Keresés

Részletes keresés

gark Creative Commons License 2012.03.07 0 0 6

Van meg a kedvezmeny?

mammamija Creative Commons License 2005.01.06 0 0 5

Kedves MATÁV!

 

 

Köszönöm az ünnepi kedvezményt (mellesleg az UPC-nál is volt ezen a két napon) és köszönöm, hogy 2005. januártól megemelték az előfizetési díjat!

by-by:)

EdgE Creative Commons License 2004.12.25 0 0 4
Én úgy értelmezem, hogy az egész országra vonatkozik ("helyi, helyközi I., helyközi II., belföldi távolsági")
tehát még a térképet sem kell bogarászni.
Előzmény: kismiki (3)
kismiki Creative Commons License 2004.12.25 0 0 3

A Sport1-en sűrűn hirdették.

 

A telefonkönyvben lévő Magyarország térképen látható, hogy melyik terület/körzetszám hálózaton belüli.

Előzmény: tamerlan (1)
EdgE Creative Commons License 2004.12.25 0 0 2
Oké, akkor csak én nem láttam a reklámokat...
mindenesetre remélem tényleg igaz, mert már telefonáltam ma pár órát :)
Előzmény: tamerlan (1)
tamerlan Creative Commons License 2004.12.25 0 0 1

Pedig volt reklám a tv -ben.

 

Hálózaton belül az egész országban ingyenes.

 

Előzmény: EdgE (0)
EdgE Creative Commons License 2004.12.25 0 0 0
Én nem találtam erről topicot, azért nyitottam.
Hátha valaki nem tud a dologról és innen értesül!

Mert azért nagy frászok a Matávnál, hogy van ez a kedvezmény és alig reklámozzák!
Legalábbis én nem láttam tévében...

Ha az egész ország területére érvényes tényleg ez a kedvezmény, akkor azért azt ki lehetne használni!!!
Szerintem fogok ma párat telefonálni :)
Előzmény: EdgE (-)
EdgE Creative Commons License 2004.12.25 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Most olvasom a matav.hu-t:


Újabb ünnepi kedvezmény a Matávtól - Ingyen lehet telefonálni december 25-én és 26-án

Budapest, 2004. december 21.

December 25-én és 26-án a Matáv hálózatán belül bonyolított hívások - választott díjcsomagtól és napszaktól függetlenül - minden lakossági előfizető számára ingyenesek lesznek.

A Matáv - a közelgő ünnepekre való tekintettel - már december 10-én bevezette Szabadnap kedvezményét, amely egyebek mellett ingyenes telefonálási lehetőséget biztosít december 24-én és december 31-én, csúcsidőn kívül a helyi és helyközi I. irányokban. Ezen túl a Matáv automatikusan, külön megrendelés nélkül minden lakossági előfizetőjének ingyenessé teszi december 25-én és 26-án egész nap (december 25-én 0.00 órától december 26-án 24.00 óráig) a Matáv hálózatán belüli (helyi, helyközi I., helyközi II., belföldi távolsági) hívásokat.

A Matáv ezúton is kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog újévet kíván ügyfeleinek!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!