Keresés

Részletes keresés

Xider00 Creative Commons License 2017.05.26 0 0 12

Sziasztok akit érdekel fenn vagyok online 1.09 változattal Xider néven ! :) 

Kicsi Bakkecske Creative Commons License 2005.02.08 0 0 11
Ez érdekes,nekem futott....bár 5 perc után lefagyott...le is töröltem,xar már ez a celeron proci.:(
Előzmény: Brutalis Harmonia (10)
Brutalis Harmonia Creative Commons License 2005.01.23 0 0 10
Bocs a késlekedésért. Szóval: mindent, ami CD-t emulál, el kell távolítani. Ha a Neronál valaha is használtad az Iamgedrive-ot, akkor el kell az egész sz*rt távolítani, és újratelepíteni úgy, hogy "disabled"-re állítod az imagedrive-ot...
Nekem végül a tököm tele lett, és letöltöttem a játékot; az ott található crack segített.
(De tényleg elegem van már ebből: a HalfLife2 olyan sokáig tart feltelepíteni, hogy végül azt is letöltöttem. Így csak szimplán ki kell tömörítenem (10 perc), és nem kell sz*rakodnom a CDkkel, az internet-kapcsoattal, stb. Mi a fenének veszek játékot egyáltalán??
Előzmény: kmjnhbgv (9)
kmjnhbgv Creative Commons License 2005.01.21 0 0 9

Előre is nagyon köszi! Nem tudsz címet valamilyen crackhez ami erre orvosság lehet? NERO fut a gépemen, de mivel az is jogtiszta brutalitásnak érzem, hogy nem bírja egymást a két progi....

Mégegyszer köszi, ha megnézed hogyan lehetne ezt orvosolni...

Előzmény: Brutalis Harmonia (8)
Brutalis Harmonia Creative Commons License 2005.01.21 0 0 8

Errol olvastam valamit; holnapra megnezem. Mindenesetre a dolog lenyege, hogy ha agepen valaha is futott valami ilyesmi (Nero, Daemon), akkor a program mar kiabal. Vagy toltsd le a crack-et :), vagy tavolitsd el a kerdeses programot, es telepitsd fel ujbol. Mindenesetre holnapra elolvasom a cikket.

Ezzel amugy inkabb azokkal tolnak ki, akik megveszik a jatekot...

Előzmény: kmjnhbgv (7)
kmjnhbgv Creative Commons License 2005.01.20 0 0 7
Kissé lamer a kérdésem, de beszereztem egy példányt ebből a játékból, viszont az indításnál azt írja ki, hogy a gépemen CD/DVD emuláció fut amit le kell állítanom és újra kell indítani a játékot. Viszont semmi ilyesmi nem fut a gépemen. Mi a francot lehet csinálni ilyenkor? Már azon vagyok, hogy visszaviszem az üzletbe...
Brutalis Harmonia Creative Commons License 2005.01.20 0 0 6
Yessir!
Előzmény: huzat (3)
_ Liar _ Creative Commons License 2005.01.20 0 0 5
magátol vágta le...
Előzmény: Brutalis Harmonia (2)
_ Liar _ Creative Commons License 2005.01.20 0 0 4
nem lehet... csak ennyi karakter kehet a topik cime...
Előzmény: Brutalis Harmonia (2)
huzat Creative Commons License 2005.01.19 0 0 3
kérheted, hogy tegyék oda, de nem fog errefelé tévedni, neked kell a hobbi szabadidő moderálásba menni
DE valszínű hoszú a név a címnek rövidíteni kellene
Előzmény: Brutalis Harmonia (2)
Brutalis Harmonia Creative Commons License 2005.01.19 0 0 2
Ha egyszer egy moderator erre tevedne, kerem, tegye mar oda az Earth vegere a "h"-t... Valahogy lemaradt...
Koszonom.
Brutalis Harmonia Creative Commons License 2005.01.19 0 0 1
Morgoroth atka mindre!
:D
Előzmény: huzat (0)
huzat Creative Commons License 2005.01.19 0 0 0
halál a nullázókra!
Brutalis Harmonia Creative Commons License 2005.01.19 0 0 topiknyitó
Egyszoval gondoltam, mivel meg nem talaltam topikot a jatekrol, csinalok egyet, hogy lehessen a jatekrol beszelni.
Az EA vegre kiadott egy jo kis RTS-t, kisse felturbozott C&C Generals motorral -eddig jo. :) Kar, hogy tulsagosan a filmekre hagyatkoznak, bar gondolom, ez nem kerulheto ki.
(Az igazi bunuk azonban, hogy csak PS2-re adtak ki a Kozepfoldes szerepjatekukat.)

Szoval?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!