Keresés

Részletes keresés

Turulmadár Creative Commons License 2005.01.08 0 0 826
"Ennek pikantériája, hogy éppen egy éve mélypontra került az Európai Unió és a zsidóság kapcsolata."

Inkább az EU és Izrael kapcsolatáról lehet szó, ha jól sejtem.
Előzmény: Molaf (825)
Molaf Creative Commons License 2005.01.08 0 0 825
http://www.nol.hu/cikk_print/347465/
Előzmény: pikdáma (498)
Probatbicol Creative Commons License 2004.12.28 0 0 824

Ne hagyd abba, mert nagyon megerősítesz a hitemben.

 

Mint Lovas, aki partra vetett halnak érzi magát a ballib zsidók basztatása nélkül.

Előzmény: PuPu (819)
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.28 0 0 823
asszem hajhullasztot a Brillant Tomi epitheton ornanstol megfosztani nem illo
Előzmény: kiski (821)
alfredoo Creative Commons License 2004.12.28 0 0 822

kiski

 

oda kellene irni: szerkesztette. meg hogy: felelos rendezo...

Előzmény: kiski (821)
kiski Creative Commons License 2004.12.28 0 0 821

Tripla.

Csak az első másodpercben jött be nekem 3.

Előzmény: Törölt nick (820)
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.28 0 0 820
Teve orulj neki, a monogrammal vegre hajtott dupla rittbergered csucs volt ;-))) Innen mar csak lefele vezetne az utad ;-))
Előzmény: PuPu (819)
PuPu Creative Commons License 2004.12.27 0 0 819

Én is köszönöm...

Ezek a moderátorok nagyon tapintatlanok.

Teljesen elvették a kedvem a Probi fikázásától, pedig már lendületben voltam, mint Gyurcsány...

:O))))

Előzmény: HitetlenTamaska (817)
HitetlenTamaska Creative Commons License 2004.12.27 0 0 817
off
Láttam, vissza lett engedve. Kösz mindenkinek.
Előzmény: HitetlenTamaska (816)
HitetlenTamaska Creative Commons License 2004.12.27 0 0 816
off
Modik, azt mondtátátok, hogy az IRL ügyekben a "sértettnek" kegyelmi joga van.
Ha komolyan veszitek magatokat, akkor PuPu -t kiengeditek a koterből.

Előzmény: Probatbicol (814)
Probatbicol Creative Commons License 2004.12.27 0 0 815

Jó, jó, de ha  valaki bezabál Karácsonykor, akkor inkább a wécébe  okádjon, mint itten.

 

És  ki gátol meg téged ebben? Kint van a WC a folyosó végén?

Előzmény: zöldász (793)
Probatbicol Creative Commons License 2004.12.27 0 0 814

Alássan jelentem: marhaság. Nem követett el semmit.

Ha nem engeditek vissza azonnal, akkor büntetésének lejártáig én sem írok. Bár persze ezzel nem rémítek el senkit, de ti se vigyétek túlzásba.Azért ez még nem az Alcatraz...

 

Előzmény: Operator (813)
Operator Creative Commons License 2004.12.27 0 0 813
A barátod azt a hibát követte el, hogy egy monogramot és foglalkozást célzás jelleggel hozzárendelt egy gumiszobás polidilis versenyzőhöz. Na most itten akkora forradalmi helyzet van, hogy Woland most hullott el ismét véglegesre, erre jössz te itten ilyen hülyeségekkel.

Inkább idézd be valahonnan az eredeti csasztuskát amiben ez a monogram van, vagy ha tényleg célzás volt akkor hallgass róla örökre, mert akkor tényleg a Javszer fog vezetgetni a hurik közt...:-)))
Előzmény: bactrianghost (811)
HitetlenTamaska Creative Commons License 2004.12.27 0 0 812
off
Kedves fredi, erről csak annyit mondhatok, hogy
magam rendszeresen szembe szoktam uszni az árral, és ezt a sportot is meg lehet szokni.
Zuschlag pszihes fejlődését illető spekulációkban pedig nem kivánok belemászni, mert hosszadalmas és improduktiv lenne itt és most.

Azt viszont tapasztalatból mondom, hogy a rossz előitéletekbe valo bebukás valóban könnyen kisérti meg az embert, ha olyanoktól kap massziv támadást, akiket barátainak gondolt.
Előzmény: alfredoo (809)
bactrianghost Creative Commons License 2004.12.27 0 0 811

Nem engem...

A PuPut, szegényt.

Azt írta neki e gépház, hogy nem kell orlezni.

Majd egyszer biztosan azt is megírja, hogy mi is az az orlezés, de addig is vigyázz, nehogy te is  orlezz a nagy tolongásban...

 

Lüke a Gépház!
Előzmény: alfredoo (807)
alfredoo Creative Commons License 2004.12.27 0 0 809

ht

 

na de itt az indexen ahol elunk is eleeg nagy volt a horges. es a jobboldali horges nem is szok nekem feltunni tehat a baloldali horges is nagy volt.

 

letisztulva a dolgok meeg jobban szegyellem magam bar probaltam az aarral szemben uszni de vegul is minden mertekado velemeny zuschlag ellenes volt. nem is olyan nagy felhaborodas de hogy minek is el az ilyen ember. meg hogy menjen el esztergalyosnak.

 

persze az nem merul fel hogy barki ilyen alapon elmehetne esztergalyosnak mert vegul is mindenkibol csak jon a dagaly. otthon meg nagyot rohog a csaladja koreben hogy jol atvertem oket.

 

tudod ezek a sarga csekkeken aggodo magyar vezetok...

 

multkor az orosz jozsefet kerdeztem a villamosjegy aaraat illetoen haat nem tudta. vagy egy liter tej? haat honnan tudna ezt a mai ember. tegye a kosaraba irja az internetes vasarloi forum es nyomja meg a gombot...

 

a svabsagot tudod hogy csak az abszurditas okaan hozom fel mert fogalmam sincs zuschlag janos esetleges svabsagarol.

 

en azt mondom hogy nem erheti meg ezen a teruleten semmi hogy egy antiszemita termelodjon magyaroszagon. es meg lennek lepve ha zuschlag janos ne valt volna antiszemitava.

 

es errol beszelek. csak azert mondom hogy topiknyitonkhoz MELTOAN en is igyekeztem rejtelyes lenni. elkepzelheto hogy zuschlag janos antiszemitava valt.

 

na erre mit lepsz?

Előzmény: HitetlenTamaska (808)
HitetlenTamaska Creative Commons License 2004.12.27 0 0 808
Irod
"ehat egyet ertunk. zuschlag nem csinalt semmit, viszont a bal es jobboldal kozos erofeszitessel kinyirta.



na es ennek mi az oka?



lehet hogy meegis a svabsaga?"

Nem gondolnám, hanen azt hiszem, hogy a jobboldali sajtó teremtett műfelháborodva olyan helyzetete, hogy az MSZP döntéshozói ugy érezték, hogy nincs más választásuk.

Az egy más kérdés, hogy lehet az országban találni olyan sulyosan előitéletes alakokat, akik a sváb származást egy másik meghatározott kisebbséggel szembeni előitélet meglétével kapcsolják össze, nagyon kárhozatos módon.


Előzmény: alfredoo (795)
alfredoo Creative Commons License 2004.12.27 0 0 807
nem mondod. kimoderaltak? haat komam!
Előzmény: bactrianghost (803)
alfredoo Creative Commons License 2004.12.27 0 0 806

enzo

 

hat hogy o peldaul beleszamitana e a reprezentacioba. zsidokent volt kommunista? kommunistakent volt zsido?

 

miert akarta hogy hamvait hazahozzak?

Előzmény: enzo62 (800)
kisember Creative Commons License 2004.12.27 0 0 805
jó kérdés ? ;-)
véleményem szerint már fúhatná.
(ennyi habalatyot is rég olvastam) !!
Előzmény: skorpio-m (801)
bactrianghost Creative Commons License 2004.12.27 0 0 803

Most beszéltem vele, - L van képedve...

Csurkának bezzeg lehetett írói munkássága, - neki nem lehet költői...

Persze egy kis müelemzés sokat segített volna az intézkedést foganatosító demokratán, - itten úgy tünik, zsidózni lehet, csak ellene szólni nem...

 

Lüke a Gépház!

 

Előzmény: kisember (799)
skorpio-m Creative Commons License 2004.12.27 0 0 801
A topicot mikor fogja ?????
Előzmény: kisember (799)
enzo62 Creative Commons License 2004.12.27 0 0 800
Kommunista volt ,származásilag meg zsido valamelyest,azt mondják,de ez gondolom nem akadályozott meg más rendes zsido embereket,hogy a jo mamájába visszakivánják..miért kérded?
Előzmény: alfredoo (797)
kisember Creative Commons License 2004.12.27 0 0 799
puput elfúta a szél.
greenwhite Creative Commons License 2004.12.27 0 0 798

"tehat egyet ertunk. zuschlag nem csinalt semmit, viszont a bal es jobboldal kozos erofeszitessel kinyirta."

 

Sőt zuschlag áldozat! Szegény balfék!

Előzmény: alfredoo (795)
alfredoo Creative Commons License 2004.12.27 0 0 797

enzo

 

rakosi zsido volt?

Előzmény: enzo62 (796)
enzo62 Creative Commons License 2004.12.27 0 0 796
Tényleg fura lenne,ha a zsido származásuak ösznépességen belüli 1-2%-a,neveltetésénél,kulturális hátterénél,helyzeti elönyénél fogva nem képviseltetné magát legalább 3-4 %-ban az országos politikai liderek,intézményvezetök körében...de valoban igy van-e?....
alfredoo Creative Commons License 2004.12.27 0 0 795

ht

 

tehat egyet ertunk. zuschlag nem csinalt semmit, viszont a bal es jobboldal kozos erofeszitessel kinyirta.

 

na es ennek mi az oka?

 

lehet hogy meegis a svabsaga?

 

soros kulonoskeppen nem izgat. nem igazan kedvelem a vateszeket!

Előzmény: HitetlenTamaska (791)
zöldász Creative Commons License 2004.12.27 0 0 793
Jó, jó, de ha  valaki bezabál Karácsonykor, akkor inkább a wécébe  okádjon, mint itten.
Előzmény: Probatbicol (757)
HitetlenTamaska Creative Commons License 2004.12.27 0 0 792
Kedves fredi
Gyanutlan és a topicot nem lelkiismertesen olvasó harmadik személyben azt a jogosulatlan gyanut kelted, mintha vitatkoznánk. Ugyhogy most kénytelen voltam magam strapálni egy hozzzászólással, ami egyébként teljesen felesleges lett volna.

Előzmény: alfredoo (789)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!