Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012.10.24 0 0 7041

Én is tudtam, hogy bármilyen fényképezögép is lett volna a tesztben, mind legalább enyire megsinylette volna ezt a brutális megpróbáltatást.

Azt viszont álmomba sem gondoltam volna, hogy bármiféle funkciója müködöképes legyen ezek után. Függetlenül attól, hogy Canon. Nekem a márka jelen esetben lényegtelen volt. Ugyan olyan meglepö lett volna Nikon, Sony vagy akár Hasselblad esetében is.

Előzmény: Moris721 (7040)
Moris721 Creative Commons License 2012.10.24 0 0 7040

Így van,mindenki más-más alapon értékel.Egyébként Neked miről szólt a teszt?

Előzmény: Törölt nick (7039)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.24 0 0 7039

Nekem egész másról szólt ez a teszt, de hát ez van, különbözöek vagyunk....

Előzmény: Moris721 (7037)
Moris721 Creative Commons License 2012.10.24 0 0 7038

Moris721 Creative Commons License 2012.10.24 0 0 7037

Értelmes ember,magától is el tudja képzelni,milyen sérülések keletkeznek egy fényképezőgépen,ha ilyen behatásoknak van kitéve.Véleményem szerint ezek a tesztek, azoknak készülnek,olyanok nézegetik,akik sosem fognak ilyen gépeket vásárolni.Mindenesetre nem gondolom,hogy bárki aki értelmes embernek tartja magát,ilyen tesztek alapján fog dönteni,bármiféle készülék vásárlásánál. :)És hogy ne legyen off:

Előzmény: Törölt nick (7036)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.22 0 0 7036
Előzmény: Törölt nick (7035)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.22 0 0 7035

Beiderman Creative Commons License 2012.10.17 0 0 7034

Na azér ám :D

Előzmény: Moris721 (7033)
Moris721 Creative Commons License 2012.10.17 0 0 7033

Felülbírálom az alant írt vélaményemet,(sokszor rákattintottam azóta a fotókra :) ) ....illetve inkább finomítom.Átgondolva,itt a cél nyilván ez is volt,hogy ilyenek legyenek a képek.És szeretnék én ennyire érteni a programokhoz,hogy ilyenné tegyem a képeimet.Hiszen nyilván a képek jó időben,jól,és  jó helyen lettek fotózva,és átdolgozás nélkül is megálnák a helyüket!Szóval inkább gratulálok! :)

Előzmény: Moris721 (7031)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.15 0 0 7032

Moris721 Creative Commons License 2012.10.15 0 0 7031

Érdekes képek,némelyik kissé meseszerűre korrigálva.Ilyenkor azért megfordul a fejemben,és ez most nem (csak) a konkrét esetre vonatkozik,hogy itt (is) inkább tehetséges programkezelőkről beszélünk,mintsem jó időben,jó fényviszonyok között elkapott pillanatokról.Tudom,nagyon sokan így csinálják....

Beiderman Creative Commons License 2012.10.13 0 0 7030

Üdv. Nem az én képeim, de az egyik kedvenc fotósomtól mutatnák pár képet.

 

 

 bas*átok kicsit már le, nem mer képet mutatni... -.-

deko-terv Creative Commons License 2012.10.01 0 0 7029

A Sziget-hegység közelében van Vidra?

Előzmény: igus. (7011)
Hobbiciklis Creative Commons License 2012.10.01 0 0 7028

Üdv. Két képkocka az egyik legcsodálatraméltóbb élőlényről:

95xf Creative Commons License 2012.10.01 0 0 7027

Tankolok majd hofba, meg lehetkiveszek 45 percet is. Ha minden igaz ma Verona alá feljutok, holnap meg Nürnbergig tervezem.

 

Na nem offolom a topikot, Hvégi fotóim meg nem igazán idevalók:(

Előzmény: Törölt nick (7026)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.30 0 0 7026

Mi járatban Wörglbe?

Egger?

Előzmény: 95xf (7025)
95xf Creative Commons License 2012.09.30 0 0 7025

Gondoltam, hogy élvezetes lehet, ha épp kamion (és idióta német) mentes.

 

Kedden Wörglbe leszek délkörül, ha felér a kocsi addig:)

Előzmény: Törölt nick (7019)
stuksza Creative Commons License 2012.09.27 0 0 7024

Mindkét képed nagyon jó! Gratulálok!

Előzmény: igus. (7023)
igus. Creative Commons License 2012.09.23 0 0 7023

Nagyvárad, Fekete sas passzázs

Törölt nick Creative Commons License 2012.09.22 0 0 7022

:-D

Előzmény: Lassu Viz (7018)
Hobbiciklis Creative Commons License 2012.09.22 0 0 7021

Szevasztok.

Rágyik Mihály-nak hívnak, lassan két éve vagyok fenn az index fórumon, és gazából a bringásfórumokkal foglalkoztam csak eddig, de ma este szét néztem, mit is kínál az index és megpillantottam a fotós topikokat, köztük ezt is...

Én is amatőr fotózom néhány éve, de eddig csak a családtagoknak illetve a fészbuk ismerősöknek mutattam meg a képeimet.

Kérlek ne vegyétek tolakodásnak, a következő néhány fotómat:

Törölt nick Creative Commons License 2012.09.22 0 0 7020

Esetleg egy... nem is tudom milyen... gúnyos? :-)

 

Előzmény: Törölt nick (7016)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.22 0 0 7019

De jártam ám!

Nagyon jó motorral, csak nehéz kifogni a kis forgalmat...

Előzmény: 95xf (7017)
Lassu Viz Creative Commons License 2012.09.22 0 0 7018

Ez a helyzet csak egy hasonlóan felizgult nővel vidám...

Előzmény: Törölt nick (7016)
95xf Creative Commons License 2012.09.22 0 0 7017

Szomjas esetleg? (lesből készült sietve)

 

Uram, itt már járt: Fernpass

Motorral élvezetes lehet...

Előzmény: Törölt nick (7016)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.21 0 0 7016

Akkor legyen egy vidámabb:-)

 

Előzmény: Törölt nick (7015)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.21 0 0 7015

De szomorú szegény... :-)

Előzmény: Törölt nick (7004)
igus. Creative Commons License 2012.09.20 0 0 7014

 

Erdély

myko Creative Commons License 2012.09.16 0 0 7013

Talán idefér:

Roadtrain Creative Commons License 2012.09.16 0 0 7012

Kedves barátom készített egy fotós oldalt,amennyiben valakit érdekel ilyen az nyugodtan használja :)

 http://www.fotoamatorok.hu/

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!