Keresés

Részletes keresés

snigella Creative Commons License 2012.08.12 0 0 6993

Ezt pedig nem tudom mi a fán, de csak ezen az egy fán volt ilyen, és sok.

Előzmény: snigella (6992)
snigella Creative Commons License 2012.08.12 0 0 6992

A felnőttek épp veszekedtek.

Előzmény: snigella (6991)
snigella Creative Commons License 2012.08.12 0 0 6991

 

Észak -Írország " Mount Stewart kert" két fióka uzsonnázott ma du. 3kor.

stuksza Creative Commons License 2012.08.10 0 0 6990

2011. szeptemberébe töltöttem le, telepítettem fel az Adobe honlapjáról, majd feltelepítettem a magyarosítást Adobe Photoshop CS5 EN-HU.rar-t mellé és lám a mai napig hiba nélkül teljes verzióval üzemel. Csak ennyi!

Előzmény: Törölt nick (6989)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.10 0 0 6989

Adobe Photoshop CS5 ingyenes?

DDDD

Akkor én is kérek belőle:-) Postaköltséget állom.

Előzmény: stuksza (6988)
stuksza Creative Commons License 2012.08.09 0 0 6988

Ingyenes: Adobe Photoshop CS5 magyar és/vagy GIMP magyar

Előzmény: Fatesz.72 (6986)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.09 0 0 6987

Ingyenes: FastStone Image Viewer

Fizetös meg a Lightroom.

Előzmény: Fatesz.72 (6986)
Fatesz.72 Creative Commons License 2012.08.09 0 0 6986

Hali!

Segítséget szeretnék kérni, kezdő fotósként milyen programot ajánlotok utómunkákhoz???

Köszi előre is!!!!

stuksza Creative Commons License 2012.08.03 0 0 6985

 Naplemente Balaton-felvidéken

 

 és a Badacsonynál

 

zohan Creative Commons License 2012.08.02 0 0 6984

Like

 

Előzmény: M.VIII (6983)
M.VIII Creative Commons License 2012.08.02 0 0 6983

Halihó!

 

Tükörkép:

 

Chuck Norris hun Creative Commons License 2012.07.30 0 0 6982
Chuck Norris hun Creative Commons License 2012.07.30 0 0 6981

Naplementében sry :DD

Előzmény: Chuck Norris hun (6980)
Chuck Norris hun Creative Commons License 2012.07.30 0 0 6980

http://www.flickr.com/photos/doni108/7678630572/in/photostream

Vízlépcsö a Tisza-tavon a napplementében!!

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.30 0 0 6979

Sziasztok!
Ezt még nem rég Siófokon csináltam.

 

http://www.facebook.com/BorosAdamFoto

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.27 0 0 6978

Előzmény: deko-terv (6977)
deko-terv Creative Commons License 2012.07.27 0 0 6977

Kac-kac. A távolság indokolatlanul szépítette meg.

Előzmény: Törölt nick (6976)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.27 0 0 6976

Szóval ö tetszik? DDD

Előzmény: deko-terv (6975)
deko-terv Creative Commons License 2012.07.27 0 0 6975

Fényképnek ez jobban tetszene, mint a 6972, de azon van egy ruhátlan leányzó, szóval  emiatt mégsem.

Előzmény: Törölt nick (6974)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.27 0 0 6974

Előzmény: Törölt nick (6972)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.25 0 0 6973

Az Atlanti óceán partján Írországban.

 

                                                                                       

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.19 0 0 6972

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.14 0 0 6971

 

Te(Én) csak várj mig fel kel majd a Nap...

stuksza Creative Commons License 2012.07.14 0 0 6970

Program Győrött:

2012. július 15. vasárnap 9-15 óra között Győrben a Radó szigeten fotópiknik lesz! Minden érdeklődőt, nézelődőt, fotóst szívesen látnak. Sokat lehet tanulni egymástól.

stuksza Creative Commons License 2012.07.12 0 0 6969

Pannonhalma

 

Aratás után I.

 

Aratás után II.

deko-terv Creative Commons License 2012.07.09 0 0 6968

Lent ültem a fűben a pálya korlát alatt, és közvetlen mellettem "dübörögtek" el a lóerők.

Fantasztikus élmény volt!

Előzmény: stuksza (6965)
95xf Creative Commons License 2012.07.09 0 0 6967

Északon jártam:

21h30

23h30

stuksza Creative Commons License 2012.07.07 0 0 6966

Pécs gyönyörű nappal, éjjel! Egyik kedvenc városom! Szép kép!

Előzmény: Copilot640 (6964)
stuksza Creative Commons License 2012.07.07 0 0 6965

Dübörögnek a lóerők! Jó kép!

Előzmény: deko-terv (6963)
Copilot640 Creative Commons License 2012.07.03 0 0 6964

Üdv Mindenkinek!

 

Kpróbáltam az "új" állványomat: :-)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!