Keresés

Részletes keresés

Batka_666 Creative Commons License 2004.12.30 0 0 12
20-20. Amúgy mielőtt félreértitek, nem egy farokmelegítőt szeretnék csinálni belőle, hanem azt szeretném, hogy bátrabb legyen az érzelmek terén, és ebbe valahol a szex is benne van.
Előzmény: Tamisa (10)
vétyer Creative Commons License 2004.12.30 0 0 11
Küldd el továbbképzésre.
A nyóckerbe van pár nagyon profi továbbképző központ, ott ennek már nagy hagyománya van. Most beadod, január végén már olyanokat is önként megtesz, amit per pillanat még te se tudsz elképzelni. És ha akarod, ugyanezt még kutyával is tudni fogja.
Tamisa Creative Commons License 2004.12.30 0 0 10
Megkérdezhetem, hogy hány évesek vagytok?
Előzmény: Batka_666 (9)


Batka_666 Creative Commons License 2004.12.30 0 0 9
Nem az elfogadással van a gond, sőt igazából ez enm is olyan nagy gond. Ő így tökéletes nekem, ahogy van, de érzem, tudom, és néha ő is utal rá, hogy több van benne, mint amit mutat. Ez érthető, mert én vagyok neki az első igazi, és érzelemmel teli kapcsolata, szóval új neki ez az egész szitu. Amúgy április közepe óta együtt vagyunk, és azóta elég sokat változott, persze pozitív irányban.
Előzmény: freyya (8)
freyya Creative Commons License 2004.12.29 0 0 8
Én egyáltalán nem lennék biztos abban, hogy ez gátlás nála. Lehet, hogy egyszerűen ilyen a természete. Azt, amit az ember szerelmesen látni vél a másik "lelke mélyén", nem kell készpénznek venni. Vagy fogadd el a barátnődet úgy, amilyen, vagy keress magadnak vagányabb lányt.
Előzmény: Batka_666 (-)
Tamisa Creative Commons License 2004.12.29 0 0 7

Kérd meg, hogy olvasson bele az itteni topikokba. Rá fog jönni, hogy mások rutinból csinálnak olyan dolgokat, amit ő talán perverznek tart.

De azt ne áruld el, hogy te is írsz, annak lehet, hogy nem fog örülni :)

Előzmény: Batka_666 (-)
huzat Creative Commons License 2004.12.29 0 0 6
az nem jó, akkor egyikőjük sem fog rá emlékezni, hogy megoldódott a probléma
vagyis lehet, hogy jó, de akkor videóra kell venni, hogy legyen bizonyíték
Előzmény: _ Liar _ (5)
_ Liar _ Creative Commons License 2004.12.29 0 0 5
de hogy ne tünjön szemétségnek te is piáljál!
Előzmény: _ Liar _ (4)
_ Liar _ Creative Commons License 2004.12.29 0 0 4
itasd le az teccik! .... :)
Előzmény: Batka_666 (-)
Batka_666 Creative Commons License 2004.12.29 0 0 3
Így kezdtük, de attól még tudja, hogy mit csinálok. Igazából a probléma ott van, hogy ő nem mer kezdeményezni. Mikor már benne vagyunk az egészben akkor is csak óvatosan, de új dolgot egyátalán nem. Egy kis fantázia és önbizalom tuning elkéne. Hogyan lehet az önhbizalmát tuningolni úgy, hogy ne legyen fárasztó.
Előzmény: Lénike (0)
huzat Creative Commons License 2004.12.29 0 0 2
itasd le...
Előzmény: Batka_666 (-)
szuss Creative Commons License 2004.12.29 0 0 1
Sztem önbizalom-kúra második lépésben..
Lénike Creative Commons License 2004.12.29 0 0 0
használjátok ki a sötétet. első lépésben.
sztem.:)
Előzmény: Batka_666 (-)
Batka_666 Creative Commons License 2004.12.29 0 0 topiknyitó
Ilyen tipusú topicot még nem találtam, hát itt van. Remélem sikerül egy a való életben használható tipp gyűjtemény, és problémamegoldó agytröszt létrehozása.
Talán kezdeném is a saját gondommal.
A barátnőm picit gátlásos a szexben, és tudom, hogy a lelke mélyén van egy csomó ötlete. Hogyan lehet oldani ezt a gátlás, bevállalósabbá, aktívabbá, akaratosabbá tenni ezen a téren?
Let's go!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!