Keresés

Részletes keresés

bancaja Creative Commons License 2012.10.28 0 0 7048

:)

igus. Creative Commons License 2012.10.27 0 0 7047

Lassu Viz Creative Commons License 2012.10.25 0 0 7046

Nézettséget hoz. Semmi más értelme nincs. Valószínűleg egy 0-ra leírt sok 10000 expós fillérekért vett géppel csinálták. Mindezek ellenére nagyon ellenzem az ilyen rombolást. Ha működik akkor használható és van értéke ha meg nem akkor újra kell hasznosítani mint nyersanyagot. Van aki autóval csinálja ugyanezt és van aki fényképezőgéppel. 

Előzmény: Moris721 (7044)
Lassu Viz Creative Commons License 2012.10.25 0 0 7045

A lány szép :).

 

Dől a háttér és van rajta túl világos, kiégett részlet ami lábnál kifejezetten rossz helyen van. Nekem túl szűk a dof, de ez ízlés kérdése. A téma a lány és nem csak az arca, ezért szerintem nem baj, ha éles az egész alak. A háttér elég messze van ahhoz, hogy szűkebb rekesszel is életlen maradjon. Szerintem.

Előzmény: zolikaadri (7043)
Moris721 Creative Commons License 2012.10.25 0 0 7044

Azért még mindig nem értem,hogy ettől miért érdekes egy ilyen "teszt".Hiszen egy porszem miatt már takarítjuk a gépet általában.Tehát semmi értelme hogy egy komolyabb hiba,pl. egy zár akadás után,még bármi is működjön a gépen... (??)

Előzmény: Törölt nick (7041)
zolikaadri Creative Commons License 2012.10.24 0 0 7043

 

Vélemények? :)

M.VIII Creative Commons License 2012.10.24 0 0 7042

Fasza...én meg gürizhetek évekig egy ilyen gépért...

Előzmény: Törölt nick (7036)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.24 0 0 7041

Én is tudtam, hogy bármilyen fényképezögép is lett volna a tesztben, mind legalább enyire megsinylette volna ezt a brutális megpróbáltatást.

Azt viszont álmomba sem gondoltam volna, hogy bármiféle funkciója müködöképes legyen ezek után. Függetlenül attól, hogy Canon. Nekem a márka jelen esetben lényegtelen volt. Ugyan olyan meglepö lett volna Nikon, Sony vagy akár Hasselblad esetében is.

Előzmény: Moris721 (7040)
Moris721 Creative Commons License 2012.10.24 0 0 7040

Így van,mindenki más-más alapon értékel.Egyébként Neked miről szólt a teszt?

Előzmény: Törölt nick (7039)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.24 0 0 7039

Nekem egész másról szólt ez a teszt, de hát ez van, különbözöek vagyunk....

Előzmény: Moris721 (7037)
Moris721 Creative Commons License 2012.10.24 0 0 7038

Moris721 Creative Commons License 2012.10.24 0 0 7037

Értelmes ember,magától is el tudja képzelni,milyen sérülések keletkeznek egy fényképezőgépen,ha ilyen behatásoknak van kitéve.Véleményem szerint ezek a tesztek, azoknak készülnek,olyanok nézegetik,akik sosem fognak ilyen gépeket vásárolni.Mindenesetre nem gondolom,hogy bárki aki értelmes embernek tartja magát,ilyen tesztek alapján fog dönteni,bármiféle készülék vásárlásánál. :)És hogy ne legyen off:

Előzmény: Törölt nick (7036)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.22 0 0 7036
Előzmény: Törölt nick (7035)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.22 0 0 7035

Beiderman Creative Commons License 2012.10.17 0 0 7034

Na azér ám :D

Előzmény: Moris721 (7033)
Moris721 Creative Commons License 2012.10.17 0 0 7033

Felülbírálom az alant írt vélaményemet,(sokszor rákattintottam azóta a fotókra :) ) ....illetve inkább finomítom.Átgondolva,itt a cél nyilván ez is volt,hogy ilyenek legyenek a képek.És szeretnék én ennyire érteni a programokhoz,hogy ilyenné tegyem a képeimet.Hiszen nyilván a képek jó időben,jól,és  jó helyen lettek fotózva,és átdolgozás nélkül is megálnák a helyüket!Szóval inkább gratulálok! :)

Előzmény: Moris721 (7031)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.15 0 0 7032

Moris721 Creative Commons License 2012.10.15 0 0 7031

Érdekes képek,némelyik kissé meseszerűre korrigálva.Ilyenkor azért megfordul a fejemben,és ez most nem (csak) a konkrét esetre vonatkozik,hogy itt (is) inkább tehetséges programkezelőkről beszélünk,mintsem jó időben,jó fényviszonyok között elkapott pillanatokról.Tudom,nagyon sokan így csinálják....

Beiderman Creative Commons License 2012.10.13 0 0 7030

Üdv. Nem az én képeim, de az egyik kedvenc fotósomtól mutatnák pár képet.

 

 

 bas*átok kicsit már le, nem mer képet mutatni... -.-

deko-terv Creative Commons License 2012.10.01 0 0 7029

A Sziget-hegység közelében van Vidra?

Előzmény: igus. (7011)
Hobbiciklis Creative Commons License 2012.10.01 0 0 7028

Üdv. Két képkocka az egyik legcsodálatraméltóbb élőlényről:

95xf Creative Commons License 2012.10.01 0 0 7027

Tankolok majd hofba, meg lehetkiveszek 45 percet is. Ha minden igaz ma Verona alá feljutok, holnap meg Nürnbergig tervezem.

 

Na nem offolom a topikot, Hvégi fotóim meg nem igazán idevalók:(

Előzmény: Törölt nick (7026)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.30 0 0 7026

Mi járatban Wörglbe?

Egger?

Előzmény: 95xf (7025)
95xf Creative Commons License 2012.09.30 0 0 7025

Gondoltam, hogy élvezetes lehet, ha épp kamion (és idióta német) mentes.

 

Kedden Wörglbe leszek délkörül, ha felér a kocsi addig:)

Előzmény: Törölt nick (7019)
stuksza Creative Commons License 2012.09.27 0 0 7024

Mindkét képed nagyon jó! Gratulálok!

Előzmény: igus. (7023)
igus. Creative Commons License 2012.09.23 0 0 7023

Nagyvárad, Fekete sas passzázs

Törölt nick Creative Commons License 2012.09.22 0 0 7022

:-D

Előzmény: Lassu Viz (7018)
Hobbiciklis Creative Commons License 2012.09.22 0 0 7021

Szevasztok.

Rágyik Mihály-nak hívnak, lassan két éve vagyok fenn az index fórumon, és gazából a bringásfórumokkal foglalkoztam csak eddig, de ma este szét néztem, mit is kínál az index és megpillantottam a fotós topikokat, köztük ezt is...

Én is amatőr fotózom néhány éve, de eddig csak a családtagoknak illetve a fészbuk ismerősöknek mutattam meg a képeimet.

Kérlek ne vegyétek tolakodásnak, a következő néhány fotómat:

Törölt nick Creative Commons License 2012.09.22 0 0 7020

Esetleg egy... nem is tudom milyen... gúnyos? :-)

 

Előzmény: Törölt nick (7016)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.22 0 0 7019

De jártam ám!

Nagyon jó motorral, csak nehéz kifogni a kis forgalmat...

Előzmény: 95xf (7017)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!