Keresés

Részletes keresés

Dick17 Creative Commons License 2008.06.20 0 0 7
metallior Creative Commons License 2007.01.05 0 0 5
www.karcolat.atw.hu - Karcolat Metal Fanzine
A Black Sabbathról találtok a Rocktörténelem rovatban egy írást, a hetvenes évi hanyatlás témáját járja körbe. Emellett van egy rakás beszámoló, néhány interjú, fotósorozatok, érdemes rákattintani!
tlonich11 Creative Commons License 2005.01.29 0 0 4
Őszintén szólva én minden féle metált kedvelek. (Kivéve a numetált de azt nem is nagyon szoktam ebbe a kategóriába sorolni...). Igaz hangulat függő hogy mikor milyent hallgatok.

Black Sabbath-en és Metallican nőttem fel. Azok voltak az első kedvenceim és még mindig szivesen hallgatom. A legtöbb rajongóval ellentétben én nem csak a Black albumig kedvelem a Metallicát. szvsz a Load/Reload is jó volt a maga nemében.
Igaz a kedvencem a Master of Puppets.
/* A St Anger szar lett. */...:(

Black Metal? hmmm nem igazán tudom mennyi sorolható ide (sosem volt számomra teljesen tiszta hogy hol vannak az alkategóriák határai) de a Before the dawn nekem bejön. Jó a szöveg és a zene is. Venom is jó, de ritkábban hallgatom.
A My Dying Bride lehet inkább gothic egy picit de szintén hallgatható.
/* Szigeten lesznek? Esetleg nem tudja vki? Tavaj asszem voltak... */
A Bathoryt és a Sarcófagot nem ismerem. De most hogy ajánlod...:) utánanézek.

Ja és még egy gyors kérdés:
Megadeth lesz Bécsben is vagy csak Münchenig jönnek el? Esetlkeg van vki aki oda is elmenne?

Szintén ajánlották nekem a 13 Winters-t. Sajnos még nem sikerült megtalálnom a zenéjüket sehol..:(. Vki ismeri? Esetleg vhonnan letölthető/meghallgatható egy-két számuk?
Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.29 0 0 3
A black metalról mi a véleményed ? Elsősorban olyan bandákra gondolok, mint a Venom, Bathory, Sarcófago, Beherit, Von, Havohej...
Előzmény: tlonich11 (-)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.29 0 0 2
Black Sabbath-Children of the Grave
_ Liar _ Creative Commons License 2005.01.29 0 0 1
Paranoid
Tombolda Creative Commons License 2005.01.28 0 0 0
Pard0n.
Előzmény: tlonich11 (-)
tlonich11 Creative Commons License 2005.01.28 0 0 topiknyitó
Hello

Tudom már van pár topic ami hasonló témával foglalkozik, de kíváncsi lennék, hogy ki milyen együtteseket ismer/hallgat.
Amennyiben hallottál vhol egy új bandáról, vagy egyszerűen meg szeretnéd osztani a véleményedet egy jelenlegi együttessel kapcsolatban akkor azt itt megteheted.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!