Keresés

Részletes keresés

Ven(t)us Creative Commons License 2007.09.03 0 0 20769
HÁT, tudtommal azokat a bizonyos négylábúakat a tudomány mai állása szerint még állatnak hívják.......   még akkoris, ha tölcsérből eszik a fagyit! :DDDDDDD 
Előzmény: _gy_ (20768)
_gy_ Creative Commons License 2007.09.03 0 0 20768
Állatsimogatás, mi????


.....szép.....
Előzmény: Ven(t)us (20766)
_gy_ Creative Commons License 2007.09.03 0 0 20767
Liebemese!

Akinek nem inge nem veszi magára!
Mint állandó lellei lakosnak, Neked valszeg nem mond semmit a tény, hogy Igorunk a Moszkvatérről indítható pofonosztó egységünk újból aktív!

Próbáltam érzékeltetni, hogy egy hatalmas baráti velkámmal üdvözlünk a topicon, gyere, sírjunk és nevessünk együtt!

:))
Előzmény: lellemese (20764)
Ven(t)us Creative Commons License 2007.09.03 0 0 20766

És hogy lásd kivel van dolgod, csak itt, csak most, csak Neked!!!!

 

 

Előzmény: lellemese (20764)
Ven(t)us Creative Commons License 2007.09.03 0 0 20765

Asszem én most kapok epeömlést.......

 

Írtam Neked. Reagáltam. Szép hosszan.....

Aztán lefagyott ez a kva index és oda az egész:(((((

 

Nincs lelkierőm újrakezdeni.

 

A lényeg a lényeg: szerintem félreérted a helyzetet!

 

Amennyit én visszaolvastam, abból nekem úgy tűnik, itt Téged senki sem bántott.

De pa volt az, aki kissé elvette a sulykot, és meg is kapta érte a magáét.....

 

Hidd el, mindnyájan örülünk, hogy itt vagy, és talán kemények és utálatosak vagyunk első blikkre, de - majd meglátod - nagyon melegszívű kis társaságba keveredtél! :))))

 

Előzmény: lellemese (20764)
lellemese Creative Commons License 2007.09.03 0 0 20764
Kedves puccsisták!

Lám-lám, hova is csöppentem!:)

"Szóval itt sújjjos hatalomátvétel esetének fennforgása" történt - idézve első fogadómat, Csokist - "úgyis mondható, hogy a topik offtopik puccsisták gyülekezete." - lassan elő-elő is jönnek az eszközlők és felvonultatják az eszközeiket is!
Félelmetesek!:)
Még a kezdeti botor bátorságom is lassan inába száll!:)

Kérdem én, hogy a magamfajta széplélek mire megye itt veletek?

Még meg sem szólatam, röpködtek a tockosok, harmadfokú izék, darálók és lófej kombók, gyorsreagálású kintlevőség-kezelők!:)
Nem szeretem az ilyen félelmetes megfélemlítéseket! Igazodási pontokat!:P
(ez is olyan királynőt félnetek nem kell-es....:P)


Lássuk a welcome-bulit! Mutassátok meg szebbik és félelmetesebb arcotokat is!
És nyerjetek meg magatoknak!!!:)

Ha sikerül, lesz ki meghívjon a dallamos nevű, kellemes küllemű, villákkal tarkított Balatonlellére!


Üdv: egy javíthatatlan pacifista
Előzmény: _gy_ (20758)
Ven(t)us Creative Commons License 2007.09.03 0 0 20763

Hellyel-közzel:)))))

 

Az evés-ivás mindenképp stimmel.... sőt, ha jól meggondolom állatsimogatásban sem volt hiány:))))

 

És igen, a bogyóimat is megettem, annak rendje és módja szerint.... :DDDDD

Előzmény: Affenpinscher (20762)
Affenpinscher Creative Commons License 2007.09.03 0 0 20762
Honismereti kirandulason??? Aztaaaaaaaaa.... akkor friss patakvizet ittatok, erdei gyumolcsoket majszoltatok, vad(on elo) allatokat simi-simiztetek, meg ilyesmi? ;)
Előzmény: Ven(t)us (20761)
Ven(t)us Creative Commons License 2007.09.03 0 0 20761

Szevasz Teeeeee, harcos lellei amazon!

:)))))))))))))))))))

 

Hogy merre jártam?

Hát honismereti kiránduláson vettem részt.......

Egész kellemes volt a társaság.... ;))))

 

Előzmény: Affenpinscher (20760)
Affenpinscher Creative Commons License 2007.09.03 0 0 20760

Ejj szoszke, latom megerkeztel teljes mellbedobassal :DDDDDDDDDD

 

Meg mielott ledaralod Brigiiiiiiiiiiiiiiit, hadd kerdezzelek mar meg merre jartal az elmult napokban? (Mit napokban, hetekben...) 

Előzmény: Ven(t)us (20759)
Ven(t)us Creative Commons License 2007.09.03 0 0 20759

Wow......

 

Asse tudja, mit mondjon hirtelen.....

 

Szia Lellemese, sziasztok Mindenki!

 

 

Úgy látom, kellően ki lett már vesézve az újonnan érkezettek ügye..... Mindenki megkapta, ami jár, úgyhogy asszem ezúttal megkímélek mindenkit a saját kommentárjaimtól.....

Majmoskutyáslány és gy a szívemből szóltak (csak mint rendesen ;))))))

 

Külön köszönet illeti Csokisbácsit, amiért teljes mellszélességgel kiállt kőbe vésett elveink mellett :))))

 

Brigiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Igazán örülök, hogy végre eszedbe jutott a jelszavad, meg minden, de esetleg ki is használhatnád ezt, nem gondolod?!

 

Majmoskutyáslány! Ne akard kihúzni a gyufát, jó?! ;)

_gy_ Creative Commons License 2007.09.03 0 0 20758
Kedves lellemese!

Valóban, a vídia hozzánk képest tejben áztatott kakaós kuglóf, ezt azért érdemes szem előtt tartani!
;)
Daráló és lófej kombó a kéretlen észosztásért mindenképpen jár, de ez így jobb is, anno Mikola úr körmöst osztott volna és az jobban fáj!
:)

A titokzatos underground bandát megismerni ....
:))))

De egy virtuális welcome bulira a vendégünk vagy!

Az, hogy valaki kezdő felhasználó még nem lenne baj, bár miszter ivarérett láthatóan egy ideje már gépel, a nagyobb gond, hogy nem mindenki vevő erre a stílusra, tudod?!

Ez a topic erről szól és kész. El lehet menni Szlovákiába vagy a szemesi topicra, ott lehet közérdekűzni, ha az érdekli mi van Lellén, kérdezzen, megmondom esetleg megmondod, de nem kell, ismétlem NEM KELL itt jampeckodni meg okosnak lenni meg moderátorokkal dobálózni!

Itt megemlíteném, hogy Igor barátunk, munkatársunk és gyorsreagálású kintlévőség-kezelőnk áttette a székhelyét a Moszkva térre...

-csak szólok;)-
Előzmény: lellemese (20754)
Affenpinscher Creative Commons License 2007.09.03 0 0 20757
Tudnal valamifele helyi hirrel szolgalni, gy? Szeretnem, ha mas is bekapcsolodna a beszelgetesbe, vegtere is a Lelle topikon vagyunk. Listazd kerlek a hetvege torteneseit :) Majd jegyzetelek :) Padam-padam-padam.... ;)
Előzmény: _gy_ (20756)
_gy_ Creative Commons License 2007.09.03 0 0 20756
Majmoskutyáslány!

A jó neveltetésem tiltja, hogy a provokációdra reagáljak, úgyis tudod, hogy úgyis!

:p
Előzmény: Affenpinscher (20755)
Affenpinscher Creative Commons License 2007.09.03 0 0 20755

A jo oreg gy talpon van :))))))))))) Oroszlanszivu gy :))))))))))))))))))))))))

 

Hogy a 7vege milyen volt???

 

BALATONLELLErol almodoztam, naphosszat, olyan szivesen toltottem volna ott egy kis idot, de hat senki nem hivott meg :DDDDDDDDDDDDDDD

Előzmény: _gy_ (20753)
lellemese Creative Commons License 2007.09.03 0 0 20754

kedves gy !
Hopsz! Micsoda kemény csapat!!!!!
Mi lesz, ha egyszer csak nekem is daráló+lófej...:PPP
Semmi megelőző óvintézkedést nem tettem én kis naív! (nyilvános helyről, álnéven, álszöveg-löketeket...stb)

Már csak az lenne ezek után kedvemre való, ha rendeznézek egy WELCOME bulit - nekem. És megismerhetném ezt a titoktatos undergrund bandát!!!!

Az én hétvégém is érdelkel? Munka, kis szórakozással vegyítve, kiegészítve néhány lellei fotó készítésével "de pa"-nak, amit sajna csak címszavakban tudtam leírni.
De arra választ, hogy ki jogosít fel teljes körű használatra - még eddig nem tudtam meg.

Azért védelmembe kell vennem Mr. ivarérett urat. Ha hátrány, hogy valaki komputerluzer, akkor én annál olyanabb vok, tehát ha emiatt őt negatív megjegyzéssel illetitek, logikus magatartásotokl az egyenlő bánásmódot lenne a szegény lúzerekkel!:( Viszont azt, hogy lófejet kapjak, nem szeretném...:(
Nos, érdeklődéssel várom a fejleményeket!!!:)
Előzmény: _gy_ (20753)
_gy_ Creative Commons License 2007.09.03 0 0 20753
Jó reggelt kívánok!
Örömmel látom, hogy új "arcok" érkeztek.
Szépen sorjában, hogy mindenki tisztában legyen a dolgokkal:

lellemese:
mint regisztrált balatonlellei lakos, üdvözöllek a bandában, egyáltalán nem hátrány, hogy Lellén laksz, én is nagyon szívesen lakom ott és egyáltalán nem gátol meg ez a tény a fórumozásban, tehát Welcome!

de pa:
néhány gyermek után azt hiszem tisztában kellene lenned a "jó modor" fogalmával, mint olyan.
Ez a topic erről szól, mert ide jöttünk csevegni, dumálni, ha úgy tetszik csetelni. Mindenféle ártatlan baromságokról hülyeségekről, ahogy éppen kedvünk tartja, MERT MEGTEHETJÜK. És kész.
Amennyiben ez Neked nem tetszik, írj az index moderátorának, hogy tiltsanak ki minket és akkor nem leszünk itt. Jogod van hozzá.
Bár, mint valószínűleg újonc számítógépfelhasználó (computerlúzer) lévén valószínűleg nem vagy tisztában a Homár-on edzett gárdánk képességeivel, akik a felhasználó IP címe alapján MINDENKIT megtalálnak és bedarálnak, ha nem tetszik a hozzáállásuk.
ÉS A TIED MOST NEKÜNK BAROMIRA NEM TETSZIK!
Kérésedre szívesen elküldöm a géped IP címét a GPS koordinátáival meg egy levágott ló fejével együtt!
Amennyiben meg tudsz barátkozni a topic stílusával és hangnemével, szívesen látunk, egyébiránt Neked is nyitvaállnak az általad említett topicok az index berkein belül.
Azt hiszem mindent hallottál, amit első hallásra érdemes.

SZEVASZTOK mindenkinek!!!
Majmoskutyáslány, Csokis, Ven(t)us, MenEdzser, Brigiiiiii!!!

Csak, hogy tudjátok:
Iszonyatosan hiányoztok!!!!
:))))



-meg elmesélhetnétek, milyen volt a hétvégétek!:))))))-


Ja, a puccs nincs engedélyezve mára, Balatonlelle a balatonlelleieké!!!
:p
Előzmény: de_pa (20752)
de_pa Creative Commons License 2007.09.02 0 0 20752

"Jah, meg valami! Te ivarerett vagy mar?" :)) igen, azt hiszem néhány gyermek után...:))


Bocs! Igazán nem szerettem volna fröcsögni, de felbosszantott Csokis olvtárs, aki egy helyi témába vágó hírt szeretett volna politikamentességre hivatkozva "harmadfokú pofánvágás"-sal kiutasítani. Ha már egyszer Csokis szóba hozta, hogy itt mit illik, akkor az ő stílusában és őt idézve szerettelek volna figyelmeztetni titeket, hogy hozzászólásaitok igen jelentős része a topic nyitóban megjelölt témakörön kívüli, azaz "offtopic"-nak számít. Ezért az Index Etikai kódexe szerint témaromboló hozzászólás, amit a topic moderátorának törülnie kellene...

 

Persze a világért sem akarnám elvitatni, hogy jogotok van a kötetlen locsogásra. Az Index fórumai között ott a Törzsasztal, vagy még inkább az Index kávéház, amelynek leírása pont arról szól, amit ti itt csináltok: "Laza duma, csettelés, vagy amit akartok. Az index alig moderált fóruma azoknak, akik inkább könnyed csevegésre vágynak mintsem arra, hogy témáról témára megváltsák a világot."

 

A balatoni fórumokat böngészve időről időre benézek ide is, bízva abban, hogy végre a topic egy regionális közösség témáiról szól már, amit a topic helye és neve jelez. Hogy ez nincs így, azt most sem tettem volna szóvá, ha Csokis olvtárs zsigerei össze nem rándulnak...

 

Nem kívánom a flamet folytatni! További kellemes fecserészést kivánok nektek akár itt, akár máshol!

Előzmény: Affenpinscher (20749)
lellemese Creative Commons License 2007.09.02 0 0 20751
Affenpinscher, te harcos amazon! Köszöntelek!
A topik megszállt övezet, vagy eszmei szerzője is a ti rendbontó bandátok?
És minek a rendjét rendet bontottátok?
Én, mint lellei kérdem ezt, frissen beköltözött!:D

????

Előzmény: Affenpinscher (20749)
lellemese Creative Commons License 2007.09.02 0 0 20750
Sajos gyík vok, vagy mi, a művelethez - képfeltöltés - nincs meg a jogosultságom.
Szóval, ki kell birnod a lellei kikötőben Szemesről készült kép nélkül, a Badacsony távoli sziluettje nélkül és még vagy ezer ficseri fecske nélkül, akik az utcánkban a villanydrótokon várják az indulást.....:(:(:(
Miért van ez így??????:o
Előzmény: de_pa (20748)
Affenpinscher Creative Commons License 2007.09.02 0 0 20749

Draga szivem, ne lovalld bele magad a dolgokba annyira, nyiss egy sajat topikot es tuzdeld tele regionalis lellei hirekkel, ugy ahogyan az neked jol esik, kenyed-kedved-igenyeid szerint. Nem szeretem, ha valaki csak bedugja az orrat es elkezd frocsogni ismeretlenul.

 

Mi szeretunk rendbontoak lenni :) Es allati jol erezzuk magunkat itt, akar mennyire is offos a topik. :) Korabban alig volt itt elet, az utobbi egy evben felturboztuk a dolgokat.

 

Nnnnnnaa.

 

Ha kerdesed vagy eszreveteled van Balatonlelle kapcsan, mindig akad valaki koztunk -legyen az lokal patriota vagy sem- aki igyekszik megvalaszolni azt, avagy segiteni barmiben, amiben csak tud.

 

Csokoltatok mindenkit!

 

Jah, meg valami! Te ivarerett vagy mar?

Előzmény: de_pa (20744)
de_pa Creative Commons License 2007.09.01 0 0 20748

Várom az illusztrációkat. Én ilyennek láttam ma délelőtt a Lelle előtti Balatont a szemesi mólóról:

 

 

Tipp: a képet nem elég feltölteni, de a képtől balra megjelenő beszúrás funkcióval be kell helyezned a hozzászólás mezőbe is.

Előzmény: lellemese (20747)
lellemese Creative Commons License 2007.09.01 0 0 20747
Képet is töltöttem illusztrációként - de itt nem látható!
Tudja valaki, hova lett?:(
lellemese Creative Commons License 2007.09.01 0 0 20746
Kedves de-pa!

Azért megnyugtató, hogy sem a "harmadfokú pofánvágást" sem pedig a jókora tockost nem nekem szánod!:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

/vagy korai az öröm????/

Általában a lellei életről bőséges tájékoztatást ad városkánk önkormányzati portálja, de biztos más miatt is vagy itt, mint a hivatalos álláspont?!

Én ugyan magam is erről a site-ról tájékozódom, eltekintve kisebb közösségi hiradóktól, de érdeklődésedre bármiről számot adhatok!!!!!

Ma pédául remek idő volt itt, igaz nem strandolásra, sokkal inkább más szabadtéri programokra. Végre a szörfözök is vízre szállhattak, a maradék néhány német család vidáman fürödgetett a magyar ember tűréshatára alatt levő 20 fokos vízben. Délutánra kitisztult az ég egy harmada. A szembeni hegyek mélykék színben pompáztak, felettük fehéren-szürkén gomolyogtak vastagon a felhők. A látóhatár tiszta, éles, madarak röpp-röpp. A szüreteket megkezdték, ahhoz képes jó a termés, hogy az év első harmadában mindenki elsiratta a szőlőjét!
Az M7-en gyér a forgalom, szóval igazi szeptember elsejei a hangulat!!!!:)
Előzmény: de_pa (20744)
lellemese Creative Commons License 2007.09.01 0 0 20745
Márpedig én valódi vok!!!!
Lellei állandó lakcímes!!!!
Na, most a sújjjos hatalomátvétel esetének fennforgását vagy el kell fogadnom, offtopik puccsisták gyülekezetével osztozva e helyen, vagy mégsújjjjosabbb hatalomátvételre fogok törekedni.
A harmadik variácijó pedig, hogy egy kamerát állítok be on-line (illetve vannak is térfigyelő kamerák, tán ide is kérhetjük a képet), hogy képet alkothassatok a valódi lellei valóságról!!!!!
A verdákról, a tetkós pasikról és más valóságsohw-elemekről!!!!!:DDDDDDD

Van negyedik variéson is: megyek vonatbuzullni, úgyis van az iwiwemen 5-6 mozdony má!!!!!

Na, csocsesz! Együtt döntünk!:DDDDDDDDDDDDD
Előzmény: Csokis (20743)
de_pa Creative Commons License 2007.09.01 0 0 20744

Kedves lellemese,


Bizony, bizony... csokis-t idézve "itt sújjjos hatalomátvétel esetének fennforgása van, úgyis mondható, hogy a topik offtopik puccsisták gyülekezete" és "a sok lellei közt te vagy az egyetlen valódi". Ezért ha nem is "harmadfokú pofánvágás jár", de esedékes lenne minimum egy jókora tockos a topicgazdának, ill. a topic moderátorának.


Elhiszem, hogy ivarérettnek látszó egyének leginkább munkaidőben folytatott locsi-fecsijére is igény van és erre helyet biztosít az Index, de érthetetlen, hogy ezt miért a regionális közösségek Balatonlelle címszava alatt teszi.


Én ugyanis szívesebben olvasnám itt végre lelleiek Lelléről szóló híreit.... ha már ez a címszó a Regionális közösségek > Balaton fórumának része alatt szerepel !

Előzmény: lellemese (20736)
Csokis Creative Commons License 2007.09.01 0 0 20743
Akkor előről:
Kezdetben vala a fórum ("In pricipio erat verbum..." - vagy hogy), aztán lett az Index nevű hírportál (www.index.hu). Na itt, a főoldalon vannak a szorulásos romák, és van még a Tékozló Homár nevű fogyasztóvédelmi melléklet (homar.blog.hu), ahol épp azon megy az agyalás, miszerint a karácsonyi "zsidózás" ősi, magyar szokás Erdélyben. Ez utóbbihoz sajnos kell némi homáros előélet, különben nehéz érteni a szigorúan helyi szlenget.
A Fletó látogatáshoz csak annyit, hogy itt a sok lellei közt te vagy az egyetlen valódi, úgyhogy mi sajnos nem fogjuk érteni. Azt sem nagyon tudom, hogy jártak-e a többiek valaha Lellén (én utoljára 18 éves koromban töltöttem ott egy hetet, és az nagyon nem tegnap volt). Szóval itt sújjjos hatalomátvétel esetének fennforgása van, úgyis mondható, hogy a topik offtopik puccsisták gyülekezete.
lellemese Creative Commons License 2007.09.01 0 0 20742
Nem állítom, hogy kiismerem magam ezen az oldalon.... Igy eltart egy darabig, míg azonosítom a "Homár" meg post kifejezéseket... , meg talán a többi szót is, egyenként....
Max, a budi szót ismerem...:)
Bár "rászoruló romák" meg "zsidózni" kifejezések - így egy mondatba tömörítve felkeltették az érdeklődésemet!:DDDDDDDDDDD
Előzmény: Csokis (20740)
lellemese Creative Commons License 2007.09.01 0 0 20741
A kérdés totál érdeklődési: jé, láttad azt a király verdát a Meki előtt... ill. azt a talpig tetkós fazont a strandon... ill. Fletó, Lellén az sem mindennapi látvány... Hát még Kishegyben! - ott több őz lakik, mint ember!:) Nem ?:DDDD
Ki látja, ki becsukja a szemét, hogy ne lássa. Ki nem is néz, hogy ne lásson....:PPP

Mi az a politika???
A polisz ügyeivel való foglalkozás - ez itt éppen polisz is lehetne...:)
Ilyen vidéken meg megbámulják a messziről jött embert!:DDDDDDD
Előzmény: Csokis (20739)
Csokis Creative Commons License 2007.09.01 0 0 20740
Baaassssszus! Az indexék teljesen meghülyültek! Egyrészt van egy képriport, hogy valahol a Nyírségben budikhoz jutottak "rászoruló romák", másrészt láttátok a Homáron a "zsidózni ősi magyar szokás" postot? Hozzászólásokkal együtt olvasandó, úgy üt igazán.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!