Keresés

Részletes keresés

A ló túloldala Creative Commons License 2020.02.01 -1 0 41172

Ez már a sokadik olyan marhaságod, hogy te állítasz valami ordas baromságot (amit állítólag én mondtam), aztán levezeted belőle, hogy mennyire nem igaz..

 

Csak reménykedem benne, hogy direkt csinálod, mert ha őszintén vagy ennyire sötét akkor inkább ne pucolj radart.

Előzmény: NYUGDIJAS TROTY (41168)
gaunt Creative Commons License 2020.01.31 -2 0 41171

Vagytudnal idezni valamit barmit ami szerinted  ilyen :az ember a fejet fogja" ?

Elég visszaolvasni ezt a fórumot pár évre visszamenőleg... Ott van a sok hülyeséged. Sem időm, sem kedvem nincs hozzá. De mondjuk két dolog ami rögtön eszembe jut: 1, amikor szétbombázták a szír Pancirt, szánalmas módon próbáltad bizonygatni hogy az egy harcra kész egység volt. 2, vagy amikor Platon-al a rakéták rávezetésének módjairól beszélgettetek, jól látszott hogy fingod nincs az egészről. De ezen kívül még van sok más is, mondom, csak vissza kell olvasni pár évet. 

A gyűlöletről meg te ne nagyon beszélj, amikor a rasszista oroszgyűlölő te vagy, nem én. Milyen jól elszórakoztál amikor lelőtték az IL-20-ast, hát az is epic volt...

Előzmény: NYUGDIJAS TROTY (41170)
NYUGDIJAS TROTY Creative Commons License 2020.01.30 -1 1 41170

"A kettőtök között a különbség, hogy ő nem állítja magáról, hogy radarszakértő vagy kezelő vagy akármi lenne! Tőled is lehetett hallani a múltban olyanokat amitől az ember csak a fejét fogja. "

 

Latod latod megint olyanba szolsz bele amihez erdemben nem tudsz hozzaszolni csak a gyulolet beszel beloled.

Vagytudnal idezni valamit barmit ami szerinted  ilyen :az ember a fejet fogja" ?

Nem tudsz te sem csak kivetited azt amit szeretnel a valosag meg teljesen mas.

 

Figyelj !  Adok egy esely hogy meggyozodj az ellenkezojerol mar hogy "valami" kozom van a radarokhoz.  Mi gyozne meg? Gondolom semmi de hat ha megis.

 

Szoval?

Előzmény: gaunt (41169)
gaunt Creative Commons License 2020.01.30 -2 1 41169

Te csak ne sajnálj senkit. Legfeljebb magadat, Kuruc! Lehet, hogy nem ért a radarokhoz, de te sem! A kettőtök között a különbség, hogy ő nem állítja magáról, hogy radarszakértő vagy kezelő vagy akármi lenne! Tőled is lehetett hallani a múltban olyanokat amitől az ember csak a fejét fogja. 

Előzmény: NYUGDIJAS TROTY (41168)
NYUGDIJAS TROTY Creative Commons License 2020.01.30 -1 1 41168

"Nyilván én is kamuzhatnék olyat, hogy olyan helyeken járok ahova téged be sem engednének, meg még az is lehet, hogy igaz lenne. Vagy nem, vagy mégis. Mindenesetre komoly ember egy anonim fórumon nem henceg ilyesmivel, és főleg nem bizonygatja vele a "bennfentességét"

 

 

Nem tudom hogy most ezen sirjak vagy nevessek ! Eloszor arra celzol hogykamuzok , majd aztan azzal jossz hogy ha megsem kamu akkor meg nem vagyok koly.  Mgyaran szamodra nem a tenyek szamitanak hanem a szemely illetve hogy van e rajta sapka vagy nincs.

 

Az esetben az kulonosen tragikus hogy a foto amit beraktam az egadta vilagon semmi benfentesseget nem mutat. Ilyet csak az gondol rola aki nem ert hozza. Ilyen radarral te is talalkozhatsz muzeumhajon ( elso V1 generacio ) es akar kiallitason is (V9 genracio) sot meg laktanyakban is ki van teve mint disz.

 

Nem ertesz hozza ahogy nem ertesz sem a legvedelemhezsem az elektronikai harchoz, de meg csak az elektronikahoz sem. Szakmai erveid egyaltalan nincsenek csak megerzesek elkepzelesek meg az irigy lelkivilagod kivetitesei mint font.

 

 

Sajnallak. Te meg kulfoldon sem tudtad kinoni a magyarosch kicsinyesseget.

Előzmény: A ló túloldala (41159)
A ló túloldala Creative Commons License 2020.01.29 0 1 41167

Ki fog derülni, hogy iráni volt a kerozin..

Előzmény: Hiryu27 (41166)
Hiryu27 Creative Commons License 2020.01.29 -1 0 41166
Előzmény: A ló túloldala (41164)
A ló túloldala Creative Commons License 2020.01.29 0 1 41165

Állítólag Al Anbarnál lezuhant egy Spartan. ha igaz.

A ló túloldala Creative Commons License 2020.01.29 0 1 41164

"Katonai gep, raadasul nem is az olcso fajtabol. Ezert szerintem rendelkezett besugarzasjelzovel. Szerintem sanszos, hogy eszrevegyek, hogy lonek rajuk. Most akkor gondold tovabb. Szuksege van Irannak eszkalaciora? Az USA is tud asszimetrikus valaszt adni."

 

Azzal a drónos gyilkossággal az USA már a csúcsra eszkalálta a történetet, attól nem igazán van feljebb. Ez olyan volt, mintha az irániak nyíltan meggyilkolták volna a CIA igazgatóját.

Itt most épp iránon van a nyomás, hogy megmutassa nem lehet vele bármit megtenni, és pont az ilyen akciókkal ártana magának a legkevésbé. 

 

Mindenesetre a roncsokból az ilyesmi ki szokott derülni előbb utóbb. Simán lehet, hogy sima baleset és kényszerleszállás volt.

Előzmény: M.Zoli (41163)
M.Zoli Creative Commons License 2020.01.29 -2 0 41163

Katonai gep, raadasul nem is az olcso fajtabol. Ezert szerintem rendelkezett besugarzasjelzovel. Szerintem sanszos, hogy eszrevegyek, hogy lonek rajuk. Most akkor gondold tovabb. Szuksege van Irannak eszkalaciora? Az USA is tud asszimetrikus valaszt adni.

 

Milyen ugynokok, es milyen irani irani akcioban vettek reszt?

 

Mellesleg meg kell nezni hol zuhant le a gep, es ez milyen messze van Irantol, valamint milyen magasan repulhetett az a gep.

 

Szerintem leghamarabb elektronikus kommunikaciot hallgathatott le az a gep. Celpont ra van boven Afganisztanon belul is.

Előzmény: A ló túloldala (41161)
A ló túloldala Creative Commons License 2020.01.29 0 1 41162

lelőtt = lezuhant

Előzmény: A ló túloldala (41161)
A ló túloldala Creative Commons License 2020.01.29 0 1 41161

Mit szólsz a lelőtt katonai géphez afganisztánban? Lehet megint találgatni mi történt, baleset, esetleg az irániak vágtak vissza "diszkréten" úgy, hogy a talibánra lehet fogni.

Sanszos, hogy tényleg ügynökök voltak a gépen, akik akár az iráni akcióban is érintettek lehettek.

Előzmény: M.Zoli (41160)
M.Zoli Creative Commons License 2020.01.28 -1 0 41160

Akkor sikerult tisztazni.

Előzmény: A ló túloldala (41158)
A ló túloldala Creative Commons License 2020.01.28 -1 1 41159

Hát attól, hogy lepucolt radarokról posztolsz képet még nem leszel se értelmesebb se kevésbé tenyérbe mászó stílusú. Ezen az sem változtat, ha személyes te kaparod le a galambszart az air force one-ról.

 

Nyilván én is kamuzhatnék olyat, hogy olyan helyeken járok ahova téged be sem engednének, meg még az is lehet, hogy igaz lenne. Vagy nem, vagy mégis. Mindenesetre komoly ember egy anonim fórumon nem henceg ilyesmivel, és főleg nem bizonygatja vele a "bennfentességét".

Előzmény: NYUGDIJAS TROTY (41153)
A ló túloldala Creative Commons License 2020.01.28 0 1 41158

Hát ezt én inkább ellenérvnek gondolnám, értsd, még ha elvileg elképzelhető is lenne, hogy tudják hackelni az iráni lérakot akkor sem hiszem hogy erre használnák.

Előzmény: M.Zoli (41154)
Hiryu27 Creative Commons License 2020.01.28 -1 0 41157

Jalawsha ?

 

Előzmény: NYUGDIJAS TROTY (41153)
NYUGDIJAS TROTY Creative Commons License 2020.01.28 -1 0 41156

Osszekeversz valkivel. Tudod en az vagyok aki foz meg mosogat.:-)

 

ui: Ahoz hogy valaki felmenjen a radrantennak kozelebe ahoz komoly RADHAZ es WAT vizsgat kell tennie . Szakacsok nincsenek kozottuk csak technikusok illetve engineering officerek.

Amugy az antennapucolas resze a technikusok munkajanak es nagy szivas tud lenni mivel a kemenybol kiszallo egestermekek ratudnak rakodni es ra is kotnek mint a beton. Mivel szenalapu a reteg igy  hazavagja az egesz radar hatekonysagat majd ha hagyjak a mukodeset is. Szoval idonkent a kikotoben nekiall az egesz csapat es megfelelo vegyszerekkel nekiall levakarni. ?Szolidaritasbol szinte mindig resztvesz a munkaban par tiszt is amolyan egyutt sirunk egyutt nevetunk alapon.

 

De gondolom te ezt is tudtad.

 

 

udv a konyhabol   :-)

 

 

Előzmény: gaunt (41155)
gaunt Creative Commons License 2020.01.28 0 0 41155

A jó munkát el kell ismerni: Ezt tényleg szépen letakarítottad! :D 

Előzmény: NYUGDIJAS TROTY (41153)
M.Zoli Creative Commons License 2020.01.28 -1 0 41154

Akkor igen.

 

Csak kesobb meg ezt irtad

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=153657226&t=9120320

 

Ami figyelembe veve az elozmenyt, megiscsak arra utalt, hogy a hekkelos verziot igenis partolod.

 

Ha nem igy van, akkor szolj es felejtsuk.

Előzmény: A ló túloldala (41152)
NYUGDIJAS TROTY Creative Commons License 2020.01.28 -1 1 41153

"Trotty, ha nem lenne világos az előző hozzászólás arról szól, hogy úgy pofázol bele dolgokba, hogy nem érted őket."

 

 

Uhum :-)

 

Megkerdezhetem milyen kepzettseged vagy tapapsztalatod van legvedelmi harcaszates elektronikus harc teruleten ? Itt az en egyuk"munkadarabom"  mar ha felismered egyaltalan mi ez. Johet a tied nyusziful aztan beszelhetunk arrol ki mihez ert vagy nem ert. :-)

 

 

Előzmény: A ló túloldala (41147)
A ló túloldala Creative Commons License 2020.01.27 0 1 41152

Magadnak kellene megmagyaráznod, hogy honnan veszed, hogy szerintem meghackelték az iráni lérak rendszert. Amikor erről volt szó akkor éppenséggel ez ellen foglaltam állást..

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=153656756&t=9120320

 

 

Előzmény: M.Zoli (41151)
M.Zoli Creative Commons License 2020.01.27 -1 0 41151

Minek?

 

Nem erted a lenyeget. Az tok fuggetlen barmilyen bejelentestol.

 

Annyit allitottam, hogy ha a nyugat bele tudna nyulni az arani legvedelembe, akkor nem fogja kockaztatni a lebukast egy olyan csekely elonyoket eredmenyezo akcioval, mint egy utasszallito lelovese.

 

Ez pedig cafolja azt az elmeletet, hogy a nyugatiak meghekkeltek es lelottek azt az ukran utasszallitot.

 

Tobbszor nem magyarazom.

Előzmény: A ló túloldala (41150)
A ló túloldala Creative Commons License 2020.01.27 0 1 41150

Nem tudom mennyire hülyék az irániak, de most akkor el kellene dönteni, hogy ha tudják hogy meghackelték őket akkor azt nyilvánosságra hoznák e vagy sem. :)

Előzmény: M.Zoli (41148)
M.Zoli Creative Commons License 2020.01.27 -1 0 41149

Sehol sem irtam, hogy akarmelyik fel nyilvanossagra hozna egy ilyen esetet. Az esetek donto tobbseget titokban tartja mindegyik fel.

Előzmény: A ló túloldala (41146)
M.Zoli Creative Commons License 2020.01.27 -1 0 41148

Nem. 

 

Szerinted az iraniak olyan hulyek, hogy csak akkor tudjak meg, hogy meghekkeltek oket, ha azt az USA bejelenti? Marmint egy ilyen incidens utan, amit alapos nyomozas kovet.

 

 

Előzmény: A ló túloldala (41146)
A ló túloldala Creative Commons License 2020.01.27 0 1 41147

Trotty, ha nem lenne világos az előző hozzászólás arról szól, hogy úgy pofázol bele dolgokba, hogy nem érted őket.

 

 

Előzmény: NYUGDIJAS TROTY (41140)
A ló túloldala Creative Commons License 2020.01.27 0 1 41146

Végiggondoltam: Onnan indultunk, hogy szerinted ha meghackelték volna őket akkor nyilvánosságra hozták volna, én meg közöltem egy tényt, hogy a Stuxnetet sem Irán hozta nyilvánosságra, te pedig levezetted belőle, hogy hajlamos vagyok az összeesküvés elméletekben hinni.

 

Nyugger kolléga meg rávetette magát mint gyöngytyúk a takonyra.

 

Azt hiszem az elején kifejtettem, hogy zavarás is közrejátszhatott, ráadásul te azt feltételezed, hogy az iráni légvédelmet hackelték meg én meg olyasmire gondoltam, hogy a reptéri kiszolgálást, hogy késsen, és rosszkor legyen rossz helyen stb stb..

Előzmény: M.Zoli (41139)
gaunt Creative Commons License 2020.01.26 -1 1 41145

Aha. Az ország gyalázása az nem minősíthetetlen? A kommunizmus éltetése nem minősíthetetlen? A megállás nélküli hazudozás nem minősíthetetlen? A kettős mérce nem minősíthetetlen? (és most nem konkrétan rád gondolok. Kb. ez a másik topik színvonala) Amikor meg esetleg számon kérem ezeket, vagy éppen a hazugságon kapok valakit, és kérem a forrásokat állításai bizonyítására, akkor egyből jön a cenzor. Na ezért olyan a modorom, amilyen. 

 

Előzmény: M.Zoli (41144)
M.Zoli Creative Commons License 2020.01.26 -1 1 41144

Nagyon jol tudod, hogy a szemelyeskedeseid, masok minositese, gyalazasa miatt vagtak ki teged. Ugyhogy ne jatszd az aldozatot, nem a hazudozasod kerult szankcionalasra, hanem a minosithetetlen modorod.

Előzmény: gaunt (41143)
gaunt Creative Commons License 2020.01.26 -2 2 41143

Ja, látom nálatok így megy. Ahelyett, hogy elismernéd, hogy tévedtél, inkább hívod a cenzorokat. Oké. Tudom kellemetlen, hogy a világ legnagyobb terroristája maga az USA, de hát ez van, én erről nem tehetek. Nyugodtan cenzúráztathatod ezt is, de ez is csak engem igazol.

Előzmény: M.Zoli (41142)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!