Keresés

Részletes keresés

Zolinka Creative Commons License 2012.04.15 0 0 6891

Múlthéten Szilvásváradon jártam.




Zolinka Creative Commons License 2012.04.15 0 0 6890

Köszönöm!  :)

88 db fél perces képből készült.

Előzmény: tomcat#01 (6885)
habilami Creative Commons License 2012.04.11 0 0 6889

Új képek érkeztek a blogra! Továbbra is bárki küldhet be képet a legkülönbözőbb témákban.

 

http://fenykepezz.blogspot.com/

Előzmény: habilami (6883)
extekergo Creative Commons License 2012.04.06 0 0 6888

:)

Roadtrain Creative Commons License 2012.04.06 0 0 6887

Patent :) 

Előzmény: Zolinka (6882)
tomcat#01 Creative Commons License 2012.04.06 0 0 6886

Salzburg, Zoo

 

tomcat#01 Creative Commons License 2012.04.06 0 0 6885

Sőőőt! Már-mr remek! :-)

Hány fotóból készült?

Előzmény: Törölt nick (6884)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.06 0 0 6884

Nem rossz!!!

Előzmény: Zolinka (6882)
habilami Creative Commons License 2012.04.06 0 0 6883

Kedves Fotósok! Erre a blogra elsősorban Magyarországon készült képeket várnak. Ha összegyűlik a minimum kép, nyereményjáték indul! :)
A blog teljes mértékben civil kezdeményezés, mely a látogatók szórakoztatására és műveinek bemutatására épül. Cél az amatőr fotósok műveinek közzététele, munkájuk elismerése.

 

www.fenykepezz.blogspot.com

Zolinka Creative Commons License 2012.04.05 0 0 6882

Jó képek lettek mióta erre jártam! :)

 

Gyúrói Katolikus templom csillagívekkel.

 

HOP-120 Creative Commons License 2012.03.31 0 0 6881

Én is így gondolom.
Van egy "Fotósuli" nevű topic oda is beszoktam rakni a képeim,bár már annyira nincs forgalma mint az elején de néha ott is adnak hasznos tanácsot!
A képről a véleményed,véleményeteket pedig köszönöm!

Előzmény: Roadtrain (6880)
Roadtrain Creative Commons License 2012.03.31 0 0 6880

Szerintem ezt mindenki tudja,hogy Amatőr topik.Legalábbis aki tud olvasni :)
Én a negatív kritikát is pozitívan szoktam felfogni és nem megsértődni.Azért a kiégés kicsit bántja a szemet szerintem és gondolom előbb utóbb ha nem is PROFI szinten de szeretne mindneki értékelhető és minimálisan hibás képet,gondolok itt a beégésre,túl sok sötét réezslter,életlenségre.
És én nemsértegettem hanem a véleményem írtam le és ezáltal próbáltam neki segíteni.Úgy tudom ezért is születtek a fórumok,hogy ezeket meg lehessen beszélni pro és kontra.

peace :D 

Előzmény: Moris721 (6879)
Moris721 Creative Commons License 2012.03.31 0 0 6879

Ajaj....figyeljetek. Ez itt az "amatőr fotók" topic. Az egyik kép kiégett,a másik alulexpos. Nehogy sértegessük egymást.Mert olyan szinvonaltalan lesz ez a hely is mint a természetfotós topic.Mindenki a másikat....hogy is mondjam.Szexuálisan ingerli!. :)

Törölt nick Creative Commons License 2012.03.30 0 0 6878

Törölt nick Creative Commons License 2012.03.30 0 0 6877

Az ilyen "kiégett" már tetszik :-)

Előzmény: 95xf (6876)
95xf Creative Commons License 2012.03.30 0 0 6876

Én csak simán "lőttem egyet" azt annak is a jobboldala égett:)

Közelebbről nem mertem, így is 6 órám ment rá mert ugye pont abba a cégbe mentem volna...

Előzmény: Roadtrain (6870)
Roadtrain Creative Commons License 2012.03.30 0 0 6875

Amúgy érdekes ez a "tökéletes" kép dolog is,hiszen úgy érzem mindenkivel előfordult már,hogy készített képet,de nem lett az igazi és mégis tetszett neki vagy valami megfogta benne. Ez által meg is osztaná vagy megosztja másokkal.Ez nem baj szerintem :D

Roadtrain Creative Commons License 2012.03.30 0 0 6874

Pontosan :)

Előzmény: extekergo (6872)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.30 0 0 6873

Tudom hogy nem tökéletes, csak egy kép. Még magasabbról nem volt módom fotózni, ha meg legugolok még több látszik a házból.

Ennyit lehetett kihozni a helyzetböl így kapáslövéssel.

A buszos kép viszont el van baszva. A busz maga alexpós, az ég meg kiégve. Az ilyet megtartom magamnak, vagy mivel bármikor megismételhetö kép, törlöm...

Előzmény: Lassu Viz (6871)
extekergo Creative Commons License 2012.03.30 0 0 6872

A lényeg viszont jó! :)

Előzmény: Roadtrain (6870)
Lassu Viz Creative Commons License 2012.03.30 0 0 6871

Azért a te képed sem tökéletes :).

Tök felesleges a ház a képre. Hiába életlen, a világos színe miatt zavaró. Ha levágjuk akkor már feltűnik az arc árnyékos és napos oldala közötti nagy fényerő különbség, és végül de nem utolsó sorban a kamera túl magasan van ahhoz, hogy jó legyen a kompozíció.

 

Tudom, pont így akartad :) de ha már megosztottad elmondom nálam miért nem működik a kép.

 

 

Előzmény: Törölt nick (6867)
Roadtrain Creative Commons License 2012.03.30 0 0 6870

Valahol el kell kezdeni.Különben evvel a kiégéssel én is nagy bajban szoktam lenni néha.És persze mikor égjen ki?Amikor a legjobb kép készül :P

Előzmény: extekergo (6869)
extekergo Creative Commons License 2012.03.30 0 0 6869

kicsire nem adunk! :)

Előzmény: Roadtrain (6866)
Roadtrain Creative Commons License 2012.03.30 0 0 6868

Finom voltam és nőies :)

Előzmény: Törölt nick (6867)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.30 0 0 6867

Nem kicsit.

Előzmény: Roadtrain (6866)
Roadtrain Creative Commons License 2012.03.30 0 0 6866

Kicsit kiégett a kép teteje.

Előzmény: HOP-120 (6865)
HOP-120 Creative Commons License 2012.03.29 0 0 6865
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.28 0 0 6864

Bendegúz76 Creative Commons License 2012.03.28 0 0 6863

stuksza Creative Commons License 2012.03.24 0 0 6862

 

Antwerpen - vasúti pályaudvar kupolája.

Kicsit másképpen!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!