 137

Ismét én! Sziasztok!

 

A következő betonárakat tudom biztosítani. Budapest és környékén.

C  8-16/KK  7200,-  Ft.

C10-16/KK  7700,-  Ft.

C12-16/KK  8200,-  Ft

C16-16/KK  8700,-  Ft

C20-16/KK  9300,-  Ft

Ezek az árak hivatalosan, számlával mennek, ISO 2001 minősítéssel, ezért az áfa még rámegy. Bármelyik bank elfogadja.

Az árakban a szállítás nincs benne, mert az nagyban függ a távolságtól. A szállítást és a betonszivattyút tudom számla nélkül is intézni. A 23m-es Pumix 9800,- Ft/h. Min 3h. fizetendő, ebből 2h. munka, 1h. ki-beállás.

 

Tel: 06 70 505 5700   e-mail: beton@citromail.hu   Web: www.beton.on.hu

 

 

duncanx Creative Commons License 2005.04.26 0 0 136

szervusztok !

 

mennyi kedves ismerős :)))

Axióma Creative Commons License 2005.04.25 0 0 135
Kicsit megszivattak / megszivattam magam cserépügyben, úgyhogy hátha itt tud valaki jót ajánlani. A terv: Creaton Profil, az árajánlat szerint 14 raklap (266 nm), + kiegészítők (azokra is tudok darabszámot). Igazán csak júniusra kell, de hátha még most az előző akcióból kimarad valahol... (végső helyszín Pomáz).
PONT RS Creative Commons License 2005.04.22 0 0 134

Szervusz Medve!

Elnézést a csöndért, de futom a köröket, honnan lehetne téglát küldeni (Abony, Solymár)legolcsóbban Valkóra.

Előzmény: MedweSpali (131)
MZ/Y Creative Commons License 2005.04.20 0 0 133
Kösz, Betonos,
dehogynem. :o) Noname kis üzem, semmit sem lehet róla tudni (már amiket írtál), fél ár - itt már val'szeg nem csak a név(telenség) miatt van ekkora különbség.
Előzmény: betonos (132)
betonos Creative Commons License 2005.04.20 0 0 132

Kedves MZperYpsz!

 

Az előregyártáshoz nem sokat konyítok. Ha nem tudjuk a beton minőségét, a technológiát, (pl. rázóasztal, vagy un. tojógép) Akkor nem tudunk semmit. Vagy pl. ha jó is a minőség, meg a tecnológia, akkor sem tudjuk, hogy a betonelem mennyire lelkiismeretesen volt utókezelve. Lehet az akármilyen jó beton, ha nem utókezelik (locsolják) rendesen.

Így nem tudok semmi tanácsot adni.

Üdv: Gábor

 

 

 

Előzmény: MZ/Y (130)
MedweSpali Creative Commons License 2005.04.19 0 0 131

Szerbusztok Gyerekek! A mai napi mese RS bácsitól reméljük a betonacélról, tégláról, pth födémről szól. (reméljük!) Tehát: B60.50 6 mm, tekercsben, 0,2 t.,  B60.50 12 mm szálban, 0,25 t., hegesztett acélháló 6*2,4 m 150*150-es elosztás 6*6 mm 0,42 t., B38.24 8 mm betonacél. Ez az utolsó valszleg nem az alapba. Bár lehet, hogy a háló sem. No mindegy, többet nem próbálok okos lenni.

Aztán: pth kerámia burkolatú vasbeton gerenda 7 db 2,75 m-es, 23 db 5,5 m-es

Továbbá: pth elemmagas kerámiaburkolatú nyílásáthidaló: 15 db 1 m-es, 30 db 1,25 m-es, 3 db 1,75 m-es, 3 db 2 m-es,

66 m2 pth béléstest 25*52*17 (vajh hány db 66? 441? vagy mínusz gerenda?)

58,4=59 méter pth nf hőszigetelt koszorútégla 11,5*33*20

kéményhez kisméretű nagyszilárdságú tömör tégla 25*12*6.5 Hf10-mc 2,43 m3, miért köb és miért nem négyzet???

És JÖN: 145 m2 pth 38 nf!!! azaz 2320 db? És a feles elemeket hogy kell kiszámolni?

Zsalukő: 40*50*23 Zs40 14 m2, nekem ide Leier van írva, az jó?

Pillértégla 25*12*6,5 I.oszt. Hf30 0.45 m3

Válaszfaltégla: 40*20*10 I.oszt. Hf10-mc 63 m2

Mára ennyi. Nemsokára JÖN, JÖN, JÖN: Tető!Nyílászáró!Meg a sok egyéb fityfiritty!

Lécci ne feledd, hogy Valkóról van szó!!!Szállítás, raklap, izé, bigyó.

Ja a végére:Mediterrán tetőcserép? Jó-rossz vélemény bárkitől?

 

 

MZ/Y Creative Commons License 2005.04.19 0 0 130
Te tudod, de én így nagy nyilvánosság előtt nem hirdetném a fekete részét...
Egy kérdés, bár csak áttételesen beton: a környéken az egyik kis betonüzem gyárt beton béléselemet E-gerendához. Jóval olcsóbb, mint a "gyári". Meg szabad venni?
Előzmény: betonos (129)
betonos Creative Commons License 2005.04.19 0 0 129
A következő betonárakat tudom biztosítani.

C  8-16/KK  7200,-  Ft.

C10-16/KK  7700,-  Ft.

C12-16/KK  8200,-  Ft

C16-16/KK  8700,-  Ft

C20-16/KK  9300,-  Ft

Ezek az árak hivatalosan, számlával mennek, ISO 2001 minősítéssel, ezért az áfa még rámegy. Bármelyik bank elfogadja.

Az árakban a szállítás nincs benne, mert az nagyban függ a távolságtól. A szállítást és a betonszivattyút tudom számla nélkül is intézni. A 23m-es Pumix 9800,- Ft/h. Min 3h. fizetendő, ebből 2h. munka, 1h. ki-beállás.

Számla nélkül is mehet a beton, de nem ezekből az üzemekből. Ez a szállítási távolságtól függően, egyedi árakkal mehet. Így a beton ára a következő:

C12-24/KK 8000,- Ft

C16-24/KK 8900,- Ft

C20-06/KK 9900,- Ft

 

 

Tel: 06 70 505 5700   e-mail: beton@citromail.hu   Web: www.beton.on.hu

Heaven Creative Commons License 2005.04.14 0 0 128

Épületfára ki milyen árat tud?

 

Én, a legolcsóbbat amit találtam: 39000/m3 szlovák lucfenyő

betonos Creative Commons License 2005.04.13 0 0 127

Kedves Építkezők!

Ha tudok a betonban segíteni, esetleg tanácsot adni, keressetek bátran. Egy nagy multi betongyár diszpécsere voltam évekig. Most fősulira járok. Ez nem tetszett a cégnek, ezért eljöttem. Rengeteg kapcsolattal rendelkezem, ezért egész jó árajánlatokat tudok szerezni. Budapest és vonzáskörzetében tudok segíteni. Keressetek bátran!

http://www.beton.on.hu      telefon és egyéb infók a weblapon

 

Üdv mindenkinek: Gábor

PONT RS Creative Commons License 2005.04.13 0 0 126

Tisztelt Fidel!

Teljes mértékben igazad van. De. Mi a véleményed arról, hogy a gyártó kiad egy árlistát, az első héten 26 % a rabbatom, a következőn 31 % mert akció, a harmadikon..... Szerintem a kereskedelemben ami ma megy az undorító. A szakmai kamaráknak ill. a természetszerű tisztességes üzleti viselkedésnek kellene működnie.

Még pár évtized sztem.

Amugy meg YTONG-ék bekaphatják. Egy éve nyitott szemben a telepünkel egy másik építőanyag kereskedés. Erre az első üzletkötő az ytongos volt aki szerződött velük. U. azt áruljuk szemben egymással, a vevők meg járkálnak ide-oda :-( .

 

Előzmény: Fidel (124)
MZ/Y Creative Commons License 2005.04.13 0 0 125
Vajon milyen következménye lehet? Nem ad PontRS cégének Ytong-ot? Mikor a gyár érdeke, hogy minél többet adjon el? Szerintem ez csak szöveg volt.
És persze tévedhetek. :o)
Előzmény: Fidel (124)
Fidel Creative Commons License 2005.04.13 0 0 124

PONT RS!

 

Amikor Ytong után futkároztam, azt hallottam, hogy 10% diszkontig tudja tolerálni a gyár a kereskedők viselkedését, s efelett etikátlannak tartja, aminek következményei is lehetnek. Te nem tartasz ettől?

Előzmény: PONT RS (123)
PONT RS Creative Commons License 2005.04.12 0 0 123

Szerbusz Medwe!

Írok árakat ide is, ha akarod, de emilben is küldök.

Sajna csak azzal tudunk bótolni amit közvetlenül Hozzád tudok küldeni, vagy tudok diszpót adni a gyárba és a fuvart megszervezed pl. Gödöllőn. Most akció van még cserépre 19-ig!!!!

Üdv Devon!

Az YTONG ab Halmajugra, Gyöngyös mellett lista -16%. Diszpót adnék.

Zsindely kb 1450-től, helyszínre szállítva. IKO (belga, balga :-)

Na irány a teniszpálya, mert fontosabb dolgok is vannak mint az építkezés ;-)

Különben lefelé mennek az építőanyag árak, szóval örülhettek kedves Vásárlók.

Én meg vasárnap nyitok ki direkt :-P

 

Előzmény: MedweSpali (119)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!