Keresés

Részletes keresés

Kanuka89 Creative Commons License 2019.03.22 0 0 7727

Szia. Nekem nem vált be az ace széria az euro ace 350-nel bezárólag. Kezdő gépeknek nagyon jó, viszont rengeteg szemetet is megtalál különböző szelektálási beállítások mellett is. A fóliát és kupakot minden esetben ugyanúgy jelez mint érmét. 

dudi6 Creative Commons License 2019.03.22 0 0 7726

Mi a baj a garrett ace-kkel? Én is szeretnék majd egyszer venni egy keresőt hobbira és azt néztem ki...

Milyet érdemes akkor venni?

Köszönöm

Előzmény: Kanuka89 (7722)
gasser Creative Commons License 2019.03.17 0 0 7725

Sziasztok.
Eladó lenne ez a keveset használt Garrett 250 fémkereső.

2014-es, egy gazdás. Számla használati útmutató, CD stb. meg van. Gyári, plusz egy hangerősség állítós Garrett fülessel.  Budapesti személyes átvétel előnyös lenne.
E-mail publikus. Ára 75 ezer forint

Ancsi144 Creative Commons License 2019.03.13 0 0 7724

Szia, érdekelne a kereső. Keresd kérlek a 70 315 1698 telefonszámon Gerbovits Krisztiánt, visszahívunk.

Köszi.

Előzmény: FogarasiÁrpád (7723)
FogarasiÁrpád Creative Commons License 2019.03.11 0 0 7723

Magnum kereső eladó.

Egy nagy meg egy nagyobb fejjel.2 èves, legújabb szoftverrel.

Csere szóba jöhet.

200 ezer

Kanuka89 Creative Commons License 2019.03.08 0 0 7722

...... Sziasztok. Borsod megyében Miskolc és vonzáskörzetében vásárolnék fémkeresőt. Használt, de jó állapotút. Az analóg gépeket kizárnám. Teknetics eurotek pro, Bounty Hunter Land ranger Pro, Fisher f44 ami érdekelne. Viszont bármilyen hasonló kategóriát meghallgatok. Kivéve a garrett ace-eket. Köszönöm a segítséget. Szép napot kívánok mindenkinek...... 

berci 2 Creative Commons License 2019.03.07 0 0 7721

Sziasztok ! Melyik analóg gép a jobb ? Tesoro silver iMac , vagy Xp adx 150 ?

 

holder zwhed Creative Commons License 2019.03.07 0 0 7720

Látom itt is jelen van a megszokott színvonal...

Ha már táltos és sámán, én a véráldozatban is hiszek :D pls ajánljátok fel magatokat a nép érdekében XD

Törölt nick Creative Commons License 2019.03.07 0 1 7719

Sztem sokkal jobban járnál ehelyett inkább egy táltossal, mert azok radiesztéták is, szóval varázspálcával kimérik neked az fémet a földben... (és ha szépen kéred, akkor jár neked kicsit tűzön is..) XD

Előzmény: Definition60 (7718)
Definition60 Creative Commons License 2019.03.07 0 1 7718

Én Sámánt szoktam vinni és ha talál valamit, akkor öröm táncot jár.

holder zwhed Creative Commons License 2019.03.06 0 0 7717

Sziasztok,
fémkereséshez valaki használt már "lengyel botot / lengyel pálcát / varázsvesszőt / angolul: L Rods / Dowsing Rods eszközt?
Szkeptikus voltam felőle, de sok más tulajdonsága mellett kimutatja a földben lévő fémeket is. Rengeteg youtube video van ahol, megtalálja pl az érmét a földben, majd utána detektorral igazolják is azt. Sokan ennek ellenére is kamunak hiszik, de rengeteg igazolt téma van róla, bár elvileg nincs rá magyarázat hogy milyen elv alapján működik.

https://www.youtube.com/watch?v=_Ed1qqbdO40


Kanuka89 Creative Commons License 2019.03.05 0 0 7716

Sziasztok. Borsod megyében Miskolc és vonzáskörzetében vásárolnék fémkeresőt. Használt, de jó állapotút. Az analóg gépeket kizárnám. Teknetics eurotek pro, Bounty Hunter Land ranger Pro, Fisher f44 ami érdekelne. Viszont bármilyen hasonló kategóriát meghallgatok. Kivéve a garrett ace-eket. Köszönöm a segítséget. Szép napot kívánok mindenkinek. 

shindaiwa Creative Commons License 2019.03.04 0 0 7715

Szia, esetleg ha érdekel Garrett 350 típusú. Keveset használt (kb 10x) A pinpointert pedig 1x használtam. A gép 2015 Augusztusi. Minden tartozékkal 250 EUR. Köszi

Előzmény: Botttyán (7700)
shindaiwa Creative Commons License 2019.03.04 0 0 7714

Sziasztok, szeretném eladni Garrett 350 típusú keresőmet. Keveset használt (kb 10x) A pinpointert pedig 1x használtam. A gép 2015 Augusztusi. Minden tartozékkal 250 EUR

Törölt nick Creative Commons License 2019.02.28 -2 0 7713

bérlenék pár hétre komolyabb lóbát... ;)

Törölt nick Creative Commons License 2019.02.27 0 0 7712

Lehetséges. Honnan vagy?

Előzmény: Törölt nick (7708)
huuuhaaa Creative Commons License 2019.02.26 0 0 7711

Fogalmam sincs. De egyébként sem szeretnék semmi ilyesmiben állást foglalni.

Általánosságban az a véleményem, hogy a törvények általában nem véletlenül vannak úgy fogalmazva, hogy az véletlenül se legyen egyértelmű. Ezzel egyesek védik magukat, másokra pedig mindent rá lehet húzni. Már ha az ember az első csúnya nézésre összecsinálja magát és mindenre vadul bólogatni kezd. Mindenki olvassa el maga, értelmezze és döntse el maga mit vállal be és mit nem, mit bír el az erkölcsi világnézete. Egyébként is sokkal jobban mutat, ha bizonyos helyzetekben be tudsz mondani egy törvényszámot, oda tudsz tenni egy kinyomtatott paragrafust és legalább te hiszel abban amit állítasz és nem csak benyögöd, hogy hát a fórumon azt mondták. 

Előzmény: Kuruc72. (7710)
Kuruc72. Creative Commons License 2019.02.26 0 0 7710

Koszonom a segitseged.

 

Erdekelne a te szemelyes velemenyed is hogy a talajradar az femdetektornak minosul e ?

 

Előzmény: huuuhaaa (7709)
huuuhaaa Creative Commons License 2019.02.26 0 0 7709
Előzmény: Kuruc72. (7707)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.25 0 0 7708

Lenne egy kérdésem a jelenlevők felé. Szoktatok -e közös keréseket csinalni, csapat szerűen?

Van e esetleg valaki tolna megyéből vagy az ezt körülvevő megyék valamelyikéből. Mivel kezdő vagyok még ezért nagyon szívesen mennék tapasztalt kollégával/kollégákkal egy közös “vadászatra”.

 

Kuruc72. Creative Commons License 2019.02.25 0 0 7707

Sziasztok tisztelettel udvozlok minden topiclakot.

 

Teljesen uj vagyok a temaban es azirant erdeklodnek hogy a jelenlegi femkeresozes jogi hatteret hol tudnam elolvasni ?

Illetvefemkeresonek szamit e a talajradar ?

 

 

Koszonom a segitsegeteket

berci 2 Creative Commons License 2019.02.24 0 0 7706

Sziasztok . XP ADX 150 -ről mi a véleményetek ? Köszönöm.

krn310 Creative Commons License 2019.02.20 0 0 7705

Sziasztok 

 

 

Érdeklődnék , hogy Chrenkó féle Magnum van-e valakinek eladó .

 

köszi 

huuuhaaa Creative Commons License 2019.02.19 0 1 7704

Nézd nehéz kérdés ez. Nem lehet egyértelműen semmit mondani, mert nincsenek, illetve nagyon minimálisan vannak mérhető, objektív paraméterek. Levegő teszt semmit se ér, szerintem az ástam egy gödröt és beletettem valamit sem. Alapozom ezt arra, hogy én például úgy megyek egy analóg géppel, hogy mindennek van hangja, tehát temérdek fajta, féle, magasságú, hosszúságú, minden. Mikor jönnek a most ásott gödörbe betettem bármit dologgal olyan hangot hallok, amit egyébként soha a büdös életben a kismillió hangreakció között. Ebből gondolom, hogy van valami paraméter, tulajdonság, ami nem egyező azzal, mintha régóta földben lenne. Szintén semmi értelme a valaki megfogta a jelet és szól neked résznek. Teljesen más játszótér az, mikor nem tudod hol is van a valami, illetve mikor már tudod, hogy ott lennie kell. Megnézheted videókon is. Rengetegszer első elhúzásra meg sem nyekken a gép, másodiktól már hiába hozza stabilan az élőben ottmaradt, ha meg tudod, hogy ott van valami, akkor el fog menni a vissza húzás is.

Egyébként jól mondod, elméletileg minél magasabb a frekvencia annál jobban hozza az aprót és annál jobb szemetes helyen, illetve minél alacsonyabb a frek annál mélyebb. Ugyanez a fejméret, minél kisebb a fej annál jobb szemétben és kicsire, a nagy pedig mélységre. Gyakorlatilag pedig simán otthagy minden olyan cuccot, amit például én szemmel látok a friss szántásban és simán tud minden olyat, hogy 5 centin se lévő akármire nem jelez.

Viszont nagyon nem mindegy a lengetési technika, többet ér minden másnál, illetve nem megy ez egyik pillanatról a másikra. Rá kell érezni, meg kell látni, észre kell venni, aki a saját gépét kiismerte és meglát bizonyos dolgokat, amikhez nem kell sokszor gép sem oda-vissza veri akár egy filléres vacakkal a milliós technikát. Sokkal összetettebb ez annál, minthogy ha csipog akkor ások egy gödröt és hurrá. Én azt is állítom, hogy élesben a találatok 90 feletti százaléka 15 centi mélyen sincs. Nem azért mert mélyebben nincs, hanem egyszerűen nem látja mélyebben. Ehhez viszonyítva nézd meg egyesek 30 centire a földfelszíntől maszatolnak, nyilván nem is talál nagyrészt semmit. 

Be kell vállalni valamit, nem fogod soha megtudni a tutit csak ha magadnak kitalálod, ami eltarthat akár nagyon sokáig is. Nekem nem kell válaszolnod csak magadnak őszintén, nézzünk bármit, hányszor szokott bejönni/működni amit mindenki dicsér és ajánl? (Soha.)      

Előzmény: Törölt nick (7703)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.19 0 0 7703

Köszönöm a választ. Érdemesebb lenne egy nagyobb frekvencián működő detektort vennem? 

Sokat olvasgatok a témában, de nem világos teljesen, hogy magasabb frekcenciájú gépet kéne venni vagy alacsonyabbat. minnel magasabb a frekcencia annal mélyebbre lát?

Definition60 Creative Commons License 2019.02.18 0 0 7702

Nem lát olyan mélyre viszont nagyon jól szelektál. Időbe tellik, mire megtanulod kezelni. A kijelző az nem minden. Jó kis gép egyébként.

Törölt nick Creative Commons License 2019.02.18 0 0 7701

Sziasztok! Garrett at max-ról mi a véleményetek? arany és egyéb érmék, ékszerek keresését tervezném vele. De gondolom nagyobb tárgyara is alkalmas. Kezdő vagyok, első detektor vásárlása előtt állok.

köszi a segítséget előre is.

Botttyán Creative Commons License 2019.01.29 0 0 7700

Alapgép, játékos keresésekhez.

berci 2 Creative Commons License 2019.01.28 0 0 7699

Sziasztok ! Minelab go find 44 -ről mi a véleményetek ? Köszi

Botttyán Creative Commons License 2019.01.16 0 0 7698

ORX-hez kicsik a gyári fejek. kompatibilis a deus fejjel, de úgy meg nem az igazi. nekem csak a súlya jön be

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!