Keresés

Részletes keresés

Alpha Lyrae Creative Commons License 2005.11.10 0 0 69
az egyik szemem sír, a másik meg könnyes. átkozott jó masina volt ez a féltégla, dehát pillnatnyi elmezavar és anyagi természetű gondok, nomeg a d200 reménye majd. addig megint film.
de tényleg inni kéne.
bontok is egy becket.
Előzmény: Speibl és Hurvinyek (68)
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005.11.10 0 0 68

Most örülsz, vagy sírsz?

Mindegy, iszunk rá egyet.

 

:)))

Előzmény: Alpha Lyrae (66)
hsoma Creative Commons License 2005.11.09 0 0 67
majd beállok helyetted:)
Előzmény: Alpha Lyrae (66)
Alpha Lyrae Creative Commons License 2005.11.09 0 0 66
R.I.P.
most vitték el a D2H-t....:-(
rossz érzés volt megválni tőle...nagyon sok jó képet csináltunk együtt...
(dehát ez van. vagy disznóól vagy digiváz)
omega14 Creative Commons License 2005.11.06 0 0 65
Úgylátom nem meló után jár a fazon fotózni.
Előzmény: hsoma (64)
hsoma Creative Commons License 2005.11.06 0 0 64

dobjuk fel a látogatottságot!

 http://www.keiko-ni.com/keikosite/home.html

omega14 Creative Commons License 2005.04.05 0 0 63
Annyira nem fontos.
Előzmény: hsoma (62)
hsoma Creative Commons License 2005.04.04 0 0 62
Küldj neki méltet!
Előzmény: omega14 (60)
toth-abri Creative Commons License 2005.04.04 0 0 61
Lehet, hogy azóta már D2Hs-re váltott. :-)
Előzmény: omega14 (60)
omega14 Creative Commons License 2005.04.04 0 0 60

Halló. van ott valaki ?

 

Előzmény: omega14 (59)
omega14 Creative Commons License 2005.03.30 0 0 59

Lyra

 

Mik a tapasztalatok így ennyi idő elteltével a D2H-ról?

 

Jók, esetleg rosszak ?

Előzmény: Alpha Lyrae (55)
hsoma Creative Commons License 2005.02.20 0 0 58
csak nem egy 5500 -ast?:))
Előzmény: Alpha Lyrae (55)
Axel" Creative Commons License 2005.02.18 0 0 57
"azért egy fellációra való felkérést engedjetek meg nekem a gyártók felé:-) ez magyarul: szopjanak le!"

Jó' megasszontad'! :-))))
Előzmény: Alpha Lyrae (39)
omega14 Creative Commons License 2005.02.18 0 0 56

Hát ez az.

 

Tegnap írtam pont máshol, hogy ilyen léptekkel haladva, lassan bejelenthetik a nagyapám harmonikavásznas gépét a 20-as évekből.

Előzmény: Alpha Lyrae (55)
Alpha Lyrae Creative Commons License 2005.02.18 0 0 55
"A D2H jó gép, vagy nem?"

hát én is azt mondom. csak a hs egy nagy lószar (pontosabban virtulis előrelépés) a dzsípieszével együtt. ráncfelvarrás, lóújrapatkolás. így van!
a d2h super!!!
most vettünk anyunak egy kis fuji finepixet. rájöttem (az is 4 MP-s), hogy compact 4 mp nem = d2h 4 mp...ez ugye áttörő erejű felfedezés? :-)))
meg a topkompakt 8 mp sem = d2h 4 mp...(a d2h 4 mp a több és jobb)

micsoda hajnali nyüzsi:-)
Előzmény: Speibl és Hurvinyek (52)
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005.02.18 0 0 54

Hát a D100 ugyan 3 éves, de olyan jól sikerült nincs mit fejleszteni rajta.

 

:))

Előzmény: omega14 (53)
omega14 Creative Commons License 2005.02.18 0 0 53

Semmi bajom a D2h val, csak ez a Hs 2 év után olyan mintha újrapatkolták volna a lovat, csak az új patkóval gyorsabb lesz.

 

Hol a nagyobb szenzor ? vagy a CMOS ?

 

Hol a D200,  3. éve a D100-nak. Ez már kezd ciki lenni.

Előzmény: Alpha Lyrae (51)
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005.02.18 0 0 52

Most meg miért kell dühöngeni?

A D2H jó gép, vagy nem?

A 4Mp leszámítva (bár sok mindenre ez is elég), hiányzik belőle valami?

 

Na jó el kell ismerni,  pl. Gabb. mákdarálos gépe, azért még mindig ott van a top-on.

 

:))

Előzmény: Alpha Lyrae (51)
Alpha Lyrae Creative Commons License 2005.02.18 0 0 51
dühöngtem is egyet a nikonos topikban...ahol Whale legutóbbi beírása nagyon jól érzékeltet valamit....

GPS (itt lapuzik az asztalomon egy vista), meg 40 képes helyett 50-es átmeneti tár...menjenek már a faxba. jó hogy mákot nem darál.
ellenben ha lenne benne mp3 lejáccó, meg mini házimozi, az már igen. lóhas hátulján lógó himbalimba enyhe izgalmi állapotban.

a d2h amúgy meg csúcs masina. elkövettem vele már vagy 6-7 képet, ami....! nos.
Előzmény: omega14 (50)
omega14 Creative Commons License 2005.02.18 0 0 50

Régen nem volt itt infócser úgylátom, gondolom már mindenki ismeri a PMA elő napját, itt is az eredmény :

 

http://www.dpreview.com/news/0502/05021605nikon_d2hs.asp

 

 

Nemtom, én egy picit többet vártam. Mi van a Nikonékkal ?

hsoma Creative Commons License 2005.01.20 0 0 49

franc. küdöm mégegyszer.

Más érintetteknek is: majd nemsokára gyűjtögetném a tel.számokat is, de majd erről külön mél fog szólni.

Üdv: soma

Előzmény: Khop (48)
Khop Creative Commons License 2005.01.20 0 0 48

hsoma,

 

nem kaptam levelet.

toth-abri Creative Commons License 2005.01.20 0 0 47

Azért ez a kép elég jó ISO1000-hez képest? Nem?

 

forrás:

 

http://forums.dpreview.com/forums/read.asp?forum=1021&message=11916094

 

 

Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005.01.20 0 0 46

:)))

fogorvosban jól állok.

(mindenféle értelemben)

:)))

Alpha Lyrae Creative Commons License 2005.01.19 0 0 45
bocs. szia Soma. köszönettel megkaptam és feltétlenül számolok ezzel a programmal.
üdv.
puffin
Előzmény: hsoma (42)
Alpha Lyrae Creative Commons License 2005.01.19 0 0 44
mennyi empátia:-) köszi fijjuk...

megyek holnap is :-) (én is csípem a fogdokinőmet. nem egy mai fruska, kissé szadi, de első osztályú szakember és nem pénzéhes)

robErt Creative Commons License 2005.01.19 0 0 43

hehe alfa!

ha fogorvos szeretőd volna nem paráznál :)

Előzmény: Alpha Lyrae (40)
hsoma Creative Commons License 2005.01.19 0 0 42

Lyra!

Soxerencsét a fognyúzónál!

 

Más (az igazi kérdés -Khopnak is): megkaptátok a mélt? (bár nem lóverseny...)

 

Üdv: soma

Előzmény: Alpha Lyrae (40)
Kevin Creative Commons License 2005.01.19 0 0 41
OFF
En tudok olyan fogorvost, akinel nem kell parazni. Komolyan.
ON
Előzmény: Alpha Lyrae (40)
Alpha Lyrae Creative Commons License 2005.01.19 0 0 40
no megyek fogorvoshoz...parázok is rendesen. a gyártóknál, már csak a fogorvosi székben való ülést útálom jobban :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!