|
|
|
|
dropa
2005.01.19
|
|
0 0
13
|
Nem lopták el a képes, csupán az én drága közüzemi gépemen a rendszergazda letiltotta a feltöltést.
De egy friss képemet megtalálhatjátok itt:
Dropafotó |
Patrikx
2005.01.04
|
|
0 0
10
|
Hello!
Szeretném elkezdeni a fotózást,tudnátok nekem segíteni,hogy kezdetnek milyen gépet érdemes venni(tükörreflexes v. digitális;milyen márkát,típust).
Esetleg még tudna-e valaki ajánlani fotós iskolát Szegeden.
Segítséget előre is köszi |
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|