Tök felesleges a ház a képre. Hiába életlen, a világos színe miatt zavaró. Ha levágjuk akkor már feltűnik az arc árnyékos és napos oldala közötti nagy fényerő különbség, és végül de nem utolsó sorban a kamera túl magasan van ahhoz, hogy jó legyen a kompozíció.
Tudom, pont így akartad :) de ha már megosztottad elmondom nálam miért nem működik a kép.
Beindítottam egy blogot, ami főleg a Budapesten belüli városi fotózásról szól. A blog angolul van, mert az egyik egyetemi órámon belül működik. Találnak benne a kezdők tanácsokat, illetve interjúk is lesznek, a napokben kerül fel az első, melyet egy ausztrál fotóssal készítek, Francis Keatingel.