Keresés

Részletes keresés

haddláss Creative Commons License 2005.01.27 0 0 20

Sajnos nem kattan mindenkinek egyre az agya, ezért adott esetben előfordulhat, hogy a téma közelitése és kibontása nem ül egyformán minden gyereknél..

Előzmény: F_a_s_z_á_n (10)
Bumburnyák Creative Commons License 2005.01.25 0 0 19

..van aki alakoskodik..van aki nem..

 

..lehet félreértettél..én nem azt mondtam, hogy azért vették fel egyetemre a gyereket, mert oda járt..hanem mert jól tanult, és ott követeltek is..

 

..ha a tied végzett csak gratulálni tudok..és ha lehet ne köss belém..nincs kedvem vitatkozni idegenekkel.. :-)))

Előzmény: ladydd (18)
ladydd Creative Commons License 2005.01.25 0 0 18
Figyusz! Mi nem oda jártunk, hanem államiba és az én gyerekemet is felvették egy menő, elit, bp-i egyetemre, sőt már el is végezte kitüntetéssel. Mi vel mi nem vagyunk vallásosak, ezért nem akartam, hogy képmutatóskodni kelljen neki, így kihagytuk a miséket, mert oda azért el kell járni. Ja és van ismerősöm, aki ma már a templom felé sem megy, miután ő és a tesója is pápá Premo. Így alakoskodunk?
Előzmény: Bumburnyák (16)
Bumburnyák Creative Commons License 2005.01.25 0 0 17

..figyu..hozd át ezt a témát a nagy rovatba..többen fogják olvasni és nagyobb lesz a hozzászólássszám, többet tudsz meg arról amit akarsz..

 

..vagy ahogy akarod..

Előzmény: F_a_s_z_á_n (15)
Bumburnyák Creative Commons License 2005.01.25 0 0 16

..nézd nem tagadom, voltak olyan dolgok, ami nem úgy történt ahogy én számitottam rá..de a gyerek jól muzsikált..felvették az egyetemre..mi nem vagyunk templomjárók..még katolikusok sem..de ez nem okozott gondot a suliban..

 

..röviden azt mondhatnám, én nagyobb fegyelemre és szigorra számitottam...

Előzmény: F_a_s_z_á_n (15)
F_a_s_z_á_n Creative Commons License 2005.01.25 0 0 15
De azt sem, hogy javaslod! :-)
Előzmény: Bumburnyák (11)
F_a_s_z_á_n Creative Commons License 2005.01.25 0 0 14
Megtörtént, és már javították is, ugyhogy KÖSZÖNÖM!
Előzmény: Bumburnyák (12)
Bumburnyák Creative Commons License 2005.01.25 0 0 13
..én nem sokat kolbászoltam oda be..velem aligha..legfeljebb egy-egy évnyitón..vagy évzárón..azt is csak addig..amig a gyerek kisebb volt.. :-))
Előzmény: haddláss (9)
Bumburnyák Creative Commons License 2005.01.25 0 0 12
..egy levélke a modinak..
Előzmény: F_a_s_z_á_n (8)
Bumburnyák Creative Commons License 2005.01.25 0 0 11
..én ilyet nem mondtam..
Előzmény: F_a_s_z_á_n (6)
F_a_s_z_á_n Creative Commons License 2005.01.25 0 0 10

"Egyébként az én véleményem, hogy rengeteg múlik a tanáron"

 

Ezzel nagyon egyet értek.

 

"mert esetleg a tanár nem arról az oldalról közeliti meg a témát"

 

Ezt egy kicsit kifejtenéd bővebben?

Előzmény: haddláss (9)
haddláss Creative Commons License 2005.01.25 0 0 9

Én javasolnám, az iskolát az én gyermekem is két éve végzett a Premiben, még az is

lehet,hogy  Bumbival is találkoztunk igy ismeretlenül....:)

Egyébként az én véleményem, hogy rengeteg múlik a tanáron, de ha a gyerek nem akar tanulni vagy nem jön rá valaminek az izére, mert esetleg a tanár nem arról az oldalról közeliti meg a témát, s a szülőtől esetleg még erősitést is kap, hogy a tanár a hülye, akkor elkapáltad a gyereket !

Előzmény: F_a_s_z_á_n (6)
F_a_s_z_á_n Creative Commons License 2005.01.25 0 0 8
Jó, és hogy tudom utólag módosítani a topic címét?
Előzmény: _ Liar _ (7)
_ Liar _ Creative Commons License 2005.01.25 0 0 7
pedig nem mindegy
Előzmény: F_a_s_z_á_n (0)
F_a_s_z_á_n Creative Commons License 2005.01.25 0 0 6

Nem javasolnád?

És miért nem?

Előzmény: Bumburnyák (5)
Bumburnyák Creative Commons License 2005.01.25 0 0 5

..csak nem a gyerekedet akarod oda járatni..?

ezért érdekel a dolog..?

 

Előzmény: F_a_s_z_á_n (4)
F_a_s_z_á_n Creative Commons License 2005.01.25 0 0 4
Röviden a véleményedre: iskoláról, tanárokról, pedagógiai programról, helyi tantervről, érettségiről, nyelvvizsgáról, stb.
Előzmény: Bumburnyák (1)
F_a_s_z_á_n Creative Commons License 2005.01.25 0 0 3

Melyikre gondolsz, a "Halott már ..."-ra?

Lehet, csak nem akartam nagyon szétoffolni.

(Ha nincs érdeklődés, majd lesüllyed.)

Előzmény: Bumburnyák (2)
Bumburnyák Creative Commons License 2005.01.25 0 0 2
..egyébként elférne ez a rendes gödöllői rovatban is..nem..?
Előzmény: F_a_s_z_á_n (-)
Bumburnyák Creative Commons License 2005.01.25 0 0 1
..két éve végzett a kisebbik lányunk, nyolc évet nyomtt le ott..mire lennél kiváncsi..?
Előzmény: F_a_s_z_á_n (-)
F_a_s_z_á_n Creative Commons License 2005.01.25 0 0 0
De jó, hogy a GÖDÖLLŐBŐL ->GÖD-öt csinált! :-(
F_a_s_z_á_n Creative Commons License 2005.01.25 0 0 topiknyitó

Vannak-e a fórumon olyan szülők, akiknek a gyereke(i) a gödöllői Premontrei Szent Norbert Gimnáziumba járnak (Premi)?

Természetesen az odajáró/elballagott diákok véleményére is kíváncsi(ak) vagyok/unk. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!