Valaki tudna ajánlani egy illetőt, aki a "15 perces" javítást el tudná végezni a 850es Brevámon? Sajnos az elektronikához hülye vagyok. Nem lennék hálátlan!
Igazából bárhova elmegyek országon belül, vagy akár külföldre is. (Budapesten vagyok)
Guzzi nevada 750 hez (2001) keresek lendkereket, sajnos eddig nem nagyon jártam sikerrel pedig mindent átforgattam. A minap nagynehezen rábukkantam egy 91-97 es évjárathoz gyártott darabra, viszont nem tudom hogy az megfelelne e az enyémhez.. Esetleg tudnátok segíteni ebben az ügyben? (az első képen a régebbi, a másodikon az én típusumhoz való lenkerék látható)
Mondjad a mesternek, hogy kapja ossze magat, mert nyakunkon a szezon. En iden eleg koran elkezdtem a csavargast, lassan egy 1000est elporoszkaltam mar a kornyeken. :-)
Jo kis gep, en is szemezek vele, miota bejelentettek. Bar itthon meg az ara sem ismert, de gondolom tuti 4 milla felett lesz, legalabbis ebben a szinvaltozatban.
Ma reggel spontán beestem az Agostinihez Mandelloban, és kaptam egy 30 percés tesztvezetést.
Az erő nekem elég lenne, de négyezer alatt nem nagyon van hangja, a Grisomhoz képest túl civilizált. A félig terepgumi miatt (szerintem) kicsit billegésre volt hajlamos a kanyarok elején, de ha már dől, nagyon fincsi.
Jó a fék, pazar az üléspozíció. Én TFT nélkül is meglennék, viszont a tempomat jól jöhet.
Az 1. Alsónánai Moto Guzzi találkozó Május 10-12 között lesz.Helyszín: Alsónánai Ifjusági Tábor.Szállás: hasonlóan mint Soltvadkerten emeletes ágyas szobákban..Van 2 db 4 ágyas, 2 db 8 ágyas, 1 db 14 ágyas szoba.Fürdő, wc külön női és férfi a folyosón.Ezen kívül lehet sátrazni.Költségek: épületben szobában 2500 Ft/fő/éj, sátorban 1500 Ft/fő/éj.A szállásdíj tartalmazza az IFÁ-t is.Étkezés: péntek este vaddisznópörkölt, 1500 Ftszombat este bajai halászlé 1500 Ft. Az adagok bőségesek, az árukban a repeta is benne van.Igény szerint reggeli (ne kérdezzétek, hogy mi) 530 Ft.Programok:szombaton közös motorozás Kalocsára a veterán találkozó megnézése, utána kalocsai Biker kocsma esetleg ebéd.Indulás 10.00-kor visszaérkezés kb 16 órakor. Utána meglepetésprogram. Ital: Folyó bor vörös, fehér és rose lesz. Pálinkát, sört ha akartok inni hozzatok.Első érkezés: legkorábban pénteken 15 órakor.Szállásfoglalás: Kizárólag e-mailben az aprohus@gmail.com címre küldött levélben. A szállásigényeket a beérkezés sorrendjében dolgozom fel. Telefonon nem foglalok szállást, (dolgozok, elfelejtem, stb).Ha valakik egyszobában akarnak aludni kérem jelezzétek a mailban.A mailban teljes neveket kérek. Természetesen a benzintyúk neve nem kell, elég annyi, hogy Gaál István, +1 fő.A tábor Alsónánán van, jól láthatóan ki lesz táblázva, odataláltok.
Koszi a figyelmeztetest, tudom, hogy regota sok a hamis NGK itthon (egyszer sikerult is beleszaladni, eleg jellegzetes jegyei vannak egyebkent a hamisitvanyoknak). Szerencsere van olyan megbizhato beszerzesi forrasom (igaz sajna picit dragabb), ahonnan eddig mindig eredit tudtam beszerezni (legalabbis eddig soha nem volt gondom egyikkel sem, pedig minden vasamban NGK van).