Keresés

Részletes keresés

nite_club Creative Commons License 2005.04.01 0 0 42

Kész a fórum a honlapunkon:

 

www.smartmusic.hu

 

:)

 

Jimi Creative Commons License 2005.03.25 0 0 41
Ez az egész vita egy baromság! Mindenki arról nyit topikot amiről akar! Ráadásul így legalább értesülünk arról, hogy milyen koncertek lesznek a közeljövőben! Ha pedig nem tetszik, egyszerűen nem mész el és kalap! Nagyon jó nite_club, csak így tovább! Ezután is hallani akarjuk hogy kiket hívtok el a hajóra vagy máshová! :o)
Oceansss Creative Commons License 2005.03.24 0 0 40

De ezt már mind elmondtam.

 

Akkor lezárjuk a témát :)

Előzmény: Törölt nick (39)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.24 0 0 39

Én nem nyitottam a zenekaraimról topikot, sem pedig magamról, hogy tanítást vállalok itt és itt stb. Ha más nyit rólam, arról nem tehetek. Más dolog egyénileg reklámozni cuccot, tanítást, zenekart, és megint más (durvább) egy kifejezetten profitorientált céget egy külön e célra nyitott topikban.

 

De ezt már mind elmondtam.

Előzmény: Oceansss (37)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.24 0 0 38
Na ez az, amit nem hiszek. Ej, nemrég másutt már beismerted, hogy reklámcélból lett nyitva a topik.
Előzmény: nite_club (36)
Oceansss Creative Commons License 2005.03.24 0 0 37

Hajrá!

Nem értem, miben különbözne az, ha én nyitottam volna ilyen topikot, és a smartmusic honlapjáról állandóan tölteném ide fel az infokat, mint nite tette... Ugyanúgy a koncerteket, infokat szolgáltatnánk mind a ketten...  

Ilyen alapon az összes zenekar topikja profitorientált reklámhadjárat, mert a zenészek is pénzért csinálják, a zenekar is egy "cég" :) 

Te is reklámozod magadat, mint tanárt, a zenekaraidat, abból te lemezeket adsz el, a koncerteken pedig a belépők árából kapsz jutalékot...

Sőt, én is reklámszagú hozzászólásokat írok egyfolytában, mert dícsérem az EBS-t...

 

Egészségedre!

 

Én itt befejeztem, nem szokásom személyeskedni, tedd azt, amit jónak látsz, nem szabhatok meg semmit, nincs jogom, ahogy neked sem, és senkinek sem...

 

ON

Előzmény: Törölt nick (35)
nite_club Creative Commons License 2005.03.24 0 0 36

Balázs,

 

ez itt az első hozzászólás:

 

Azért nyitottuk ezt a fórumot, hogy:

 

- leírhassátok kiket szeretnétek látni Magyarországon,

- megírjátok a véleményeteket egy-egy koncetről,

- fejünkhöz vághassátok, mit rontottunk el, vagy mit csináltunk jól.

 

 

Ezért! Nem másért!

Törölt nick Creative Commons License 2005.03.24 0 0 35

Maga a topik nagyon reklámszagú, hiszen egy profitorientált koncertszervező iroda reklámtopikja. Ilyet pedig tilos az Indexen nyitni, bár ha a moderátorok nem törlik ki, nekem mindegy...

 

Hogy a topiknyitó neked ismerősöd, az meg miért kéne, hogy érdekeljen engem?

Előzmény: Oceansss (34)
Oceansss Creative Commons License 2005.03.24 0 0 34

Emberke, miért nem ide engeded ki a nite_clubbal kapcsolatos mérgedet, miért kell a bassfanclubban offolni??? Mert azt többen olvassák???

Másold már be pontosan, hogy hol volt erőszakosan reklámszagú a dolog ebben a topikban??? Örüljünk együtt, hogy felemeled a szavad az ellen, hogy nyílvánosan hírdetve vagyon a smartmusic és tevékenysége! Hajrá underground...

Nem szeretem, ha alaptalanul b*szogatják az ismerőseimet...

 

ON

Előzmény: Törölt nick (33)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.24 0 0 33
Akkor eljutottunk oda, hogy kevés jó ilyen van, és sok rossz. Azaz összességében mégiscsak sok...
Előzmény: nahat (32)
nahat Creative Commons License 2005.03.24 0 0 32
:-)))) Ez jó. Mondjuk ezt én is rühellem, nem is járok ilyen típusú megmozdulásokra. Magyarországon ezt hitelesen kitalálni Krulik, Szőke Szabolcs-Monori András(Tin-Tin Quartet) Dresch és még egy páran tudják (mármint a jazz-népzene fúziót), a többiek elkenik, elarcátlankodják.

Az én olvasatomban a világzene inkább népzene, más elemekkel, mint más elemek egy kis népzenével ... Szóval ilyen kevés van Magyarországon. Külföldön van, Radio Tarifa, L'Ham de Foc, ésatöbbi.
Előzmény: Törölt nick (30)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.24 0 0 31
Tudod, a jazzre már a bebop-korszakban is azt mondták, hogy nem maradt benne felfedezetlen terület...
Előzmény: nahat (28)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.24 0 0 30

Dehogyis. Mindenki a világzenével kacérkodik. Recept: végy egy jazz-standardet, tedd át 7/8-ba vagy 11/4-be (persze csak a témát, mer' a vérbő haknicsávók megfáznának, ha nem 4/4-ben kéne rázniuk), hívj el a zenekarodba egy cimbalmost, tekerőlantost, népifúvóst vagy gajdolóembert, és kész is a világzenei jazzprodukció.

 

Ennek széles tárházát láthattuk a tavalyi Budapest Jazzfesztiválon (és mást szinte semmit).

Előzmény: nahat (28)
nite_club Creative Commons License 2005.03.23 0 0 29

Olvastam. :) Ha kész a demó, akkor jól szólj rám, és add ide! :) Ha emilt akarsz írni, akkor inkább írj ide: mester(kjukac)smartmusic.hu

 

Előzmény: nahat (23)
nahat Creative Commons License 2005.03.23 0 0 28
Ehhez képest Magyarországon van a stár Makám, egykét másik, oszt szevasz, külföldről sem jönnek. Másrészt itt még vannak fel nem fedezett területek, ellentétben a (fúziós) jazzel.
Előzmény: Törölt nick (27)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.23 0 0 27
Még jó is lehetne, csak már annyi van, hogy más stílusokat kiszorít.
Előzmény: nahat (26)
nahat Creative Commons License 2005.03.23 0 0 26
Ez jó, vagy rossz?
Előzmény: Törölt nick (25)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.23 0 0 25
A világzene egyébként is eláraszt minket, mert hatalmas divat már egy ideje.
Előzmény: nahat (19)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.23 0 0 24

Valóban kevés...?

 

Mondanál neveket, hogy szerinted például kik azok?

Előzmény: nite_club (22)
nahat Creative Commons License 2005.03.22 0 0 23
Olvass mailt.
Előzmény: nite_club (22)
nite_club Creative Commons License 2005.03.22 0 0 22

Na olyan tervek már idénre is vannak! :) Amúgy meglepően kevés az igazán jó, külföldön is újdonságnak számító zenekar itthon, bár csak azokról beszélhetek, amiket ismerek!

 

Előzmény: nahat (21)
nahat Creative Commons License 2005.03.22 0 0 21
És külföldre magyar zenekarokat? Szerintem lenne benne fantázija.
Előzmény: nite_club (20)
nite_club Creative Commons License 2005.03.22 0 0 20

Friss cég ez még, az idő reméljük igazol minket, és akkor bátrabban lehet előadókat keresni.

 

Szerintem jó hosszú folyamat, amíg egy kicsit átalakul a zene "fogyaszási" szokása :)

 

 

Előzmény: nahat (19)
nahat Creative Commons License 2005.03.22 0 0 19
Én eddig csak fúziós jazzt látok, néhány világzenei nagyágyú is beleférhetne, pl. L'Ham de Foc, pölö.
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.17 0 0 18

Miért? Én pl. harminc embernek is szívesen játszom.

 

S miért pont a Mantrának szerveznél a magyarok közül? (Csak nem azért, mert azt mindig sokan nézik? ,':-l ) Csak mert ők enélkül is rengeteget játszanak, én viszont tudok mondani legalább olyan színvonalú magyar együtteseket, mint a Mantra, akik évente egyet-kettőt játszanak csak, mert nem vállalja be őket egy helyés szervező sem. (Pl. Birta Life Pictures.)

Előzmény: nite_club (17)
nite_club Creative Commons License 2005.03.17 0 0 17

A magyar zenekaroknál nem a profitra gondoltam, hanem arra, hogy 30 ember nézné őket, és az sokkal nagyobb bukó, mint a lehetséges anyagi.

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2005.03.16 0 0 16

Igazán nem akarok rosszmájúskodni, de miért nem a Smart Music honlapján csináltál egy ilyen "megbeszélős fórumot"? Nézz körbe az Indexen: látsz még egy topikot, ami - végső soron - egy profitorientált szervezőirodáé? (Hogy profitra is mentek, azt világosan mutatja, amit a magyar zenekarokról írtál.)

 

Szóval jó, amit egyébként csináltok, meg minden, de szerintem ez a topik kimeríti a reklám fogalmát, ami az Indexen tilos. Bár ezt nem az én dolgom megítélni.

Előzmény: nite_club (7)
Jimi Creative Commons License 2005.03.15 0 0 15
Szomorú vagyok. :o(((
Előzmény: nite_club (13)
nite_club Creative Commons License 2005.03.15 0 0 14
Elég rondán beszélnek, de nagyon szórakoztató. Láttad volna interjút adni, kifinomult nyelvezttel, szépen beszélt... :))))

Előzmény: Jimi (10)
nite_club Creative Commons License 2005.03.15 0 0 13
A helyzet az, hogy szerintem nincs sok esély Tribal Tech-re. Úgy volt, hogy ősz végén jönnek, de aztán Scott lemondta az egészet. Nekem úgy tűnik, hogy a két dudás zeneileg más irányba tart! Így meg aztán elég nehéz ügy.
Előzmény: Jimi (12)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!