Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2013.11.14 0 0 7171

igus. Creative Commons License 2013.11.05 0 1 7170

Törölt nick Creative Commons License 2013.10.26 0 0 7169

marian52 Creative Commons License 2013.10.11 0 0 7168

Sziasztok

Képszerkeztésbe tudna valaki segíteni?

Régebbe az imikimi képszerkeztő működött sok képet szerkeztettem vele.

Mostanába nem engedi a képeket egymásmellé rakni vagy el venni amit akarok a képről. ez a része nem működik.

Ebbe ha tudnátok segíteni van e olyan más szerkeztő amivel ezeket megtudom oldani

köszönöm ha valaki segít és válaszol

üdv. marian

Zolinka Creative Commons License 2013.10.08 0 0 7167

Szia!

 

Igen egy kép.

Előzmény: Törölt nick (7166)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.07 0 0 7166

Jó fajta! Ez egy kép?

Előzmény: Zolinka (7164)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.07 0 0 7165

Előzmény: Törölt nick (7163)
Zolinka Creative Commons License 2013.10.06 0 1 7164

Törölt nick Creative Commons License 2013.10.06 0 0 7163

Előzmény: Törölt nick (7162)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.06 0 0 7162

.

mazli1 Creative Commons License 2013.09.29 0 0 7161

Gyönyörű! :)

Előzmény: mazsooca (7159)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.22 0 0 7160

mazsooca Creative Commons License 2013.09.21 0 0 7159

Törölt nick Creative Commons License 2013.09.16 0 0 7158

Zolinka Creative Commons License 2013.09.15 0 1 7157

exhighand Creative Commons License 2013.09.03 0 0 7156

Ehhez mit szólsz?

 

Előzmény: M.VIII (7155)
M.VIII Creative Commons License 2013.08.31 0 0 7155

Még egy páros...

 

Köbös:

 

 

Lineáris (kis élesítéssel):

 

 

Leginkább a vezetékeknél, áramszedőnél látszik.

Előzmény: XRdrum (7149)
Törölt nick Creative Commons License 2013.08.31 0 0 7154

Az ám. 52 hajtűkanyar volt lefelé. Rendesen izomlázam lett, felfelé meg az Umbrail pass felé mentem.

Előzmény: tomcat#01 (7148)
Törölt nick Creative Commons License 2013.08.31 0 0 7153

Stifser Joch

Előzmény: tomcat#01 (7146)
M.VIII Creative Commons License 2013.08.31 0 0 7152

Egyébként a vékony vonalaknál, sötét/világos határoknál, égboltot átszelő vezetékeknél jön elő a legjobban a "legókocka" effektus.

Előzmény: XRdrum (7149)
M.VIII Creative Commons License 2013.08.31 0 0 7151

És a kettős lineáris. Köszönöm a segítséget, nekem úgy tűnik, a kettős lineáris szebb.

 

 

 

Előzmény: XRdrum (7149)
M.VIII Creative Commons License 2013.08.31 0 0 7150

Hali!

 

Az a kettős köbös, illetve kettős lineáris. Kipróbáltam 1000-es hosszabbik (jelen esetben a magasabbik) oldallal, íme a kettős köbös:

 

Előzmény: XRdrum (7149)
XRdrum Creative Commons License 2013.08.31 0 0 7149

Gyárilag Bicubic tömörítést használ a szerencsétlen, vagy minden mentésnél kiválasztod a Bilinear-ra, vagy egyéb neked tetszőre. Hogy alapértelmezett legyen: Edit--Preferences--General és itt a harmadik lenyíló. Hogy magyarul hogy van, nem tudom :)

Előzmény: M.VIII (7143)
tomcat#01 Creative Commons License 2013.08.30 0 0 7148

Köszi! Brutál egy szerpentin...

Előzmény: scarabaeus (7147)
scarabaeus Creative Commons License 2013.08.30 0 0 7147

Itt: Stelvio-hágó Olaszország és Svájc között

Előzmény: tomcat#01 (7146)
tomcat#01 Creative Commons License 2013.08.30 0 0 7146

Uhh, ez nagyon szép. Merre fotóztad?

Előzmény: Törölt nick (7144)
Zolinka Creative Commons License 2013.08.30 0 1 7145

Törölt nick Creative Commons License 2013.08.29 0 0 7144

M.VIII Creative Commons License 2013.08.29 0 0 7143

Halihó!

 

Volt már itt téma a PS CS6? Nem rossz, de szerintem ocsmányul kicsinyít, és tömörít. Eddig 1000 hosszabbik oldalú képeket raktam ide, 400-500 Kb közötti tömörítéssel, és szerintem teljesen rendben voltak, élvezhető minőségben (CS3-al). Most meg...mintha legókockákból állna a kép...valakine van tippje, mit állítsak méretezéskor, tömörítéskor?

Zolinka Creative Commons License 2013.08.14 0 1 7141

Szent Lőrinc könnyei avagy Perseida meteorzápor.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!