Rágyik Mihály-nak hívnak, lassan két éve vagyok fenn az index fórumon, és gazából a bringásfórumokkal foglalkoztam csak eddig, de ma este szét néztem, mit is kínál az index és megpillantottam a fotós topikokat, köztük ezt is...
Én is amatőr fotózom néhány éve, de eddig csak a családtagoknak illetve a fészbuk ismerősöknek mutattam meg a képeimet.
Kérlek ne vegyétek tolakodásnak, a következő néhány fotómat:
No még két madaras. nem fotóztam sosem, ezek is csak az emlékezetemnek készültek, hogy könnyebben tudjak majd emlékezni erre a gyönyörű kastélyra és parkra, ha majd haza utazok.