Keresés

Részletes keresés

HOP-120 Creative Commons License 2012.03.31 0 0 6881

Én is így gondolom.
Van egy "Fotósuli" nevű topic oda is beszoktam rakni a képeim,bár már annyira nincs forgalma mint az elején de néha ott is adnak hasznos tanácsot!
A képről a véleményed,véleményeteket pedig köszönöm!

Előzmény: Roadtrain (6880)
Roadtrain Creative Commons License 2012.03.31 0 0 6880

Szerintem ezt mindenki tudja,hogy Amatőr topik.Legalábbis aki tud olvasni :)
Én a negatív kritikát is pozitívan szoktam felfogni és nem megsértődni.Azért a kiégés kicsit bántja a szemet szerintem és gondolom előbb utóbb ha nem is PROFI szinten de szeretne mindneki értékelhető és minimálisan hibás képet,gondolok itt a beégésre,túl sok sötét réezslter,életlenségre.
És én nemsértegettem hanem a véleményem írtam le és ezáltal próbáltam neki segíteni.Úgy tudom ezért is születtek a fórumok,hogy ezeket meg lehessen beszélni pro és kontra.

peace :D 

Előzmény: Moris721 (6879)
Moris721 Creative Commons License 2012.03.31 0 0 6879

Ajaj....figyeljetek. Ez itt az "amatőr fotók" topic. Az egyik kép kiégett,a másik alulexpos. Nehogy sértegessük egymást.Mert olyan szinvonaltalan lesz ez a hely is mint a természetfotós topic.Mindenki a másikat....hogy is mondjam.Szexuálisan ingerli!. :)

Törölt nick Creative Commons License 2012.03.30 0 0 6878

Törölt nick Creative Commons License 2012.03.30 0 0 6877

Az ilyen "kiégett" már tetszik :-)

Előzmény: 95xf (6876)
95xf Creative Commons License 2012.03.30 0 0 6876

Én csak simán "lőttem egyet" azt annak is a jobboldala égett:)

Közelebbről nem mertem, így is 6 órám ment rá mert ugye pont abba a cégbe mentem volna...

Előzmény: Roadtrain (6870)
Roadtrain Creative Commons License 2012.03.30 0 0 6875

Amúgy érdekes ez a "tökéletes" kép dolog is,hiszen úgy érzem mindenkivel előfordult már,hogy készített képet,de nem lett az igazi és mégis tetszett neki vagy valami megfogta benne. Ez által meg is osztaná vagy megosztja másokkal.Ez nem baj szerintem :D

Roadtrain Creative Commons License 2012.03.30 0 0 6874

Pontosan :)

Előzmény: extekergo (6872)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.30 0 0 6873

Tudom hogy nem tökéletes, csak egy kép. Még magasabbról nem volt módom fotózni, ha meg legugolok még több látszik a házból.

Ennyit lehetett kihozni a helyzetböl így kapáslövéssel.

A buszos kép viszont el van baszva. A busz maga alexpós, az ég meg kiégve. Az ilyet megtartom magamnak, vagy mivel bármikor megismételhetö kép, törlöm...

Előzmény: Lassu Viz (6871)
extekergo Creative Commons License 2012.03.30 0 0 6872

A lényeg viszont jó! :)

Előzmény: Roadtrain (6870)
Lassu Viz Creative Commons License 2012.03.30 0 0 6871

Azért a te képed sem tökéletes :).

Tök felesleges a ház a képre. Hiába életlen, a világos színe miatt zavaró. Ha levágjuk akkor már feltűnik az arc árnyékos és napos oldala közötti nagy fényerő különbség, és végül de nem utolsó sorban a kamera túl magasan van ahhoz, hogy jó legyen a kompozíció.

 

Tudom, pont így akartad :) de ha már megosztottad elmondom nálam miért nem működik a kép.

 

 

Előzmény: Törölt nick (6867)
Roadtrain Creative Commons License 2012.03.30 0 0 6870

Valahol el kell kezdeni.Különben evvel a kiégéssel én is nagy bajban szoktam lenni néha.És persze mikor égjen ki?Amikor a legjobb kép készül :P

Előzmény: extekergo (6869)
extekergo Creative Commons License 2012.03.30 0 0 6869

kicsire nem adunk! :)

Előzmény: Roadtrain (6866)
Roadtrain Creative Commons License 2012.03.30 0 0 6868

Finom voltam és nőies :)

Előzmény: Törölt nick (6867)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.30 0 0 6867

Nem kicsit.

Előzmény: Roadtrain (6866)
Roadtrain Creative Commons License 2012.03.30 0 0 6866

Kicsit kiégett a kép teteje.

Előzmény: HOP-120 (6865)
HOP-120 Creative Commons License 2012.03.29 0 0 6865
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.28 0 0 6864

Bendegúz76 Creative Commons License 2012.03.28 0 0 6863

stuksza Creative Commons License 2012.03.24 0 0 6862

 

Antwerpen - vasúti pályaudvar kupolája.

Kicsit másképpen!

Törölt nick Creative Commons License 2012.03.20 0 0 6861

Törölt nick Creative Commons License 2012.03.19 0 0 6860

Van aki ennek kevésbé örül..nekem speciel taknyom nyálam folyik ilyenkor :-(

Előzmény: Moris721 (6858)
Bendegúz76 Creative Commons License 2012.03.19 0 0 6859

Sziasztok!

 

Itt van pár próbálkozásom!

 

Moris721 Creative Commons License 2012.03.19 0 0 6858

Éledezik a természet.

eechalhoub Creative Commons License 2012.03.05 0 0 6856

Sziasztok!

Beindítottam egy blogot, ami főleg a Budapesten belüli városi fotózásról szól. A blog angolul van, mert az egyik egyetemi órámon belül működik. Találnak benne a kezdők tanácsokat, illetve interjúk is lesznek, a napokben kerül fel az első, melyet egy ausztrál fotóssal készítek, Francis Keatingel.

 

 

 

 

 

 :) 

Törölt nick Creative Commons License 2012.03.01 0 0 6855

Egy kis üveggolyó és lámpa fénnyel jött össze és nincs benne fotoshop. 

 

 

                                                                 

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.29 0 0 6854

Grat, nagyon szép lett. A feleségem észre is vette, de  nekemnem volt hozzá éppen érkezésem, sajna. :-(

Előzmény: Zolinka (6853)
Zolinka Creative Commons License 2012.02.27 0 0 6853

Sziasztok!

 

A tegnapi Jupiter-Hold-Vénusz együttállást fotózta valaki?

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.26 0 0 6852

Nálam havazik, ezért is voltam tegnap Olaszba egy fagyira :-)

Előzmény: Törölt nick (6850)
95xf Creative Commons License 2012.02.26 0 0 6851

Mókus komoly pánk lehet:D

 

Sajnos a miénket még nem sikerült "elkapnom", legjobb képen épp látszik a farka...

Előzmény: Törölt nick (6850)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!