Keresés

Részletes keresés

igus. Creative Commons License 2012.12.16 0 0 7074

Hallstatt

Fatesz.72 Creative Commons License 2012.12.05 0 0 7073

 

Na így mindjárt jobb!!!!

Fatesz.72 Creative Commons License 2012.12.05 0 0 7072

Véleményeket kérek!!!!!!

Moris721 Creative Commons License 2012.11.21 0 0 7071

Az ilyen kisérletekből lesznek a legnagyobb találmányok!! Hajrá hát!! :)

Előzmény: 95xf (7065)
cs.g. Creative Commons License 2012.11.20 0 0 7070

*

 

 

berci199 Creative Commons License 2012.11.17 0 0 7069
Roadtrain Creative Commons License 2012.11.13 0 0 7068

Ülj előre :) drusza

Előzmény: 95xf (7065)
tomcat#01 Creative Commons License 2012.11.13 0 0 7067

A harmadik különösen tetszik!

Előzmény: Dragon22 (7063)
tomcat#01 Creative Commons License 2012.11.13 0 0 7066

:-)

 

Előzmény: 95xf (7065)
95xf Creative Commons License 2012.11.13 0 0 7065

Ez az igazi amatőr fotó:

Okos fejemmel rá akartam segíteni a lámpáre a vakuval az üvegen belülről:))

stuksza Creative Commons License 2012.11.13 0 0 7064

November utolsó rózsái:

 

 

 

Dragon22 Creative Commons License 2012.11.12 0 0 7063
95xf Creative Commons License 2012.11.09 0 0 7062

 

Dragon22 Creative Commons License 2012.11.07 0 0 7061
igus. Creative Commons License 2012.10.31 0 0 7060

 

Strobl

igus. Creative Commons License 2012.10.31 0 0 7059

Köszönöm. :-)

A kép a Hallstatti tó - Ausztria - partján készült, október 20-án. A reggeli pára éppen most száll fel a tóról.

Előzmény: deko-terv (7052)
zolikaadri Creative Commons License 2012.10.31 0 0 7058

Dragon22 Creative Commons License 2012.10.31 0 0 7057

Dragon22 Creative Commons License 2012.10.31 0 0 7056

zolikaadri Creative Commons License 2012.10.31 0 0 7055

Köszi :)

Előzmény: Törölt nick (7054)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.31 0 0 7054

Nagyon szép!

Előzmény: zolikaadri (7053)
zolikaadri Creative Commons License 2012.10.31 0 0 7053

deko-terv Creative Commons License 2012.10.31 0 0 7052

Általában nagyon szép képeket készítesz, de ez a felvételed különösen tetszik.

Hol készült?

Előzmény: igus. (7051)
igus. Creative Commons License 2012.10.30 0 0 7051

Törölt nick Creative Commons License 2012.10.28 0 0 7050

Csini!

Előzmény: bancaja (7048)
igus. Creative Commons License 2012.10.28 0 0 7049

bancaja Creative Commons License 2012.10.28 0 0 7048

:)

igus. Creative Commons License 2012.10.27 0 0 7047

Lassu Viz Creative Commons License 2012.10.25 0 0 7046

Nézettséget hoz. Semmi más értelme nincs. Valószínűleg egy 0-ra leírt sok 10000 expós fillérekért vett géppel csinálták. Mindezek ellenére nagyon ellenzem az ilyen rombolást. Ha működik akkor használható és van értéke ha meg nem akkor újra kell hasznosítani mint nyersanyagot. Van aki autóval csinálja ugyanezt és van aki fényképezőgéppel. 

Előzmény: Moris721 (7044)
Lassu Viz Creative Commons License 2012.10.25 0 0 7045

A lány szép :).

 

Dől a háttér és van rajta túl világos, kiégett részlet ami lábnál kifejezetten rossz helyen van. Nekem túl szűk a dof, de ez ízlés kérdése. A téma a lány és nem csak az arca, ezért szerintem nem baj, ha éles az egész alak. A háttér elég messze van ahhoz, hogy szűkebb rekesszel is életlen maradjon. Szerintem.

Előzmény: zolikaadri (7043)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!