Keresés

Részletes keresés

István Kertész Creative Commons License 2020.11.17 0 0 420

Mit jelez az EAG 42240 LAVAMAT mosógép, ha működése közben a Tető lámpa nem folyamatosan világít?

cápaFeri Creative Commons License 2020.10.17 0 0 419

L72470FLE

Mikor megvettük, éppen a 7 évesen tönkrement Zanussit cseréltük. Azt mondta a szerelő, bár úgy néz ki, mint egy új mosógép, de a panel adta be a kulcsot, nem gazdaságos a javítása. (szerinte beprogramozott üzemóraszám után öngyilkosak lesznek: "Vegyél újat mert éhenhalunk" gyártói szlogennel)
Tényleg vigyáztunk rá, rendszeresen tisztítottuk, nem terheltük túl, stb.
Vegyünk újat! Ezt az AEG mosógépet majdnem kétszer drágábban adták, mint a Zanussit, gondoltuk 10 évre legalább tervezhetünk vele.
De nem...5 évesen pár óra alatt elhalálozott. Bár erre is nagyon vigyáztunk, még annyit sem bírt ki mint a Zanussi! Az utóbbi napokban kicsit zajosabb lett dobforgás közben. Tegnap éppen pár póló volt benne, amikor feltűnt, hogy nagyon csendben van, már végeznie kellett volna. Se hibaüzenet, semmi. Fél óra lett volna hátra a mosásából. Lekapcsoltuk, próbáltunk legalább egy öblítést csináltatni vele, vagy centrifugázzon ki. Elkezdett öblíteni, szivattyúzott is, de egyre több víz lett a dobban. Megint megállt. Jött a kegyelemdöfés, elkezdett amperszag terjengeni körülötte, majd halvány füst is megjelent. Kikapcs, kihúz. Egy óra alatt a szűrőnél leeregettük a vizet, hogy legalább a ruhákhoz férjünk hozzá a fürdő elúsztatása nélkül. Még szerencse, hogy otthon voltunk és nem leégett lakásra megyünk haza!
Vehetünk megint egy újat...lassan mosodába is olcsóbb lesz eljárni, mert ha 5 évre elosztom az árát, ott sem fizetnék többet!
Nagy csalódás volt ez a gép!

geosol Creative Commons License 2020.01.06 0 0 418

Szia!

Látom, hogy nincs válasz.

Én is kérdezek? :)

Szűrő ki van tisztítva?  Az, amelyik a leürítendő vizet szűri.

Előzmény: Lovaszsolesz (417)
Lovaszsolesz Creative Commons License 2019.12.01 0 0 417

Sziasztok! Öregnek mondható" kitűnően működő AEG öko lavamat 970-es mosógépem van.Ingyen kaptam szénkefés volt,meg a tisztító csavarja volt szétmálva".Csodálatosan mos,kitűnő a belseje külseje.A KÉRDÉSEM:Létezik az,hogy a mosások után nem fejezi be a utomatikusan a programot? A vizet benttartja,és kapcsolni kell a centrifugára. Akkor végigcsinálja.Van aki azt mondja,hogy ez normális,vannak ilyen tipusok.Véleményeket kérnék.   20-évnél idősebb gép szerintem,lehet ez ilyen? 

Matracot Creative Commons License 2019.07.13 0 0 416

Sziasztok!

A L7FBE48S gépre, lehet "ráépíteni" szárítógépet például a T8DBG48S?

Törpefalva Creative Commons License 2019.06.21 0 0 415

Sziasztok!

AEG lavamat 62640 - es előltöltős gépem van. Miután beállítom a kívánt programot, becsukom az ajtót, csak a pillanatkapcsoló gombnál villog, semmit nem csinál. Villanyszerelő látta, elindult de nem csinált rajta, elindult. 3 mosás után megint csak villog a pillanatkapcsoló. Segítségét előre is köszönöm! 

buksib Creative Commons License 2019.06.20 0 0 414

Sziasztok

Segitsetek szakik..Aeg Lavamat felültöltős 46000...inditaskor nem megforgatja lassan a dobot hanem felpörgeti 3mpig es leál..hiba nincs csak a pause villog..szij ok

Köszi

Lajos Dihen Creative Commons License 2019.03.25 0 0 413

Szia. Sikerült megoldani a dolgot? Mi is hasonló problémát tapasztaltunk az új mosógépünknél is nem tudjuk mi a baj vele. 

Előzmény: Hné Weisz BriGitta (406)
M.Tímea Creative Commons License 2019.02.14 0 0 412

Hello,

Tönkrement a mosógépem.

Ilyet szeretnénk venni AEG L6FBI48S elöltöltős mosógép.

Van valaki, aki legalább 5 éve ilyet használ és megosztaná velem a tapasztalatait.?!

Szárítóba AEG-nk van és azzal meg vagyok elégedve.

Jó lenne ha a következő mosógép kitartana 10 évig, mert már unom, hogy 5 év után mindegyiknek valami baja lesz.

Válaszotok előre is köszönöm.

ÜDv

Tímea

Sailor8 Creative Commons License 2019.02.02 0 0 411

Tisztelet Mindenkinek!

AEG Lavamat 74850A tip. mosógépünk 8,5 év használat után meghibásodott, a javítás drága lett volna, így új állja a helyét (AEG). A gépben a "csillag" törött el, ami miatt nagy hangja lett, szerelő, alkatrész+jav. ára sok, így lett új. A gép eddíg ezenfelül 1X egy szivattyú cserén esett át 1 éve, de teljesen tökéletesen működött.

Ha vkinek szüksége lenne donornak a többi alkatrésze miatt, reális áron megválnánk tőle. 

Érd.: 06303009687

SzJné Creative Commons License 2019.01.28 0 0 410

Üdv Mindenkinek!

Tudom, hogy ez egy mosogép oldal, de sütőt nem találtam! Valaki tudna segiteni, hogy sütőről hol tudnék beszélgetni?

caterina3 Creative Commons License 2018.12.29 0 0 409

Köszönöm szépen. Meg kellene próbálni felhívni a szakszervizt ünnep után, hátha van valami ötletük, mi okozhatja.

Előzmény: Hné Weisz BriGitta (408)
Hné Weisz BriGitta Creative Commons License 2018.12.29 0 0 408

Igen középre kell önteni.

Eleinte kiürítette, de ezt az öblítőt nem akarja.

caterina3 Creative Commons License 2018.12.28 0 0 407

Szia! Mi most vettünk pár napja egy AEG LTX6G271E gépet. A leírás sajnos finoman szólva hiányos, például nem szerepel benne, hogy az öblítőt hová kell önteni. Ránézésre ilyen a mosószer-adagolója, mint a tiéd. Ebben középre öntöd, vagy hová?

Előzmény: Hné Weisz BriGitta (406)
Hné Weisz BriGitta Creative Commons License 2018.12.28 -1 0 406

AEG Lavamat L61060TLE típusú mosógépem van.

Az a problémám vele, hogy nem üríti ki az öblítőt.

Van valakinek tapasztalata ezen a téren?

Mit csináljak vele?

caterina3 Creative Commons License 2018.12.19 0 0 405

Sziasztok! Ma megadta magát az AEG Lavamat 47080 Aqua Control típusjelű mosógépünk, mely eddig kifogástalanul működött. Nem nyomja ki a vizet, és nem centrifugál. E20-as hibát írt ki, ezért megtisztítottuk a szűrőt, a csöveket, ellenőriztük, nincs a cső megcsavarodva. Viszont a leírásban szerepel lehetséges okként az is, hogy az „ürítőszivattyú eltömődött” és a „kifolyószivattyú eltömődött”. Ezeket meg tudjuk mi nézni? Hol, hogyan? A kézikönyvben ezek nem szerepelnek. vagy ez mindenképpen szakembert igényel? Ha igen, mennyibe fáj vajon?

LeslieWhite2 Creative Commons License 2018.09.25 0 0 404

A hétvégén voltunk az Árkádos Hüyeazénemvgyok boltban. Néha benézünk, hogy nagyjából tisztában legyünk(persze csak esztétikailag) milyen aktuális hűtők-mosó-mosogató gépek vannak. Most próba képen végig kopogtattam a mosógépeket. Némelyik felültöltős oldalához is hozzáfértem köztük egy AEG felültöltőshöz is, ami a kiállított felül töltősök között a legdrágább volt. Csak az előlap van zaj csillapítva az oldalai, hátulja, teteje üres lemezesen döng-zörög. Néztem az alap MIELE-t és a vele egy árszinten lévő gépeket is. Azt tapasztaltam, hogy azon az árszinten már mindegyik gép zaj csillapított lemezelést kapott. A mi Elux felültöltős mosógépünk hangos. Nagyon hangos bármelyik funkciója. Az utca végén is tudják, ha nálunk centrifugáz a gép ... Kb. 10 évvel ezelőtt a Whirpool gépet pont ezért cseréltük le, de most már megvárjuk, hogy behaljon a gép aztán csere valami csendesebbre.

Előzmény: GÁBOR (403)
GÁBOR Creative Commons License 2018.09.24 0 0 403

Küldd vissza. Felháborító! És az is hogy hülyének nézik az embert! Felhívtam az AEG ügyfélszolgálatot, az volt a válasz, hogy ezt nem tudja megállapítani látatlanba. Küldtem videót, fent van youtubeon meglehet nézni. Egy LG direct driveos elöltöltős gép lett helyette, javaslom, hogy nézd meg őket. Van keskeny változat is belőle, leírás szerint 45 valójában kb 50-55cm mély, de az még vállalható.

Előzmény: szilasz1975 (402)
szilasz1975 Creative Commons License 2018.09.15 0 0 402

Szintén AEG LTX7C373E, mindegyik szivattyúzási folyamat alatt amikor már nincs víz a gépben, annyira hangos elviselhetetlen hangot ad a szivattyú (legalábbis szerintem), hogy hihetetlen. Azért 170-180eFt-os gép ne legyen már ilyen...

Előzmény: GÁBOR (399)
Judit1133 Creative Commons License 2018.09.03 0 0 401

Sziasztok! Most vennék egy mosógépet, van tapasztalata ezzel valakinek?

AEG L7FBE48S

wastegate Creative Commons License 2018.08.18 0 0 400

https://www.markabolt.hu/aeg/aeg_mosogep/eloltoltos_moso_szaritogepek/aeg_l7wbe69s_moso_szaritogep.html

Üdvözletem ... 

Van felhasználói véleménye az ittlévőknek erről a gépről ?

Szabad kombinált gépet vásárolni vagy jobb a külön mosó és külön szárító.

Kevés a hely és ezért a dilemma.

köszönöm!

w

GÁBOR Creative Commons License 2018.07.29 0 0 399

Megnéztem ismerősnél egy régebbi (made in france) AEG lavamat felültöltős gépet. Olyan csendes, hogy nem hittem el, hogy működik. Ezzel szemben a 7373 ...

Nappali001 Creative Commons License 2018.07.19 0 0 398

Üdv

Ugyan ezzel a problémával van gondom.
Lett megoldás az önére? És ha igen akkor mi?
Köszi

Előzmény: Arthur2d2 (306)
GÁBOR Creative Commons License 2018.07.15 0 0 397

Köszi a választ, AEG-gel én befejeztem, LG lesz a következő próbálkozás. Van ismerősi körbe hasonló AEG, igaz nem 373 állítólag az nem csattog.  Sajnos ezek alapján nekem még nem világos, hogy tipushiba-e vagy sem. Az mindenesetre furcsa, hogy még akkor is szivattyúzna ha már nincs víz benne. A másik hogy nekem ez zavaró és hangos de ez szubjektív vélemény. Furcsállom, hogy itt a fórumon csak 1-2 ilyen panasz jelent meg így nem tudom, hogy másoknak ezzel tényleg semmi baja nincs vagy csak azt gondolják, hogy ez így rendbe van. Remélem a másik gépnél nem lesznek ilyen zajok :S

Előzmény: andfer (396)
andfer Creative Commons License 2018.07.07 0 0 396

A mosógép minden leürítés után - többek közt a pamut program esetében - centrifugál.

A végén levő centrifugálás egy folyamat. A régi Hajdú automata mosógépekkel ellenttében több ütemben felpörgeti a mosógép a dobot, hogy jobban el tudjon oszlani a dobban a ruhák. 1300-as fordulat esetében több ütemben futtatja fel a mosógép a dobot. A teljes fordulatszámon kevés ideig pörgeti.

Nem 17 percig centrifugál a teljes fordulatszámon.

Lehet alacsonyabb fordulatszámra is állítani a centrifugálást különböző programoknál.

Előzmény: GÁBOR (394)
andfer Creative Commons License 2018.07.07 0 0 395

Ez a "csattogó, pumpáló" hang nálam is jelentkezik. Véleményem szerint normális. A szivattyútól származhat. Próbálja kiszivattyúzni a vizet. Mivel nálam is volt csere, mindkét mosógépnél jelentkezett ez a hang.

A külsérelmi hibákat a kicsomagolás után kellett volna az áruházzal közölnöd

Ha nem vagy megelégedve a mosógép működésével, 15 napon belül elállhatsz a vásárlástól, illetve kérheted a cserét. Egy előre egyeztetett időpontban el fogják szállítani. Ha a hiba miatti cserét kéred, akkor nem fogják nálad mosás közben leellenőrizni. Én a Media Markt webáruházában vásároltam a mosógépet.

A vásárlástól való elállás esetén lehetséges, hogy a szállítási költségeket neked kell állnod. Célszerű előtte a vevőszolgálattal beszélni.

Előzmény: GÁBOR (392)
GÁBOR Creative Commons License 2018.07.04 0 0 394

Egyéb furcsaságok az LTX 7C373E -vel kapcsolatban, hogy miért centrifugál kétszer is még a mosás-öblitési szakaszban? Illetve a végén mi szükség van 17 percig centrifugálni és rongyosra rázni a ruhát?

GÁBOR Creative Commons License 2018.07.04 0 0 393

Kedves 3aSschool! Írtad hogy hangos az LTX7C373E gép centrifugálásnál! Nálam a fedél illesztetlenségéből adódik egy csattogó hang ami centrinél felerősödik és a gépnek olyan hangja van mint egy kereplő!

https://www.youtube.com/watch?v=hxRUTlEognE

https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=CdBKrPICtHk

Előzmény: 3aSschool (380)
GÁBOR Creative Commons License 2018.07.04 0 0 392

Kedves Andfer és többiek, elsősorban a kérdés azokhoz szól akik próbálták a LTX7C373E tipust. Nálatok is jelentkezik ez a csattogó pumpáló hang? Mindegyik példány ilyen ebből a tipusból?

https://www.youtube.com/watch?v=6T7Gx7ij_V0

Köszönöm.

Előzmény: andfer (381)
GÁBOR Creative Commons License 2018.07.01 0 0 391

Sziasztok! Ujdonsült 7C373E tulajdonos vagyok. Az egész hétvégém azzal ment el, hogy a futárt vártam. Amit először hoztak gépet szállítási sérült volt, de mindamellett volt rajta olyan sérülés is ami biztos vagyok benne, hogy még összeszerelés elött keletkezett. Másnap hozták a másik gépet, dettó. A fedél nyitó gomb és a programtárcsa is karcos. Nem nagy hibák ezek, de azthiszem joggal várom el egy 171eFt készüléknél, hogy kifogástalan állapotú legyen. A fedélnyitó gomb olyan mintha nekidörzsölték volna valaminek, de mivel körülötte nem karcos úgy gondolom ez is még összeszerelés előtt lett ilyen. Miért végeznek ilyen tróger munkát az AEG gyárban? Nem ellenörzi senki a minőséget? Gondolom a felhasználok több mint 99.9% ának ilyenek nem okoznak problémát és visszajelzés híján úgy gondolják minden rendbe van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!