Keresés

Részletes keresés

omega14 Creative Commons License 2005.04.04 0 0 60

Halló. van ott valaki ?

 

Előzmény: omega14 (59)
omega14 Creative Commons License 2005.03.30 0 0 59

Lyra

 

Mik a tapasztalatok így ennyi idő elteltével a D2H-ról?

 

Jók, esetleg rosszak ?

Előzmény: Alpha Lyrae (55)
hsoma Creative Commons License 2005.02.20 0 0 58
csak nem egy 5500 -ast?:))
Előzmény: Alpha Lyrae (55)
Axel" Creative Commons License 2005.02.18 0 0 57
"azért egy fellációra való felkérést engedjetek meg nekem a gyártók felé:-) ez magyarul: szopjanak le!"

Jó' megasszontad'! :-))))
Előzmény: Alpha Lyrae (39)
omega14 Creative Commons License 2005.02.18 0 0 56

Hát ez az.

 

Tegnap írtam pont máshol, hogy ilyen léptekkel haladva, lassan bejelenthetik a nagyapám harmonikavásznas gépét a 20-as évekből.

Előzmény: Alpha Lyrae (55)
Alpha Lyrae Creative Commons License 2005.02.18 0 0 55
"A D2H jó gép, vagy nem?"

hát én is azt mondom. csak a hs egy nagy lószar (pontosabban virtulis előrelépés) a dzsípieszével együtt. ráncfelvarrás, lóújrapatkolás. így van!
a d2h super!!!
most vettünk anyunak egy kis fuji finepixet. rájöttem (az is 4 MP-s), hogy compact 4 mp nem = d2h 4 mp...ez ugye áttörő erejű felfedezés? :-)))
meg a topkompakt 8 mp sem = d2h 4 mp...(a d2h 4 mp a több és jobb)

micsoda hajnali nyüzsi:-)
Előzmény: Speibl és Hurvinyek (52)
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005.02.18 0 0 54

Hát a D100 ugyan 3 éves, de olyan jól sikerült nincs mit fejleszteni rajta.

 

:))

Előzmény: omega14 (53)
omega14 Creative Commons License 2005.02.18 0 0 53

Semmi bajom a D2h val, csak ez a Hs 2 év után olyan mintha újrapatkolták volna a lovat, csak az új patkóval gyorsabb lesz.

 

Hol a nagyobb szenzor ? vagy a CMOS ?

 

Hol a D200,  3. éve a D100-nak. Ez már kezd ciki lenni.

Előzmény: Alpha Lyrae (51)
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005.02.18 0 0 52

Most meg miért kell dühöngeni?

A D2H jó gép, vagy nem?

A 4Mp leszámítva (bár sok mindenre ez is elég), hiányzik belőle valami?

 

Na jó el kell ismerni,  pl. Gabb. mákdarálos gépe, azért még mindig ott van a top-on.

 

:))

Előzmény: Alpha Lyrae (51)
Alpha Lyrae Creative Commons License 2005.02.18 0 0 51
dühöngtem is egyet a nikonos topikban...ahol Whale legutóbbi beírása nagyon jól érzékeltet valamit....

GPS (itt lapuzik az asztalomon egy vista), meg 40 képes helyett 50-es átmeneti tár...menjenek már a faxba. jó hogy mákot nem darál.
ellenben ha lenne benne mp3 lejáccó, meg mini házimozi, az már igen. lóhas hátulján lógó himbalimba enyhe izgalmi állapotban.

a d2h amúgy meg csúcs masina. elkövettem vele már vagy 6-7 képet, ami....! nos.
Előzmény: omega14 (50)
omega14 Creative Commons License 2005.02.18 0 0 50

Régen nem volt itt infócser úgylátom, gondolom már mindenki ismeri a PMA elő napját, itt is az eredmény :

 

http://www.dpreview.com/news/0502/05021605nikon_d2hs.asp

 

 

Nemtom, én egy picit többet vártam. Mi van a Nikonékkal ?

hsoma Creative Commons License 2005.01.20 0 0 49

franc. küdöm mégegyszer.

Más érintetteknek is: majd nemsokára gyűjtögetném a tel.számokat is, de majd erről külön mél fog szólni.

Üdv: soma

Előzmény: Khop (48)
Khop Creative Commons License 2005.01.20 0 0 48

hsoma,

 

nem kaptam levelet.

toth-abri Creative Commons License 2005.01.20 0 0 47

Azért ez a kép elég jó ISO1000-hez képest? Nem?

 

forrás:

 

http://forums.dpreview.com/forums/read.asp?forum=1021&message=11916094

 

 

Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005.01.20 0 0 46

:)))

fogorvosban jól állok.

(mindenféle értelemben)

:)))

Alpha Lyrae Creative Commons License 2005.01.19 0 0 45
bocs. szia Soma. köszönettel megkaptam és feltétlenül számolok ezzel a programmal.
üdv.
puffin
Előzmény: hsoma (42)
Alpha Lyrae Creative Commons License 2005.01.19 0 0 44
mennyi empátia:-) köszi fijjuk...

megyek holnap is :-) (én is csípem a fogdokinőmet. nem egy mai fruska, kissé szadi, de első osztályú szakember és nem pénzéhes)

robErt Creative Commons License 2005.01.19 0 0 43

hehe alfa!

ha fogorvos szeretőd volna nem paráznál :)

Előzmény: Alpha Lyrae (40)
hsoma Creative Commons License 2005.01.19 0 0 42

Lyra!

Soxerencsét a fognyúzónál!

 

Más (az igazi kérdés -Khopnak is): megkaptátok a mélt? (bár nem lóverseny...)

 

Üdv: soma

Előzmény: Alpha Lyrae (40)
Kevin Creative Commons License 2005.01.19 0 0 41
OFF
En tudok olyan fogorvost, akinel nem kell parazni. Komolyan.
ON
Előzmény: Alpha Lyrae (40)
Alpha Lyrae Creative Commons License 2005.01.19 0 0 40
no megyek fogorvoshoz...parázok is rendesen. a gyártóknál, már csak a fogorvosi székben való ülést útálom jobban :-)
Alpha Lyrae Creative Commons License 2005.01.19 0 0 39
hát ez az, hogy az anyjuk ne sirassa őket...ez ám a userfriend magatartás. persze más topikban írják, hogy ez a magyaros rinya a legkevésbbé hatná meg őket, ameddig ott van az usa piaca olyan keresőerővel, amilyennel.
azért egy fellációra való felkérést engedjetek meg nekem a gyártók felé:-) ez magyarul: szopjanak le!
Előzmény: Khop (38)
Khop Creative Commons License 2005.01.19 0 0 38

alfa lyra,

 

szerintem eleg sokat megtartanak, "szoftveresen" (pl. ugyanaz/nagyon hasonlo AF-rendszer a D2h-ban, D2x-ben, F6-ban) meg talan "hardveresen" is (az elobb emlitett vazak kulso es belso kialakitasa, felepitese.

 

Vagyis _ok_ csak upgradelnek majd a D3-nal, pont ahogy te is irod, megtartva/csak kicsit tovabbfejlesztve minden fobb reszt, _te_ viszont ujabb x1000 dollarert/Euroert uj gepet veszel!

 

 :)

Előzmény: Alpha Lyrae (37)
Alpha Lyrae Creative Commons License 2005.01.19 0 0 37
egyébként tartok tőle, hogy egy akármilyen d-slr vázat át lehetne építeni magasabb tudású géppé pl. szenzor csere, proc, memória és firmvare csere...cca. 1000 dollár körüli áron. szvsz óriási pocséklás, hogy megcsinálnak egy vázat magnéziumból meg minden hiperanyagból, beleraknak 150ezerig működő öntesztelő zárat, egy kurva jó af és fénymérő rendszert, majd az egész modellt bő egy év múlva dobják, dobatják a szemétbe. pazarlás és szemétség.
Alpha Lyrae Creative Commons License 2005.01.19 0 0 36
na pont az egyik pont amiér rühellem a digitális technikát...no nem magát a technikát hanem a gyártók által diktált kíméletlen tempót és ez az egyik ok, hogy meg sem fordul a fejemben eladni az analóg vázakat. részemről digi 4-5 évig letudva. most már fotózni is kék:-)
Előzmény: toth-abri (34)
hsoma Creative Commons License 2005.01.18 0 0 35

Ne mán?

 

Még van... hogyaszongya a mindentudó füzetem...33 -17 hónap, azaz: ~16 hónap a D3H -ig. Lehet, hogy időközben felgyorsultak a folyamatok...

 

Üdv: hsoma

Előzmény: toth-abri (34)
toth-abri Creative Commons License 2005.01.18 0 0 34
Egyre több pletyka terjed arról, hogy a D2H gyártását befejezte a Nikon és a D2X lesz az egyetlen profi váza.
omega14 Creative Commons License 2005.01.18 0 0 33

" ettől jobb vásárt viszont biztos nem csinálhattam volna "

 

De csak akkor Szemlédi Andrásnak hívnának, és hetente költenél el egy Nagy millát.

 

 

Alpha Lyrae Creative Commons License 2005.01.17 0 0 32
:-)
...még annyit, hogy tényleg azért nem lelkesedem túl a dolgot, mert ebben a d-slr műfajban elég nyuszifül vagyok...sokat kell még okosodni, de olyan vagyok mint a jó pap.
ettől jobb vásárt viszont biztos nem csinálhattam volna.
Előzmény: Gernyo (30)
omega14 Creative Commons License 2005.01.17 0 0 31
No hát akkor ezért se mentem pszihológusnak, többek között.
Előzmény: Alpha Lyrae (29)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!