Keresés

Részletes keresés

Roadtrain Creative Commons License 2012.02.26 0 0 6844

A héten 15 néhol 20 fokokat is mértek :) szerintem elolvadt :D

Előzmény: Törölt nick (6843)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.26 0 0 6843

Szépek!

Már el is olvadt a jég?

Előzmény: tomcat#01 (6841)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.26 0 0 6842

Valami üveggyár?

Előzmény: M.VIII (6840)
tomcat#01 Creative Commons License 2012.02.26 0 0 6841

Egy kis januári Tihany

 

 

 

M.VIII Creative Commons License 2012.02.25 0 0 6840

Csak benn a munkahelyemen. :)

Előzmény: Törölt nick (6839)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.25 0 0 6839

Hol jártál?

Előzmény: M.VIII (6838)
M.VIII Creative Commons License 2012.02.25 0 0 6838

Tekeredik, csavarodik...

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.23 0 0 6837

Túl :-)

Előzmény: Törölt nick (6836)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.23 0 0 6836

:-)

Szabadságon vagyok

:-)

És szerencsére most nincs jobb dolgom:-)

 

Vajon túlélte?

Előzmény: extekergo (6835)
extekergo Creative Commons License 2012.02.23 0 0 6835

Nincs neked jobb dolgod? Avagy kell ennél jobb dolog?! :D

Előzmény: Törölt nick (6834)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.22 0 0 6834

Ma kirándultam egy kicsit:

Előzmény: Törölt nick (6833)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.22 0 0 6833

Farsangt:

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.20 0 0 6832

Ennyit tesz a tiszta levegö:-)

Előzmény: Törölt nick (6831)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.19 0 0 6831

Nagyon szép, olyan mint valami terepasztal! :)

Előzmény: Törölt nick (6830)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.18 0 0 6830

M.VIII Creative Commons License 2012.02.17 0 0 6829

Este a Duna-hídnál:

 

95xf Creative Commons License 2012.02.17 0 0 6828

Kb 5 perce München Allianz aréna, menet közben A99ről:)

Roadtrain Creative Commons License 2012.02.16 0 0 6827

Fotósok mivel mosnak fogat?
Blend-e-Meddel....:))

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.15 0 0 6826

Roadtrain Creative Commons License 2012.02.15 0 0 6825

Mindkettő nagyon szép!!

Előzmény: Törölt nick (6824)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.15 0 0 6824
Előzmény: Törölt nick (6823)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.15 0 0 6823

Újra egy magyar az elsök közt:

http://500px.com/photo/5051028?from=popular

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.15 0 0 6822

Most már nincs olyan DSLR ami ne lenne jó, föleg egy Bridge után :-)

Előzmény: Törölt nick (6821)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.15 0 0 6821
Megnyugodtam, már azt hittem hogy valami olyan a tudásban amit még nem vettem észre. Pana Fz8 után nem vettem észre ezt, mert az egész gép új volt. :)
Előzmény: Törölt nick (6814)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.14 0 0 6820

Tényleg jófajták!

Előzmény: Roadtrain (6819)
Roadtrain Creative Commons License 2012.02.14 0 0 6819

Nem az én fotóim,most találtam és szerintem nagyon jók,gondoltam megosztom veletek :)

 

Jégzajlás 2012 februárjában

Miután nem volt ritka a -20 fokos hideg sem, így a folyók elkezdtek befagyni. A Tisza helyenként teljesen befagyott és a Dunán is megindult a jégzajlás. A fotósok a zimankó ellenére is csapatostul, állványokkal vonultak a folyókhoz az úszó jégtáblákat fotózni. A jégzajlás[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.14 0 0 6818

Persze hogy jó vétel a 1100D, föleg az ára miatt. De az is igaz, hogy 500D-t is már olcsón adják, pár ezer expóval meg már egy árban van az 1100D-vel.

Ha már kis költségvetés, akkor egy ikább egy jobb obit hozzá.

Előzmény: bepi81 (6817)
bepi81 Creative Commons License 2012.02.14 0 0 6817

Nem hinném, hogy emiatt a gépet (1100D) ne lenne érdemes megvenni, mindössze ez egy amolyan ergonómiai bakinak felfogható dolog. Ettől még lehet vele jó minőségű képeket készíteni.

Tesómnak 500D-je van, használtam már én is, nagyon korrekt kis eszköz, amolyan Canon-osan egyértelmű. :-)

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.14 0 0 6816

Ennyi jött le nekem is, de mivel nem használtam, igazán ez nem egy értékelhetö vélemény. A képminöség úgyis nagyrészt az objektíven múlik, majd legalább ennyire fontos a fotós, végül maga a váz.

Én így tapasztalatok nélkül inkább egy alig használt 500D-t vettem volna, mint egy 1100D-t, mondom ezt úgy, hogy én sem vagyok a használtak híve.

(Vagy ha valaki bátrabb akkor egy 50D-t, pár öregebb példány egész jó áron megcsiphetö (160-170 EFt), vagy 40D 120 körül)

Előzmény: bepi81 (6815)
bepi81 Creative Commons License 2012.02.14 0 0 6815

Igen a fogása szerintem is elég gagyi. A Nikon pl. ezt igen jól megoldotta a D3100-nál, mert a markolat még ennél a belépő kis DSLR-nél is gumírozott, hogy ne csússzon. Az 1100D-vel az a bajom, hogy egyszerűen kicsúszik a kezemből a sima felületű műanyag burkolata miatt. 

Előzmény: Törölt nick (6814)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!