Keresés

Részletes keresés

peci sufnija Creative Commons License 2007.08.03 0 0 100
eladó egy ilyen teló! érd:dpetzi@freestart.hu
rozsdax Creative Commons License 2006.11.10 0 0 99
Ez egy jó program a lementés-visszatöltéshez:

http://www.fjsoft.at/

Nekem más gondom van. Bevittem javításra a T-mobile-hoz a telefonom, mert a joystickom már annyira kontakthibás, hogy az őrületbe kerget.
Átvették, de mondták, hogy döntés végett visszaszólnak, mert lehet akár 8000 Ft is lehet a javítás. (A hivatalos szervíz adja az ajánlatot.) Jött is a telefon: a Sony-Ericcson szervíz fődarab csereként kezeli a dolgot: 85.000 Ft a javítás. Elképesztő pofátlanság! Úgy néz ki, hogy nem szeretnek forrasztani, ui. egy ilyen kapcsolót kb. 5 forrasztás tart a nyákon.
Tud valaki egy igazi szervízt, ahol csak a hibás alkatrészt cserélik, vagy akár csak egy alkatrész boltot, ahol megkapom külön a joystickot?
ukillingmemekillingu Creative Commons License 2006.10.22 0 0 98

szevasztok!

most vettem egy uj 630ast, es szeretnek hozza progit , amivel smseket lementhetem , csengohangokat, meg amit lehet ra tolteni.

 

Tudtok mondani honlapot, ahonnet toltogethetek?

 

 

Dundy Creative Commons License 2006.10.11 0 0 97
Sziasztok!

Sony Ericcson T630-asom van, s nagy hibája, hogy a SIM kártya kivételekor az összes telefonon (!) tárolt SMS törlődik. FloatMobileAgent-öt használok az SMSek lementésére, de az FMA-vel nem tudom visszatölteni a telefonra a korábban már a sz.gépre lementett SMSeket.

Van vmi megoldás arra, hogy lementsem a T630-ról az SMSeket a számítógépre, majd SIM kártya csere után (amikor törlődik a telefonból) a sz.gépről vissza tudjam másolni az elmentett SMSeket?

Minden ötletet szívesen fogadok!

Előre is köszi az ötleteket!

Dundy
niederl Creative Commons License 2006.09.01 0 0 95
Előzmény: niederl (94)
niederl Creative Commons License 2006.09.01 0 0 94
Az antenna alatt van még két csavar, a leragasztott nem kell(azt se tudom mi az). Ha jól emlékszem ki kell csúsztatni a kamera környéki szürke részt, utána lepattintani a fekete fedelet, nagyon óvatosan kiemelni/kihajtani az antennát, és kész. Mosom kezeimet, ha nem lesz térerő...
Előzmény: zoknis(R) (92)
zoknis(R) Creative Commons License 2006.09.01 0 0 93
nem
Előzmény: zoknis(R) (92)
zoknis(R) Creative Commons License 2006.09.01 0 0 92
hogy tudom az előlapot leszedni? tök retek a billentyűk alatt. van egy leragasztott csavar az aksi alatt, meg kettő a sarkookon. a leragasztott is kell hozzá, gondolom...
Bahn Creative Commons License 2005.12.31 0 0 91
Találtam egy tök jó oldalt, amiről témákat lehet letölteni. Rengeteg van rajta és ingyenes.
esato.com
.hun Creative Commons License 2005.11.28 0 0 90

Ebből még nem értettem volna, de közben nekem is sikerült megoldanom...azért kösz! :)

 

No igen, ezt várnám. Igazából az lepett meg, hogy amellett, hogy kicserélték a belsejét, úgy tűnik, hogy az első fedőlapot is, mivel már nem karcos! ;)

 

Előzmény: Bahn (89)
Bahn Creative Commons License 2005.11.28 0 0 89
Hogy érted azt, hogy hogyan? Az infrás gondot úgy küszöböltem ki, hogy másikat csatlakoztattam a pc-hez és így már simán felküldte a telefon a telefonkönyvet.
Jó, hogy el tudtad intézni az aksi-problémát, végül is ezt várná el az ember, nem?
Előzmény: .hun (88)
.hun Creative Commons License 2005.11.27 0 0 88

No de hogyan is? :)

 

Amúgy elvittem garanciálisan a gépet, miszerint új akkuval is lemerül egy nap alatt. A T-Mobile-től elküldték a márkaszervízbe, aztán 5 nap múlva ott volt előttem egy gyakorlatilag tök új készülék! :)

Előzmény: Bahn (87)
Bahn Creative Commons License 2005.11.27 0 0 87
Végre áthidaltam az infrás problémát ideiglenesen. Így sikerült az egész telefonkönyvet felküldenem a gépre, .vcf lett a kiterjesztése.
Előzmény: .hun (86)
.hun Creative Commons License 2005.11.07 0 0 86

OK, ha sikerül, írd meg, hogy hogy ment!

kösz

Előzmény: Bahn (85)
Bahn Creative Commons License 2005.11.05 0 0 85
Szia. Szerintem minden további nélkül. Bár letesztelni most nem tudtam, mert nem hajlandó felküldeni semmit infrán keresztül a gépre.Lefelé megy minden, úgyhogy nem értem, de majd megoldom vhogy.
Előzmény: .hun (82)
.hun Creative Commons License 2005.11.05 0 0 84

No, akkor ezt majd kipróbálom...ha kapok kölcsöntelefont a szerelés idejére.

Köszi

Előzmény: badmad (83)
badmad Creative Commons License 2005.11.04 0 0 83
Ezt nem tudom, de maásik Sonyra simán átmegy az egész.
Előzmény: .hun (82)
.hun Creative Commons License 2005.11.04 0 0 82

Sziasztok! Egy kérdés:

Át lehet lőni a telefonkönyvet infrán egy számítógépre? Vagy kell valami külön alkalmazás?

-Geg- Creative Commons License 2005.10.28 0 0 81
Bevalt, koszonom szepen !
Előzmény: badmad (80)
badmad Creative Commons License 2005.10.24 0 0 80
Nyomni kell a két hangerő gombot kb 5mpig, aztán piros-zöld villogás alatt próbáld felismertetni. Ha nem, akkor az általam lentebb írt címen a szervíz.
Előzmény: -Geg- (79)
-Geg- Creative Commons License 2005.10.24 0 0 79
Hello, problemam van egy Akono HBH-600 -as headsettel, egyszeruen nem kapcsolodik ra a T630-ra bluetooth-on keresztul, nem talalja meg a telefon. Regen egy masik, de ugyanilyen tipusu telefonon mar mukodott, de ezzel nem megy. Masmilyen headsettel is probaltam, az se jo, tehat valoszinu a telefonnal csinalok vmit rosszul. Ha vki tud, kerem segitsen, koszi
Yager001 Creative Commons License 2005.10.15 0 0 78
Sziasztok.

Kérdezem, hogy van e arra lehetőség, hogy a telcsim telefonkönyvét az OutLOOk-al szinkronizáljam. Ha igen akkor hogy csináljam?
Ha valaki esetleg segíteni akar,akkor az kérem mailben jelezze, mert nagyon ritkán jutok el ide. Előre is kössz! yager01@freemail.hu
.hun Creative Commons License 2005.10.03 0 0 77

No de egyszer csak rossz lesz a fw? Az elején szépen bírta az akksi, aztán olyan 6-7 hónaposan elkezdett bénázni...most lecseréltettem és most rögtön ez van...

 

És nem: BT, gprs, infra kikapcsolva, sőt, a háromból egyedül az infrát használtam eddig egyedül...

Előzmény: niederl (76)
niederl Creative Commons License 2005.10.03 0 0 76
előzőleg is ez volt a baja, nem? esetleg a teló rossz(fw upgrade)
bluetooth off? gprs off?
Előzmény: .hun (75)
.hun Creative Commons License 2005.10.03 0 0 75
No, ez idáig rendben is van akkor, de azt így sem értem, hogy miért csak 1,5 napig jó egy olyan akksi, aminek ki kéne bírnia 5-6 napig is (keveset beszélek, napközben az irodában ülök...)?
Előzmény: niederl (74)
niederl Creative Commons License 2005.10.03 0 0 74
Ha jól emlékszem Li akksiknál 40%on optimális a tárolás, kb ennyire töltik fel a gyárban.
Előzmény: .hun (73)
.hun Creative Commons License 2005.09.30 0 0 73

Üdv mindenkinek!

 

Lecseréltettem az akksit, de valami nem kóser...

Pl. alapban volt benne egy fél napig elég töltés...amikor elvileg abban csak éppen minimálisnak kellene lennienemde?

Aztánmeg egy elvileg új akku miért csak 1,5-2 napig bírja úgy, hogy alig beszélek...:(

 

Azt hiszem megyek vissza egy újabb cserére...:(

(Igaz, nem a badmad által javasolt tuti helyen voltam, mert az nagyon kiesik...)

MGX Creative Commons License 2005.09.29 0 0 72
Sziasztok márkatársak !

Tapasztalatokat és véleményeket szeretnék .

1, brútusszal 1 nap alatt lemerül a telefon. Másnak is , ez normális ?

2, normál esetben aktivitás után 1 percig világit a klijelző.
brútusszal a beszélgetés után volt hogy 10 percig világitott a kijelző . Miért?

3, használ valaki ilyen fülest motorola hs 820 ? kb . max 2 méter után már szakadozik a hang.

köszi MGX
MGX Creative Commons License 2005.09.29 0 0 71
Szia !

Ja !
Nekem töltésnél ki kell támasztani valamivel , pl billentyű széle stb.
Előzmény: vgabor0 (58)
.hun Creative Commons License 2005.08.09 0 0 70
köszi!
Előzmény: badmad (69)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!