Érdekes képek,némelyik kissé meseszerűre korrigálva.Ilyenkor azért megfordul a fejemben,és ez most nem (csak) a konkrét esetre vonatkozik,hogy itt (is) inkább tehetséges programkezelőkről beszélünk,mintsem jó időben,jó fényviszonyok között elkapott pillanatokról.Tudom,nagyon sokan így csinálják....
Rágyik Mihály-nak hívnak, lassan két éve vagyok fenn az index fórumon, és gazából a bringásfórumokkal foglalkoztam csak eddig, de ma este szét néztem, mit is kínál az index és megpillantottam a fotós topikokat, köztük ezt is...
Én is amatőr fotózom néhány éve, de eddig csak a családtagoknak illetve a fészbuk ismerősöknek mutattam meg a képeimet.
Kérlek ne vegyétek tolakodásnak, a következő néhány fotómat: