Keresés

Részletes keresés

Foglalt Schwarzenegger Creative Commons License 2020.09.29 0 0 249

Kedves mindenki ismertek olyan nőket vagy manökken vékony alkatú férfiakat akik a modell szakmába jutásért plasztikáztatták magukat.

perzsamacska Creative Commons License 2010.06.13 0 0 248
11.széria
McKey: Tetszett, ahogy a darazsat meg akarta védeni a többiektől, de az arca borzalmas. Mint egy boszorkányé.
Analieght: (Ha így írják) Nagyon-nagyon szép, de egyik semmi extrát nem mutattak róla.
Majorie: Tényleg kiborító az állandó parázása, de ettől függetlenül szimpi.
Eline: Ő másik, aki nagyon szép és érettebbnek látszik 18 évesnél.
Samantha: Ő, aki nagyon unszimpatikus. Amennyit mutatnak belőle az jön le, hogy ül és ha valaki olyat mond vagy tesz, amit ő máshogy gondol, akkor elkezd értetlen képet vágni és megjegyzéseket tenni. Ilyen rosszindulatú, butuska csajnak néz ki.
Sheena: Szép, de sokat nem mutattak belőle, legalábbis olyat nem, amiből véleményem lenne róla.
Syan Creative Commons License 2009.08.02 0 0 247
topmodell leszek infó oldal :)

Naima
báthortalan baba Creative Commons License 2009.06.18 0 0 246
báthortalan baba Creative Commons License 2009.06.18 0 0 245
báthortalan baba Creative Commons License 2009.06.18 0 0 244
perzsamacska Creative Commons License 2009.06.16 0 0 243
Tyrat tökéletesnek akarják beállítani a műsorban, de akkor T. miért mondja folyton, hogy: A tökéletes unalmas. Ezt rá is lehetne érteni.
perzsamacska Creative Commons License 2009.06.12 0 0 242
Megint elkezdik leadni.
Az elsőben a következőt nem értem: Végig Ellisért volt mindenki oda és csak harmadik lett. Tulajdonképen miért? Nem látták elég elkötelezettnek?
milendee Creative Commons License 2007.01.14 0 0 241

a díjátadó gálán készült, ahol pár régi versenyző is megjelent, mint Eva, Cathie, Mercedes.

milyen szép pár:)) egyébként sztem zseniális a ruhájuk.

 

milendee Creative Commons License 2007.01.13 0 0 240

nézi valaki az 5. kört?

megőszültem, mire megtaláltam az epizódok portfólióit a neten, de most épp azt böngészem. kint már a 7. is lement, készülnek a 8.-ra.

(a nyertest illik elárulni, vagy nem? én mindig megnézem az elején.)

Sundae Creative Commons License 2006.10.06 0 0 239

Nyitottam egy topikot a magyar változatnak itt, ha gondolod, gyere át!

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9148662

 

 

Előzmény: derek (238)
derek Creative Commons License 2006.10.03 0 0 238
Nézte valaki a magyar verziót?
handsome wxp Creative Commons License 2006.10.02 0 0 237
Ma lesz az első rész és sajna nem Görög Zita lesz a házigazda...
Előzmény: Mákdaráló (()) (236)
Mákdaráló (()) Creative Commons License 2006.07.01 0 0 236

Egy szezont néztem teljesen végig, azt amiben Yoanna (bocsesz nem tudom pontosan hogy kell leírni a nevét) nyert.

 

Olvastam a neten, hogy lesz magyar Topmodell leszek is, és ha jól tudom akkor Görög Zita lesz a házigazda, kíváncsian várom... :P

Kontrol Sende Creative Commons License 2006.05.29 0 0 235
Ilyet csináltak már a srácok más sorozatokkal is. Érdemes a honlapot vizslatni, az a tuti.
Tényleg jó volt a befejező epizód, csak tegnap láttam, de felvettem. Melyik divatlapokban lehet látni a lányokat?
Előzmény: golyo30 (234)
golyo30 Creative Commons License 2006.05.28 0 0 234
Ez valóban az eddigi legerősebb szezon és az eddigi legszorosabb döntő volt. Ha nem lettem volna ennyire elfogult Kahlen-nel, akkor én is nehezen tudtam volna dönteni. Remélem a Viasat3 mielőbb megveszi és levetíti a következő 5.szezont is.

Mondjuk azt elég gázosnak találom a csatornán, hogy még ezen a hétvégén is szinte óránként ment a péntek 20 órási Topmodell leszek ajánló, márpedig én úgy tudom, hogy jövő héten pénteken már Szex és New York lesz...
handsome wxp Creative Commons License 2006.05.27 0 0 233
Én is itthon néztem (Kés/alattot is most fejezték be), elég szoros volt a döntő. Kahlen tutira benne lesz még pár divatmagazinban. Viszont Janice végig Kahlen mellett voksolt, ami igazán rendes tőle (bár Naimának szebb arca van, mégis K. a szimpibb).
Kifutós rész a végén tényleg ütött és a 2 csaj volt a legszebb valóban. Ez volt az eddigi legjobb széria meg talán az első.
Előzmény: golyo30 (232)
golyo30 Creative Commons License 2006.05.26 0 0 232
Sziasztok!

Hihetetlen egy döntő volt a mai! Sajnálom, hogy tudtam előre a végeredményt, de így is nagyon szurkoltam a kedvencemnek, Kahlen-nek. Én láttam eddig mind a négy itthon vetített szezont és egyértelműen kijelenthetem, hogy eddig Kahlen volt a legőszintébb, legszebb és legszimpatikusabb lány. Erre utalt az is, mikor a kifutós feladatuk után megölelte és megpuszilta az ellenfelét, Naimát. Annyira sajnáltam, hogy nem ő nyert, még meg is sirattam...

Amúgy annyira kíváncsi voltam, hogy hogyan alakul a vége, hogy kivételesen nem felvételről néztem meg, azaz most kivételesen a BK-t vettem fel és a topmodelleket néztem "élőben".

Amúgy azt el kell ismernem, hogy - elfogulatlanul - tényleg nehéz lehetett dönteni, de végülis, ha csak az utolsó próbatételt nézzük, akkor valóban megérdemelte a győzelmet Naima. (Ellenben nekem nem igazán tetszett a frizurája az utolsó értékelésnél...)

Mondjuk a végén, ez a vizi kifutón való modellkedés nem semmi volt. Mind a lányok produkciója, mint az ötlet, hogy vízben mászkáljanak, fantasztikus volt!

Ui: Annak hihetetlenül örültem, hogy a nem is kicsit arrogáns Keenyah nem jutott be a végső döntőbe, mert szerintem sokszor nem volt őszinte a többiekkel.
golyo30 Creative Commons License 2006.05.22 0 0 231
Nagyon szépen köszönöm ezt is.
Előzmény: handsome wxp (230)
handsome wxp Creative Commons License 2006.05.22 0 0 230
Volt pár poén jelenet, ami kimaradt az adásokból. Néhány, amire emlékszem: Tyra és Janice forró csók pillanatai után Christine és Naima megtréfálták Kahlent azzal, h picit rámásztak és C. szájjal adott át egy szőlőszemet Kahlenne meg az arcát nyaldosták; az alienes fotózás során Tatyanának olyan szűk volt a cipő, h rinyált egy sort miatta (érthető meg minden, de nem túl izgi); mikor a zsűri előtt termékbemutatót kellett tartania a jányoknak egy parfümről Tatyana dadogott aztán meg nem tudott megszólalni, ez még benne volt az adásban, de az nem, mikor Tyra odaadta neki a fényképet, h továbbjutott ő is elkezdett dadogni mondván, h így kvittek; Janice az elején még meglátogatta a lányokat és vki megkérdezte, h miért ilyen bunkó (nem pont így, de a lényeg ez volt), az meg kifejtette, h azért mert így akarja szoktatni őket a dologhoz.
Most mennm kell, több nem jut az eszembe.
Előzmény: golyo30 (229)
golyo30 Creative Commons License 2006.05.22 0 0 229
Sziasztok!

Mutattak valami különlegeset az előző heti, összefoglaló részben? Én ugyanis se a pénteki adást (színházba mentem) se a vasárnapi ismétlést (dolgoztam sajna) nem, láthattam, viszont az előzetesben az volt, hogy lesznek benne olyan infók, amik az eddigi részekből kimaradtak. Szóval, volt benne valami különleges?
handsome wxp Creative Commons License 2006.05.21 0 0 228
Tyű, azért egész más így látni a képeket. Tényleg topmodellnek való a csajszi!
golyo30 Creative Commons License 2006.05.20 0 0 227
Tök jók a képek, imádom Kahlen-t. :)
Amúgy, köszi, hogy beraktad ezeket a képeket.
Előzmény: Kontrol Sende (226)
Kontrol Sende Creative Commons License 2006.05.19 0 0 226
Na, akkor Kahlen (mostmár legalább tudom hogy írják):

golyo30 Creative Commons License 2006.05.14 0 0 225
Nekem is Kahlen a legszimpatikusabb, ő a kedvencem, már a kezdetektől fogva. Szerintem ő a legtermészetesebb a lányok közül, ő sosem titkolja az érzelmeit. Imádtam, amikor elvörösödött, elpirult, mert nagyon tetszik, ahogy mindig zavartnak érzi magát a srácok mellett. Csodáltam akkor is, amikor az ismerőse halála után is simán tudott dolgozni és az aznapi fotózáson szinte ő volt a legjobb. Örülnék, ha ő győzne, de sajna tudom, hogy nem ő lesz az első... :(((((

Viszont Keenyah hihetetlenül irritáló személyiség... Véleményem szerint neki már jóval hamarabb ki kellett volna esnie, főleg a faláksága és a bunkósága miatt... De nekem Brittany sem igazán jött be és mégis elég sokáig eljutott... Viszon Tatjana kissé korai kiesése nagyon nem tetszett...
Kontrol Sende Creative Commons License 2006.05.14 0 0 224
A vörösödős csaj a Kílen és tényleg szimpatikus (szerintem a legkevésbé mesterkélt az összes közül), aki most kiesett az meg a Brittany és ez egy elég szar döntés volt a zsűri részéről szerintem lévén, hogy Kínya még bent van, pedig már Chistina előtt ki lehetett volna ejteni.
Másfelől ez az eddigi legjobb TL, legalábbis a lányok itt a legszimpatikusabbak (nincs egy túl vallásos, túl öntelt sem) és a legszebbek, a kiesési sorrenddel is kb. egyet tudok érteni, egyedül Tatyanát sajnálom, neki nagyon szép arca volt.
Előzmény: handsome wxp (223)
handsome wxp Creative Commons License 2006.04.15 0 0 223
Ja, ez elég kellemetlenül érintheti a játékosokat. Most majd mégjobban parában lesznek. Azt a Rebbeca-ügyet Én sem értettem igazán, amúgy meg a vörösödős szőke csaj (nem tudom most a nevét) nagyon szimpatikus!
Előzmény: golyo30 (222)
golyo30 Creative Commons License 2006.04.14 0 0 222
Hali mindenkinek!

Nos Tyra valóban leüvöltötte Tiffany-t, de véleményem szerint jogosan! Bíztam benne, hogy mielőbb hazaküldik, azaz, most hogy végre Tiffany esett ki, annak nagyon örültem, de az nagyon meglepett, hogy nem volt kép az utolsó lapon, így Tiffany mellett sajna Rebbeca-t is hazaküldték...

Ugye jól emlékszem, hogy ilyen most fordult elő először, azaz hogy hiányzott a kép a végén és így két lányt együtt küldenek haza...

Mindenestre érdekes fordulat volt...
Előzmény: Kontrol Sende (221)
Kontrol Sende Creative Commons License 2006.04.13 0 0 221
Most csak felvágsz a laptopoddal! Mi lett volna a 'meg' vége?:))

on

Szerintem Tyra viszonylag rendes, nem egy agytröszt, de sok játékosnál szimpatikusabb. Bár asszem köv. adásban leüvölti valaki fejét az előzetes alapján.
Előzmény: handsome wxp (220)
handsome wxp Creative Commons License 2006.04.12 0 0 220
Szeretem ám a laptopot, csak azt nem, amikor minden második betűt kihagyja.
Előzmény: handsome wxp (219)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!