Miután nem volt ritka a -20 fokos hideg sem, így a folyók elkezdtek befagyni. A Tisza helyenként teljesen befagyott és a Dunán is megindult a jégzajlás. A fotósok a zimankó ellenére is csapatostul, állványokkal vonultak a folyókhoz az úszó jégtáblákat fotózni.
A jégzajlás[...] Bővebben!Tovább »
Nem hinném, hogy emiatt a gépet (1100D) ne lenne érdemes megvenni, mindössze ez egy amolyan ergonómiai bakinak felfogható dolog. Ettől még lehet vele jó minőségű képeket készíteni.
Tesómnak 500D-je van, használtam már én is, nagyon korrekt kis eszköz, amolyan Canon-osan egyértelmű. :-)