Keresés

Részletes keresés

jwkllr Creative Commons License 2023.01.18 -1 1 1081

Fizesd be magad. Nem lovak. Nők.

Előzmény: Fendermaster (1080)
Fendermaster Creative Commons License 2023.01.17 0 0 1080

Voltál velük? Miket vállalnak?

Előzmény: jwkllr (1079)
jwkllr Creative Commons License 2023.01.17 0 0 1079

C-typ. Cunika szűkebb. A tág mint a bécsi kapu. Nála a segg játszik.

Előzmény: Fendermaster (1078)

Fendermaster Creative Commons License 2023.01.16 0 0 1078

Nem engedte beilleszteni sajnos. Cunika és Annácska Veresegyházán. Rosszlányokon fent vannak. Jó lenne tudni mi velük a tapasztalat.

Előzmény: jwkllr (1077)
jwkllr Creative Commons License 2023.01.11 0 0 1077

Hol a kép?

Előzmény: Fendermaster (1075)
Fendermaster Creative Commons License 2023.01.10 -1 0 1076

Róla lenne szó. Mit tudtok róla vagy a barátnőjéről?

Fendermaster Creative Commons License 2023.01.10 -1 0 1075

Sziasztok! Az alábbi képen szereplő punci Veresegyház/Gödöllő vonalon árulja bájait. Miket vállal? Van valakinek infója?

heidfeld6 Creative Commons License 2022.12.25 -1 1 1074

Szabadkai úton mi újság? Mi a felhozatal? Milyen helyre visznek a lányok?

Papi42 Creative Commons License 2022.12.25 -2 2 1073

Boldog Karácsonyt minden Fórumozónak!

A T****-os takarítócsaj már az egyik összeszerelő cégnél takarít, tehát nincs szem előtt, viszont nagyon bevált. 

Első alkalom: kocsi, csak feküdt, hagyta magát, nem szólt semmiért.

Második alkalom: kocsi, mondtam neki, hogy helyezkedjen, mit csináljon stb. Tette a dolgát nem finnyáskodott.

Harmadik alkalom: szoba, nem mondom hogy 100% élvezte, de nem kellett semmit mondanom, mindig úgy csinálta, hogy nekem jó legyen.

Azután már kezdett ráérezni, hogy jól bánok vele, és feloldódott: Már a seggét is hagyta kinyalni, bepucsított és nyomta a seggét az arcomba. Össze is jött az első seggbe baszása. Kurva jó volt betanítani. Már majdnem minden héten dugunk, rendszeresen járunk szobára. 

Egy alkalomra 13 szálat adok neki, nem nézi az órát, és intelligens. Kiderült, hogy 33 éves, de 25-nek is elmegy. A legjobb 5-ben van nálam.

Félek, hogy beleszeretek...

Egy időre leragadok nála, nem lesz frissebb infóm másról és máshonnan.

Csá!

Előzmény: Papi42 (1026)
attac1 Creative Commons License 2022.12.23 0 2 1072

Kb október végén voltam arra.  Trafóállomásnál a R.lányokon is hirdető/ócsa/ lány volt. Natur cumi végig szájba 10 rózsaszál. Fejét lehet fogni közben és rányomni. Ügyes.

Előzmény: csorbinorbi (1070)
csorbinorbi Creative Commons License 2022.12.09 -1 2 1070

Sziasztok!

Ócsain mi a helyzet mostanában? vannak kint érdemes leányzók? Rózsaszálak tekintetében mik az elvárások?

Köszi az infót :)

toomy35 Creative Commons License 2022.12.02 -1 1 1069

Sziasztok! Szeretnék érdeklődni ,bár elég ritkán vagyok arra , hogy a Pesten a Thököly vagy  hol állnak kint roma lányok? Mert itt Nyíregyháza környékén már sehol. Szeretem a a nagyobb szemérem ajkú  cigány csajokat :-) Köszönöm.

iesohc Creative Commons License 2022.11.26 -1 0 1068

Mit lehet még tudni róla? Mit vállal és mennyiért?

Előzmény: Papi42 (1067)
Papi42 Creative Commons License 2022.11.26 0 2 1067

Jófogás: Nyírbátor T*s** parkoló du.-ként a parkoló kocsik közt LASSAN sétáló félroma fiatal csaj. Nem kínálkozik, de a szemkontaktust keresi... Nem nézi az időt és valóban élvezi. 

Pipetta69 Creative Commons License 2022.11.21 -1 0 1066

Sziasztok!

Jó ideje gondolkozok azon, hogy elmenjek rosszlányokról egy párhoz (biszex alapon). Az érdekelne, van-e valakinek tapasztalata mennyiért dolgoznak?

Fendermaster Creative Commons License 2022.11.15 0 1 1065

Ez nem erről szól...értelmezhetetlen a hozzászólásod :) sebaj

Előzmény: jwkllr (1063)
vkivalaki Creative Commons License 2022.11.15 0 0 1064

A szilikon mellei még megvannak?

Előzmény: elvezet13 (1061)
jwkllr Creative Commons License 2022.11.14 -3 0 1063

A piac nem itt van. Ha kell menj el.

Előzmény: Fendermaster (1062)
Fendermaster Creative Commons License 2022.11.14 -1 1 1062

Mennyibe volt neked gumi nélkül és mennyi időt voltál vele?

Előzmény: elvezet13 (1061)
elvezet13 Creative Commons License 2022.11.14 -3 1 1061

Gumi nélkül már teleélveztem. Nem mai csirke de odateszi magát!

Előzmény: vkivalaki (1057)
jwkllr Creative Commons License 2022.11.14 0 0 1060

igen

Előzmény: vkivalaki (1059)
vkivalaki Creative Commons License 2022.11.13 0 1 1059

Személyes tapasztalatod van vele?

Előzmény: jwkllr (1058)
jwkllr Creative Commons License 2022.11.13 0 1 1058

Tud!

Előzmény: vkivalaki (1057)
vkivalaki Creative Commons License 2022.11.13 0 1 1057

Vácon volt már valaki ennél a hirdetőnél?

Tud az öreglány?

https://m.rosszlanyok.hu/member/17324

bi-cicli Creative Commons License 2022.11.01 -1 4 1056

Örülök ha tetszett a történet.Van még pár történetem romacsajokkal.Az egyik még régen történt én újságot hordtam és mellette zenélgettem.Az egyik cimbim aki szintén újságot hordott mesélte,hogy van a körzetében egy romanő akinek a férje sitten van és szokott neki vinni újságokat amit nem a címzettnek dobott be ezért megdughatta a csajt vagy leszopta.Nem volt a legszebb csaj de akkoriban a sültkrumplit is megdugtam volna nem egy puncit.Nem sokkal utána egy búcsúban játszottam a zenekerommal és figyeltem a csajokat akik között ott volt  ez a cigánycsaj.Tudtam,hogy egy felesért ellehetett vinni és elég sűrűn éltek is vele a pasik.A fiatal jó csajokat már mind elvitték és fogytak azok akiket meg lehetett volna dugni.Végül is a csak a cigánycsaj maradt eléggé be volt már baszva.Láttam sorra vitték el a pasik de nekem is állt a cerkám így csak odamentem hozzá és megkínáltam pálinkával.Elfogadta és csak annyit kérdezett,szopni vagy dugni akarsz.Mondtam dugni és már mentünk is a bokros részre a rendezvény mögé.Ledobtam a zakómat ő ráfeküdt és felhúzta a ruháját ami alatt nem volt bugyi.Kiakartam nyalni de éreztem jó sok vendége volt így kihagytam ezt csak simán megdugtam.Jó nagy pinája volt ami már tocsogott a sok telelőtt cucctól de nem érdekelt.Én is rátöltöttem aztán visszamentünk és őt még elvitték páran míg összerakodtunk.A barátom még sokáig dugta utána is.Aztán volt egy másik történet.Akkor kamionoztam és Bonyhádon kellett rakodni az akkori edénygyárban.Délután érkeztem meg és a cégtől nem messze parkoltam le a városszélén.Egyszer odajött egy 30 körüli cigánylány és beszédbe elegyedett velem,hogy itt alszom-e meg a gyárból viszek-e árút.Megkívántam pedig nem volt az a vékonyka nő inkább az a szexisen telt.Becsaltam a fülkébe és itallal kínáltam de nem fogadta el.Azt mondta :ne búboljál meg!

Nem értettem ez mit jelent de körbeírta és arra gondolt ne dugjam meg.Kérdeztem szopni azért szopsz?Azt mondta azt igen.Elővettem és már be is kapta.Jól csinálta és lenyelte az egészet.Kérdeztem van-e gyereke?Azt mondta van 4.Gondoltam nem veti fel a pénz akkor és adtam neki egy nagyobb összeget már nem emlékszem mennyit,de akkoriban azért 3-4 nőt is kaphattam volna.

Előzmény: Fendermaster (1054)
Fendermaster Creative Commons License 2022.11.01 -1 1 1055

Ugyan már...nem kell ezért lelécelni, mert valaki nehezen hiszi el a story-kat. Mesélj csak ezekről, ha igaz ha nem az biztos hogy inspiráló történetek =)

Előzmény: Papi42 (1047)
Fendermaster Creative Commons License 2022.11.01 -1 1 1054

Kedvenc részem a Lada ;) generátor problémával. Biztos, hogy a kibaszott szénkefe volt a ludas...20.000-renként néha megadja magát. Alig lehet már eredetit találni belőle, az utángyártott meg gagyi :D :D...persze a történet többi része is izgató! :D Én is áldoznék szép roma csajszira aki ápolt és rendben van. Ha van ilyen ismerősötök ne tartsátok magatokban ;)

Előzmény: bi-cicli (1052)
Pöppecc Creative Commons License 2022.10.27 0 0 1053

Sziasztok!

Pestről a Balaton déli része felé autózva, hol lehet találni finom kurvákat? Köszönöm a válaszokat!

bi-cicli Creative Commons License 2022.10.25 -3 6 1052

Sziasztok!Bevallom nem sokszor jövök erre az oldalra most is csak úgy benéztem mi történik itt.Régebben míg utazgattam igénybe vettem a lányok szolgáltatásait főleg fiatalon.Manapság már nem,de volt pár éve egy olyan dolog,hogy a kocsimat egy szervizbe kellett vinnem és épp azt csinálták amikor bejött egy roma család egy szakadt Ladával valami generátor problémával és mondta neki a szerelő,hogy a javítás 5-10.000 Ft lesz.Láttam rajta sokalta de meg kellett csinálni ezért rögtönzött és odajött hozzám és beszélgetni kezdett velem,hogy szép kocsi bla bla bla és volna-e kedvem szexelni a lányával vagy az asszonyával.Odapillantottam és láttam a kiscsaj talán 13-14 lehetett a nő meg 35 körüli hosszú fekete hajú szexi csaj virággal a hajában és rámmosolygott.Mivel ismerős volt a szerelő ciki lett volna ott rögtön igent mondani és férehívtam a srácot.Mondtam neki a kislány nem érdekel de a nejét megdugnám.Próbálkozott 20-al indítani,de mondtam az sok és hagyjuk.De láttam nincs pénzük javításra és menni fog ez olcsóbban is.Mondtam legfeljebb 8 és gumi nélkül.Végül belement,közben elkészült a kocsim és megdumálta a nejével,hogy jöjjön ki az utcára ne lássák bent a szervizben.Mikor kiszállt a nő látszott,hogy nagyon jó alakja van nem az a nagyseggű bőszoknyás fajta.Beszállt hozzám és vigyorgott,azt mondta Szidi a neve.Én is bemutatkoztam és már mentünk is.KImentünk a városból és egy bekötő útra fordultam .Közben megdumáltam a csajjal,hogy szeretném ha felszopná  a faszomat de érdekelne mikor dugott utoljára mert izgat a telelőtt punci illata.Azt mondta este a férjével.Megálltunk hátra mentünk a hátsó ülésre és a nő már vette is le a bugyiját és hajolt oda hozzám.Benyúltam a pinájához és éreztem a dugás illatát rajta ami nagyon beindít.Odahajoltam ő meg kérdzete,na mit akarsz?Mondtam kinyalni.Azt mondta jó de akkor 10 lesz.Mondtam rendben és már nyaltam is és őt is ráhúztam a faszomra.Ügyesen szopott és pár perc múlva már ült is bele.Könnyen becsúszott és a nyakamat átölelve már lovagolt is.Nagyon ügyes volt és pár perc múlva már el is élveztem.Aztán gyorsan leszállt rólam,felvette a bugyiját és visszavittem.Persze odaadtam neki a 10-est és kiszállt a szerviznél.Ez aztán átértékelte a cigócsajokat bennem.Régebben sokszor volt útszéli kalandom velük és amelyik eleve jól néz ki velük jó szokott lenni a szex is.Aztán pár hónapra rá egy haverommal beszélgettünk arról,hogy jó volna egy fiatal puncit megdugni.Azt mondta neki van egy ismerőse egy cigócsaj aki beszokott szervezni egyetemista csajokat egy-egy éjszakára.Megadta a számát és a csaj azt mondta először találkozni akar velem mielőtt bármit is mondana.Mondtam,hol lakok és egy óra múlva ott is volt.Elállt a lélegzetem mert egy olyan bombázó volt,hogy el sem akartam hinni.Egy 30-35-ös kreol szépség volt illatosan szexi ruhában.Bemutatkozott és leült,keresztbe tett lábakkal ami látszatni engedte gyönyörű lábait.A feket haja majdnem a fenekéig ért és olyan formás mellei voltak,mint egy istennőnek.Kérdezgetett felőlem mit szeretnék,meg mikor,mennyi időre stb. és végül mondta,hogy van egy csaj 19 éves hétvégén érne rá és egy éjszaka 120.000.Mondtam,hogy oké,hogy fiatal meg maradna egy éjszakára de ennyit nem akarok egy éjszakás nőre költeni.Végül lement 100-ra de mondtam az is sok,de nem lenne-e benne ő egy kis kalandban.Azt mondta már nem csinálja és már 2 éve nem vállal fuvart,de előtte egy ismert színész volt az állandó partnere.Mondtam neki én sem szoktam fizetni a szexért mert van több barátnőm akivel ezt megoldom de ő olyan szexi,hogy erre áldoznék.Kérdezte mennyire gondoltam amúgy?Mondta olyan 15-re egy fél órára.KInevetett és azt mondta 50-ért szokott elmenni amíg csinálta.Így aztán megitta a kávéját és elment.De egy féróra múlva felhívott és azt mondta gondolkodott a dolgon és 25-ért visszajönne egy félórára de csakis gumiban.Mivel felizgatott mondtam neki rendben van de lenne nekem is egy kívánságom.Dugjon előtte a férjével és úgy jöjjön fel.Kinevetett és azt mondta egy perverz állat vagyok én meg mondtam így érdekelne.Aztán azt mondta rendben van de akkor 30 lesz.Ennyit én sosem fizettem még nőnek egy dugásért de úgy voltam ezt a bombázót nem hagyom ki.Fél óra múlva felcsengetett a kaputelefonon.Feljött,elkérte a pénzt és kuncogva nekiállt vetkőzni.Csak a bugyi maradt rajta és mondta ő is látni szeretne.Ledobtam a ruháimat és eléálltam és lehúztam a bugyiját.Ott térdeltem előtte és láttam a csillogó punciját ami csupa geci volt.Az ágyra vittem és kinyaltam.Nagyon izgatott,hogy alig 15 perce még mással dugott én meg most kinyalom.Aztán ő is szopott kicsit és kérte húzzam fel a gumit.Aztán dugtunk egy hatalmasat.Érződött a nagy rutin mert ahogy nyöszörgött,tekergett,hullámzott olyan élvezetet adott ami után azt mondtam,megérte.Azóta sem voltam így,hogy pénért dugtam volna mert van barátnőm akivel hármasban,négyesben szoktunk dugni így nem kell fizetni sem a punciért sem a telelőtt punciért sem.De nagyon jó visszaemlékezni arra a romalányra aki inkább nézett ki egy latin szépségnek.

Előzmény: Papi42 (954)
Ratatata1 Creative Commons License 2022.10.25 -1 3 1051

Ivett a neten hirdetett, ott ismertem meg. Jó rég volt már, 15 éve minimum... több is talán. Szöszi haj, hatalmas dudák, masszív futómű... pont az esetem. A Kappel Emília utcában lakott, ott is fogadott. Kiderült: van rendes munkája, ez amolyan mellékes csak. Csak hozzá jártam nem sűrűn, havonta 1, max 2szer... A hirdetést le is vette. Úgy éreztem többet akar ennél. Én meg nem akartam, pedig független voltam. A szex frenetikus volt. Popin kívül minden mocskosat engedett, és el is várt. Nem sorolom, tényleg nagyon jó volt nekünk együtt az ágyban. Aztán szép lassan elmaradt a dolog, kicsit neheztelt is rám, amiért nem lett belőle több. Aztán elúszott a devizahitellel, költöznie kellett. Amikor utoljára beszéltem vele telefonon, kint volt Londonban, de hazavágyott, mert nem jöttek be a számításai. Ez is már vagy 5-6 éve volt. Semmi kontaktom már hozzá. A száma 06705338500 volt, de ki sem cseng már. Valaki ráismer a leírtak alapján? 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!