Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012.05.25 0 0 6926

Előzmény: Törölt nick (6924)
rolfy007 Reklámszerződés? Creative Commons License 2012.05.22 0 0 6925

Sziasztok!

 

Olyan lelkes amatőr fotósokat keresünk, akik szeretnének egy kis plusz bevételhez jutni azáltal, hogy online galériánkon keresztül értékesítik képeiket nyomtatott formában (poszter / vászonkép).

 

Mi intézzük a marketinget, az oldal népszerűsítését, ti pedig adjátok a fotókat, amikért minden egyes kinyomtatott példány után jutalékot/fix árat fizetünk.

 

Ha érdekel a lehetőség, írjatok egy e-mailt az alábbi címre:

info_kukac_netprinter.hu

Törölt nick Creative Commons License 2012.05.21 0 0 6924

stuksza Creative Commons License 2012.05.20 0 0 6923

Oldtimer találkozó Győr!

 

"Meseautóban színezüst erdők során
Repülünk a szívünk tavaszán.
Arany országút csillogó gyémánt porán
Repülünk a mesék kocsiján."

 

 

 

 

 

 

 

 

tomcat#01 Creative Commons License 2012.05.17 0 0 6922

Egyetlen baj csak az volt (fotós szemszögből), hogy az a tipikus holland, ködös-párás-felhős idő volt. Napsütésben biztos szebb lett volna.

Előzmény: greeny manó (6919)
95xf Creative Commons License 2012.05.17 0 0 6921

Pireneus

Törölt nick Creative Commons License 2012.05.17 0 0 6920

Kocsma hangulat

 

 

greeny manó Creative Commons License 2012.05.16 0 0 6919

Gyönyörűek!

Egyszer láttam a tévében, ahogyan aratták Hollandiában.

Előzmény: tomcat#01 (6917)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.10 0 0 6918

tomcat#01 Creative Commons License 2012.05.10 0 0 6917

Némi tulipán :-)

 

 

habilami Creative Commons License 2012.05.07 0 0 6916

Sziasztok! Bocsi az off-ért!

Az első szavazás elindult, várjuk az objektív szemléletű voksokat is! :)

http://fenykepezz.blogspot.com/ 

stuksza Creative Commons License 2012.05.07 0 0 6915

Köszi, hogy felnyitottátok a szemem, de a kép annyira megtetszet, hogy már nem olvastam visszafele :-)

Előzmény: Zolinka (6914)
Zolinka Creative Commons License 2012.05.05 0 0 6914

Köszi. Nagyából igen. 30sec záridő volt, állvány volt, távirányítóként a canon gyári legolcsóbb távkioldóját raktam "b" záridős állásba.

A gépet pedig sorozatfelvételre. Így amikor készen lett egy kép, egyből indította a következőt.

 

A program tényleg itt van kicsit lejjebb az oldalon. :)

Előzmény: stuksza (6907)
Marchello13 Creative Commons License 2012.05.05 0 0 6913

Köszönöm!

 

Én most hirtelenjében a Samsung ES9-et választottam ki. Esetleg van valakinek tapasztalata ezzel a géppel?

Előzmény: Törölt nick (6912)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.05 0 0 6912
Előzmény: Törölt nick (6911)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.05 0 0 6911

Nagy választék nincs, én valami ilyesmit vennék:

http://www.arukereso.hu/digitalis-fenykepezogep-c40/samsung/es80-p46669127/

Előzmény: Marchello13 (6910)
Marchello13 Creative Commons License 2012.05.05 0 0 6910

Sziasztok!

 

Lehet, hogy nem jó helyre írok, ezért előre is elnézést!

 

Egy nagyon olcsó, minél kisebb kompakt fényképezőgépet szeretnék venni, de azért nem a leggagyibb fajtából.

Leginkább csak túrázáskor készítenék vele képeket. Max. 20.000 Ft-ra gondoltam.

Tudtok esetleg valami megfelelőt ajánlani?

 

Nagyon köszönöm!

Roadtrain Creative Commons License 2012.05.05 0 0 6909
Roadtrain Creative Commons License 2012.05.05 0 0 6908

Tudom nem nekem szólt az írásod,de ha egy picit figyelmesebb lennél és vissza olvasnál (lapozni nem is kell,hisz ezen az oldalon van) megtalálnád azt a progit amivel készítette.De segítek,nehogy meg erőltesd magad.  (6896)

Előzmény: stuksza (6907)
stuksza Creative Commons License 2012.05.05 0 0 6907

Jó kép!

Ez azt jelenti, hogy 2 órán keresztül 30s-os felcsapott tükörrel, állványról, gondolom távirányitóval készültek a képek? És a végén hogyan kerültek egymásra a fotók?

Érdekel a dolog, ha írnál róla bővebben, megköszönöm!

Előzmény: Zolinka (6900)
Moris721 Creative Commons License 2012.05.05 0 0 6906

Dunai reggel...

 

 

M.VIII Creative Commons License 2012.04.30 0 0 6905

Csinált szivárvány 2:

 

habilami Creative Commons License 2012.04.30 0 0 6904

Sziasztok! Az első játékra ma éjfélig várjuk az amatőr fotókat! :)
http://fenykepezz.blogspot.com/

Hintázók Creative Commons License 2012.04.29 0 0 6903

Sziasztok!

 

Kicsit OFF leszek... Ma este fényképezgettem a feleségemet, miközben ült a hintában. Itthon vettem észre, hogy valami furcsa van az egyik képen.

Be is rakom azt a bizonyos képrészletet. Hullócsillag lehetett, vagy valami más?

 

 

(Jó zavaros a kép, most ne azt nézzétek :)

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.04.29 0 0 6902

Na ez nem Ausztria :-)

Itt nyár van, minden melegrekord ami létezik megdölt itt két nap alatt, még agusztusban is szokatlan lenne ez a meleg :-)

Előzmény: 95xf (6901)
95xf Creative Commons License 2012.04.29 0 0 6901

Lóg az eső lába:

Bujócska:

Csinált szivárvány:

Zolinka Creative Commons License 2012.04.29 0 0 6900

247x30sec, ISO3200

habilami Creative Commons License 2012.04.23 0 0 6899

Sziasztok Amatőr Fotósok!

 

A számotokra indult oldalon nemsokára indul a második játék! :)

http://fenykepezz.blogspot.com/2012/04/fontos-kozlemenyek.html 

stuksza Creative Commons License 2012.04.21 0 0 6898

Megy a gőzös!

 

 

2012.04.21. Győr, 109-es gőzmozdony vontatta nosztalgia vonat.

extekergo Creative Commons License 2012.04.18 0 0 6897

Köszi! :)

Előzmény: Zolinka (6896)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!