Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012.03.30 0 0 6867

Nem kicsit.

Előzmény: Roadtrain (6866)
Roadtrain Creative Commons License 2012.03.30 0 0 6866

Kicsit kiégett a kép teteje.

Előzmény: HOP-120 (6865)
HOP-120 Creative Commons License 2012.03.29 0 0 6865
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.28 0 0 6864

Bendegúz76 Creative Commons License 2012.03.28 0 0 6863

stuksza Creative Commons License 2012.03.24 0 0 6862

 

Antwerpen - vasúti pályaudvar kupolája.

Kicsit másképpen!

Törölt nick Creative Commons License 2012.03.20 0 0 6861

Törölt nick Creative Commons License 2012.03.19 0 0 6860

Van aki ennek kevésbé örül..nekem speciel taknyom nyálam folyik ilyenkor :-(

Előzmény: Moris721 (6858)
Bendegúz76 Creative Commons License 2012.03.19 0 0 6859

Sziasztok!

 

Itt van pár próbálkozásom!

 

Moris721 Creative Commons License 2012.03.19 0 0 6858

Éledezik a természet.

eechalhoub Creative Commons License 2012.03.05 0 0 6856

Sziasztok!

Beindítottam egy blogot, ami főleg a Budapesten belüli városi fotózásról szól. A blog angolul van, mert az egyik egyetemi órámon belül működik. Találnak benne a kezdők tanácsokat, illetve interjúk is lesznek, a napokben kerül fel az első, melyet egy ausztrál fotóssal készítek, Francis Keatingel.

 

 

 

 

 

 :) 

Törölt nick Creative Commons License 2012.03.01 0 0 6855

Egy kis üveggolyó és lámpa fénnyel jött össze és nincs benne fotoshop. 

 

 

                                                                 

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.29 0 0 6854

Grat, nagyon szép lett. A feleségem észre is vette, de  nekemnem volt hozzá éppen érkezésem, sajna. :-(

Előzmény: Zolinka (6853)
Zolinka Creative Commons License 2012.02.27 0 0 6853

Sziasztok!

 

A tegnapi Jupiter-Hold-Vénusz együttállást fotózta valaki?

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.26 0 0 6852

Nálam havazik, ezért is voltam tegnap Olaszba egy fagyira :-)

Előzmény: Törölt nick (6850)
95xf Creative Commons License 2012.02.26 0 0 6851

Mókus komoly pánk lehet:D

 

Sajnos a miénket még nem sikerült "elkapnom", legjobb képen épp látszik a farka...

Előzmény: Törölt nick (6850)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.26 0 0 6850

Itt nem esett, sőt, a vadgesztenyefáknál már rügyfakadás is látszik.

 

 

                                                                         

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.26 0 0 6849
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.26 0 0 6848
Előzmény: manitounickfree (6845)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.26 0 0 6847

Itt meg ma még talán havazni is fog :-(

Előzmény: Roadtrain (6844)
tomcat#01 Creative Commons License 2012.02.26 0 0 6846

Szia!

Nem, január 27-én voltunk, akkor MÉG nem volt befagyva.

Előzmény: Törölt nick (6843)
manitounickfree Creative Commons License 2012.02.26 0 0 6845

olaszo.?

Előzmény: Törölt nick (6837)
Roadtrain Creative Commons License 2012.02.26 0 0 6844

A héten 15 néhol 20 fokokat is mértek :) szerintem elolvadt :D

Előzmény: Törölt nick (6843)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.26 0 0 6843

Szépek!

Már el is olvadt a jég?

Előzmény: tomcat#01 (6841)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.26 0 0 6842

Valami üveggyár?

Előzmény: M.VIII (6840)
tomcat#01 Creative Commons License 2012.02.26 0 0 6841

Egy kis januári Tihany

 

 

 

M.VIII Creative Commons License 2012.02.25 0 0 6840

Csak benn a munkahelyemen. :)

Előzmény: Törölt nick (6839)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.25 0 0 6839

Hol jártál?

Előzmény: M.VIII (6838)
M.VIII Creative Commons License 2012.02.25 0 0 6838

Tekeredik, csavarodik...

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.23 0 0 6837

Túl :-)

Előzmény: Törölt nick (6836)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!