Keresés

Részletes keresés

Maurice Ronet Creative Commons License 2005.01.11 0 0 122
Figyi, Lenndélen:

Egy népszavazás automatikusan megoszt... Jelen esetben NEM-re és IGEN-re.

Csak tudod, nem mindegy, hogy egy "sima" nem/igen felosztás történik, vagy HITVÁNY HAZAÁRULÓ NEM / ISTENI KINYILATKOZÓ IGEN


SZERINTEM


Én leginkább arra rágtam be, hogy sima képű, cinikus és elvtelen ember milyen alapon hazaárulóz le engem.

Jobb, ha tudod:
Azzal, hogy a FIDESZ-MPSZ behúzta zászlója alá a kettősállampolgárság ügyét s vele az igent, már ki is mondta rá a halálos ítéletet. Ha olyan önző, cinikus és hatalom vágyban ég, hogy számára semmi sem drága egy jó kampányfogáshoz, akkor magára vessen, és a határainkon túl élők köszönjék nekik a kudarcot.

Milyen alapon mertek Ők politikai kérdést csinálni egy nemzeti ügyből?!
Előzmény: Törölt nick (119)
alfredoo Creative Commons License 2005.01.10 0 0 121

teljesen elult az lb hatarozataval ez a tema? csak addig volt tema amig keverni lehetett? most akkor jonnek ujabb es meeg hulyebb teemak? jobb lenne ha ez menne tovabb mivel ezt ismerjuk es szeretjuk...

 

peldaul ez a csalas. miert csaltak? a csalasozas minden alap nelkul nem meriti ki a szavazasi csalas fogalmat?

 

miert neztek minket patrubanyiek hulyenek? es aljasnak? miert fogadta el hulye es aljas ervelesuket az lb? miert nem csak 100 korzetben szamoltattak ujra? reprezentative, probakeppen?

Törölt nick Creative Commons License 2005.01.10 0 0 119

Á, tehát ha olyan kérdést teszek fel, amiről az embereknek külömböző a véleményük, akkor ne tegyem fel, mert megosztom őket.

Ez persze nem így van, csak logikusan ez következne abból, amit írtál.

 

Nem szoktam senkit burkoltan lehülyézni, ugyanis ha valakit félrevezetnek, az attól még nem hülye.

Abból amit írtál, logikusan az következik, hogy te bizony hülyének tartod őket.

 

Ha megengeded, arról , amit a többségről írtál, inkább nem reagálnék, de nem azért mert nincs mit, hanem azért, mert értelmetlen.

 

Előzmény: Lyken (110)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.10 0 0 118
Kár a "sok hülyére" hivatkoznod, azután, hogy ezt a kormányt ültettétek a nyakunkra.
Előzmény: rendes fiú (74)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.10 0 0 117

Elegánsabb lett volna, ha arra reagálsz, amit írtam.

Ja és persze érdemben.

Előzmény: Törölt nick (63)
kilenctizenegy Creative Commons License 2005.01.09 0 0 115

"Akár egy másik EU-állam polgárát?" beírásod kicsit megtévesztett, mivel Románia nem tagja az EU-nak. Ezért kérdeztem :-)"

 

Biztosra akarok menni, hogy két év múlva se jöhessen vissza! Azalatt csak megszívná magát a jó hazai trágyalével, hogy ismét ránkokádhassa...

Előzmény: Maurice Ronet (91)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.09 0 0 114
Ne keverd ide szegény macsokat, nem szolgáltak rá, hogy hozzájuk hasonlítsd Patrubányt!
Előzmény: kakukkboy (77)
mamami Creative Commons License 2005.01.09 0 0 113
"Remélem, hogy nem is lesznek elegen." Haaaapciiiii....
Előzmény: Hegylakó1 (108)
Kagakusha Creative Commons License 2005.01.09 0 0 112
"Szerintem a bora is elég szar lehet. Úgy , hogy nekem nem kell sem a bora sem a Patrubánya. "

Na itt van.
Már megint Orbánbánya ... ja, ez most Patrubánya.
Ezekkel a bányákkal csak baj van. :-)
Előzmény: Hegylakó1 (102)
qncogi Creative Commons License 2005.01.09 0 0 111

Ha esetleg a görény patru bani nyomán született ez a topic - nos ő takarodhat. Viheti magával az ország 18 %-át és természetesen a gyávanyúl karizmatikust és bandáját.:DD

 

Lyken Creative Commons License 2005.01.09 0 0 110

Szerintem te kevered a szezont a fazonnal.Ha úgy gondolod, hogy a feltett kérdés nem osztotta meg a magyarságot, akkor asszem, te valami rózsaszín ábrándvilágban élsz.

 

"...Most legutóbb hathatós médiatámogatással és hazudozással elérték, hogy szemen köpjük a határontúliakat..."

 

Szóval te ennyire hülyének és befolyásolhatónak tartod azokat akik nem szavaztak igennel? Megjegyezném, hogy ők voltak többségben. Mondhatnánk ők a honi magyarság jelentősebbik része. Akiket előző hozzászólásodban volt szerencséd burkoltan lehülyézni.

Előzmény: Törölt nick (56)
Maurice Ronet Creative Commons License 2005.01.09 0 0 109
És akkor még ezek fanyalognak a PolBeat vagy a Sör-virsli kapcsán?!
Előzmény: Hegylakó1 (108)
Hegylakó1 Creative Commons License 2005.01.09 0 0 108

Ez is egy vállalkozás,- a "Koleszos"fiuk vállalkoztak a magyar nép lenyúlására.

Egész jól megy nekik. Még drukkereket is toboroztak maguknak, azok is sokan

vannak.- de nem elegen. Remélem, hogy nem is lesznek elegen.

Gyűjtik maguk mellé a kis "lánglelkű komszomolistákat " hülyére veszik szegényeket . Azok meg csápolnak nekik egy egy tüntetésen és ehiszik a süket dumákat.

 

 

Előzmény: kakukkboy (106)
Maurice Ronet Creative Commons License 2005.01.09 0 0 107
...S kísértet réme járja be az országot.
Előzmény: kakukkboy (106)
kakukkboy Creative Commons License 2005.01.09 0 0 106

Indokot mindig fog találni, mert biztos lehet a dolgában!

Őt nem rúgja ki Pártja, ha sértődötten lemondással fenyegetőzik, mint azt a Másikat!

EgyVezéres párt a Fmszp, mint a kisGazdák!

Rémképük, mi lesz, ha elveszítik a szerszámot?

...

Előzmény: bujdos (105)
bujdos Creative Commons License 2005.01.09 0 0 105
 Emlékeztek rá, hogy amikor kiderült, hogy a KÁP-nál az igenek vannak hangyányi többségben, azonnal sikeresnek ítéálte a népszavazást. Neki ez siker, nem is mondott le.
Előzmény: Hegylakó1 (102)
kakukkboy Creative Commons License 2005.01.09 0 0 104

Pont erről van szó!

Röhögve mutogatta ismerősöm -aki nagyon tanult ember, pártfőiskolája is van :o))), hogy nézzem meg ezt, meg ezt , meg azt is Marosán írta le, és az ő mozgalmár könyvében pontosan így vannak leírva a metódusok...

No ne kérd, hogy idézzek, mert nékem csak síma diplomáim vannak, nem jutottam sosem a prolitikai képzés csimborasszói csúcsaira föl

De még egy kis buckájára sem.

Őszintén bevallom, én csak ilyen képzetlen kisbunkó informati kussvegyész vagyok.

Minő csúnya internáci ónalista, aki más nyelveken is tud, nem csak magyarni.

:o)

Előzmény: Maurice Ronet (101)
Maurice Ronet Creative Commons License 2005.01.09 0 0 103
Az a baj, hogy ez a konzekvencia megvonása csak amolyan tiszteletet/részvétet keltő fogás kívánt lenni OVI népszavazási hadjáratában. Amolyan igazi jobbos porhintés. Ki is rúgták azt, aki később hiányolta azt az interjújából...
Előzmény: Hegylakó1 (102)
Hegylakó1 Creative Commons License 2005.01.09 0 0 102

Azért kiváncsi volnék, hogy a Vidor mikor vonja le a konzekvenciát?

Beigérte , hogy lemond minden tisztségéről, és Tokaji bortermelő lesz ha nem sikerül a népszavazás.

Szerintem a bora is elég szar lehet. Úgy , hogy nekem nem kell sem a bora sem a Patrubánya. 

Előzmény: Maurice Ronet (101)
Maurice Ronet Creative Commons License 2005.01.09 0 0 101
Csöndben megjegyzem, azért a FITYESZ is sokat tett azért, hogy a kevésbé olvasni tudó (pl. dislexiás) szavazó polgárok összetévesszék őket a baloldallal...

ld. FIDESZ-MPSZ illetve MSZP
Előzmény: kakukkboy (100)
kakukkboy Creative Commons License 2005.01.09 0 0 100

:o)

A ba@ jobbra téve...

Előzmény: apple48 (97)
Hegylakó1 Creative Commons License 2005.01.09 0 0 99
Egyetértek az előttem felszólalóval
Előzmény: Törölt nick (69)
Maurice Ronet Creative Commons License 2005.01.09 0 0 98
Értem én a (szó)viccet ám :-) !!!
(...és szeretem is)

Csak nem akartam, hogy még valaki félreértse:
"magamtól" - önnön szántamból s nem a testemből :-)
Előzmény: rendes fiú (92)
apple48 Creative Commons License 2005.01.09 0 0 97
Bocsi tájékozatlanságom miatt. Mi az a FMSZP?
Előzmény: kakukkboy (96)
kakukkboy Creative Commons License 2005.01.09 0 0 96
Amíg azz Fmszp-nek szüksége lesz sz.rkavarására marad is!
Előzmény: apple48 (95)
apple48 Creative Commons License 2005.01.09 0 0 95
Miért még itt van? Na ne!
Előzmény: Maurice Ronet (-)
kia podesta Creative Commons License 2005.01.09 0 0 94
Helyes! Akkor az államkincstár az elfüstölt 4 milliárdot számlázza ki ezeknek a nevére, és adóként hajtsa be!
Előzmény: puzdra (67)
kakukkboy Creative Commons License 2005.01.09 0 0 93
No, addig ne vegyenek levegőt!
Előzmény: Törölt nick (79)
rendes fiú Creative Commons License 2005.01.09 0 0 92

Hát hogy tudnál máshogy távozni magadtól? Érted: magadat elhagyod, attól távozol. amit elhagysz, az vagy magad. azaz te. Vagy valami ilyesmi... Jaaaaaj. Gondolj Gallára. Az ember nem tud magától távozni, mert magát viszi magával. Vagy nem?

 

 

Előzmény: Maurice Ronet (85)
Maurice Ronet Creative Commons License 2005.01.09 0 0 91
"Akár egy másik EU-állam polgárát?" beírásod kicsit megtévesztett, mivel Románia nem tagja az EU-nak. Ezért kérdeztem :-)
Előzmény: kilenctizenegy (89)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!