Keresés

Részletes keresés

Dragon22 Creative Commons License 2012.11.12 0 0 7063
95xf Creative Commons License 2012.11.09 0 0 7062

 

Dragon22 Creative Commons License 2012.11.07 0 0 7061
igus. Creative Commons License 2012.10.31 0 0 7060

 

Strobl

igus. Creative Commons License 2012.10.31 0 0 7059

Köszönöm. :-)

A kép a Hallstatti tó - Ausztria - partján készült, október 20-án. A reggeli pára éppen most száll fel a tóról.

Előzmény: deko-terv (7052)
zolikaadri Creative Commons License 2012.10.31 0 0 7058

Dragon22 Creative Commons License 2012.10.31 0 0 7057

Dragon22 Creative Commons License 2012.10.31 0 0 7056

zolikaadri Creative Commons License 2012.10.31 0 0 7055

Köszi :)

Előzmény: Törölt nick (7054)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.31 0 0 7054

Nagyon szép!

Előzmény: zolikaadri (7053)
zolikaadri Creative Commons License 2012.10.31 0 0 7053

deko-terv Creative Commons License 2012.10.31 0 0 7052

Általában nagyon szép képeket készítesz, de ez a felvételed különösen tetszik.

Hol készült?

Előzmény: igus. (7051)
igus. Creative Commons License 2012.10.30 0 0 7051

Törölt nick Creative Commons License 2012.10.28 0 0 7050

Csini!

Előzmény: bancaja (7048)
igus. Creative Commons License 2012.10.28 0 0 7049

bancaja Creative Commons License 2012.10.28 0 0 7048

:)

igus. Creative Commons License 2012.10.27 0 0 7047

Lassu Viz Creative Commons License 2012.10.25 0 0 7046

Nézettséget hoz. Semmi más értelme nincs. Valószínűleg egy 0-ra leírt sok 10000 expós fillérekért vett géppel csinálták. Mindezek ellenére nagyon ellenzem az ilyen rombolást. Ha működik akkor használható és van értéke ha meg nem akkor újra kell hasznosítani mint nyersanyagot. Van aki autóval csinálja ugyanezt és van aki fényképezőgéppel. 

Előzmény: Moris721 (7044)
Lassu Viz Creative Commons License 2012.10.25 0 0 7045

A lány szép :).

 

Dől a háttér és van rajta túl világos, kiégett részlet ami lábnál kifejezetten rossz helyen van. Nekem túl szűk a dof, de ez ízlés kérdése. A téma a lány és nem csak az arca, ezért szerintem nem baj, ha éles az egész alak. A háttér elég messze van ahhoz, hogy szűkebb rekesszel is életlen maradjon. Szerintem.

Előzmény: zolikaadri (7043)
Moris721 Creative Commons License 2012.10.25 0 0 7044

Azért még mindig nem értem,hogy ettől miért érdekes egy ilyen "teszt".Hiszen egy porszem miatt már takarítjuk a gépet általában.Tehát semmi értelme hogy egy komolyabb hiba,pl. egy zár akadás után,még bármi is működjön a gépen... (??)

Előzmény: Törölt nick (7041)
zolikaadri Creative Commons License 2012.10.24 0 0 7043

 

Vélemények? :)

M.VIII Creative Commons License 2012.10.24 0 0 7042

Fasza...én meg gürizhetek évekig egy ilyen gépért...

Előzmény: Törölt nick (7036)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.24 0 0 7041

Én is tudtam, hogy bármilyen fényképezögép is lett volna a tesztben, mind legalább enyire megsinylette volna ezt a brutális megpróbáltatást.

Azt viszont álmomba sem gondoltam volna, hogy bármiféle funkciója müködöképes legyen ezek után. Függetlenül attól, hogy Canon. Nekem a márka jelen esetben lényegtelen volt. Ugyan olyan meglepö lett volna Nikon, Sony vagy akár Hasselblad esetében is.

Előzmény: Moris721 (7040)
Moris721 Creative Commons License 2012.10.24 0 0 7040

Így van,mindenki más-más alapon értékel.Egyébként Neked miről szólt a teszt?

Előzmény: Törölt nick (7039)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.24 0 0 7039

Nekem egész másról szólt ez a teszt, de hát ez van, különbözöek vagyunk....

Előzmény: Moris721 (7037)
Moris721 Creative Commons License 2012.10.24 0 0 7038

Moris721 Creative Commons License 2012.10.24 0 0 7037

Értelmes ember,magától is el tudja képzelni,milyen sérülések keletkeznek egy fényképezőgépen,ha ilyen behatásoknak van kitéve.Véleményem szerint ezek a tesztek, azoknak készülnek,olyanok nézegetik,akik sosem fognak ilyen gépeket vásárolni.Mindenesetre nem gondolom,hogy bárki aki értelmes embernek tartja magát,ilyen tesztek alapján fog dönteni,bármiféle készülék vásárlásánál. :)És hogy ne legyen off:

Előzmény: Törölt nick (7036)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.22 0 0 7036
Előzmény: Törölt nick (7035)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.22 0 0 7035

Beiderman Creative Commons License 2012.10.17 0 0 7034

Na azér ám :D

Előzmény: Moris721 (7033)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!