Keresés

Részletes keresés

Mistral1 Creative Commons License 2 órája 0 0 92768

Én meg a múlt héten letörtem a jobb hátsó villáról azt a tartót, ami a fékvédő lemezt tartotta :-(
A villához volt hegesztve... Most ezért vegyek 1 komplett villát!?  A villához meg egy motort? :-(

Mistral1 Creative Commons License 2 órája 0 0 92767

Lábon eljön! :-)))

Előzmény: rati update (92765)
rati update Creative Commons License 2 órája 0 0 92766

Most postázok egy láncvédőt Domaszékre. Lenne esetleg valakinek eladó első lábtartója?

Én már eladtam és azt is keresett. XTZ660-ra.

Előzmény: Mistral1 (92764)
rati update Creative Commons License 3 órája 0 1 92765

Mennyi volt a posta? :o)

Előzmény: Mistral1 (92764)
Mistral1 Creative Commons License 4 órája 0 0 92764

Valahol olvastam a minap: 1e EUR, fejidom nélküli KOMPLETT motor, jó blokkal.
Én már tele vagyok mindenfélével, de aki még az elején jár a gyűjtögetésnek - ez egészen emberi ár.

rati update Creative Commons License 5 órája 0 0 92763

Gyakorlatilag kiárultam minden alkatrészt. Egy-két apróság maradt, elfér egy dobozban.

A motor árát diszkontáltam. Akit érdekel jelenleg 595-ért van fent. Fórumos kedvezmény: táskaszettet árában adom a motorhoz.

Visszaszereltem a gyári kuplung és fékkarokat.

Kici occó kínai állítható távolságú, feljhajló karok, "E" jel mentesen 5 ezer pénz + posta, ha valakit érdekel.

Eloxált alumínium. Szerintem nem gagyi.

Előzmény: Mistral1 (92759)
rati update Creative Commons License 5 órája 0 0 92762

Szombaton elvitték a pakkot. Sajnálom!

Üdv.

Előzmény: Hammond M101 (92761)
Hammond M101 Creative Commons License 25 órája 0 0 92761

Szia!

Nekem kellene ez a pack. Merre vagy?

M.

Előzmény: rati update (92740)
v_zoli Creative Commons License 2 napja 0 0 92760

Pár hete péntekenként inkább a vállalati verda helyett motorral megyek melóba (szfvár-buadőrs) így legalább hazafelé van esélyem a "sorok közt" épeszű idő alatt hazaérni

:)

Már évek óta nem használom autópályázásra a gépet, max kényelmes országúti túrákhoz, na reggelente most megkapja a 140-es utazót (elöl +1 hátul -1 fog van a lánckerekeken, így olyan 5000-5500 a fordulat)

Hát elfelejtettem, hogy ilyenkor mennyire szomjas a 3LD :D szerintem simán 6+ legurul a torkán....

Mistral1 Creative Commons License 2 napja 0 0 92759

Hát persze!
(igaz, tudtatok egy rövidebb utat a szomszéd faluba - szigorúan csakis kizárólag a tejért - az erdőn keresztül... (esetleg egy-két dobocska is akadt útközben... :-)))))))))

Előzmény: rati update (92756)
ronya1 Creative Commons License 2 napja 0 0 92758

én ehhez ideológiailag nem vagyok elég képzett, de nem gondolok mindent  az ostobaság és a rosszindulat mögé

mondjuk az tény hogy az összes vén gyíkot kibasznám a döntéshozásból....de ez más történet :))

Előzmény: gencsydani (92753)
Mistral1 Creative Commons License 3 napja 0 0 92757

Hát ez az B+, TÖMÉNY!!!

Az akksiban meg 1,2 %-os van!!! Igaz ez is szétmar mindent...

--

Nna ácsi :-( Vmi nem stimmel itt...

1,2 gr/ccm3, az fajsúly és nem %.  :-(((      Gyíkság lesz itten IS...  Akkor viszont 20-40% közötti lehet a cucc.

Előzmény: ronya1 (92751)
rati update Creative Commons License 3 napja 0 0 92756

Azt nem írtam, hogy mérnök-tanár házaspártól. :o)

Csak tejért jártunk vele a boltba!

Előzmény: zoltn88 (92749)
rati update Creative Commons License 3 napja 0 0 92755

Nekem van egy eladó 1994-es XTZ 660, ha érdekel.

Hahun, Képesmotoron megtalálod. Jelenleg 620 E Ft az ára.

Van hozzá táska szett (1 hátsó doboz, 4 táska).

Helyileg Rácalmáson van a gép. Ha nem vagy messze nézz be, próbáld ki.

rati update Creative Commons License 3 napja 0 0 92754

Igen. Harminc kettőnullhét 3316.

Elraktam a motyót. Mikor jönnél?

Annyi, hogy Rácalmást célozd meg légy szíves.

Előzmény: XTZForevör (92744)
gencsydani Creative Commons License 3 napja 0 2 92753

"nem feltétlen ... az eu áll emögött"

De!

Amikor az ostobaság szorgalommal, rosszindulattal és sajnos hatalommal kombinálódik...

Előzmény: ronya1 (92751)
gencsydani Creative Commons License 3 napja 0 1 92752

Akkor gyík vagy:)

A nagyvas mindig is elsősorban online bolt volt, de pár évvel ezelőttig valóban volt nekik egy személyes átvételi pontjuk is - Gazdagréten...

A képen szereplő Motoroázis pedig mindig is ezen a néven létezett, először a Ferdinánd híd mögött egy ilyen raktárépületben, utána kicsit kijjebb a Lehel úton (vagy arról nyíló mellékutcában?), legalább tíz éve meg a jelenlegi helyén.

Előzmény: Mistral1 (92748)
ronya1 Creative Commons License 3 napja 0 0 92751

ezt már múlt évben is lehetett tudni, vettem is vagy 5  liter savat, ha másra nem rozsdamarónak jó lesz

egyrész a terrorisa fiúk miatt van mert kénsavból lehet robbanóanyagot csinálni(igaz tömény kell hozzá+salétromsav)

másrészt meg az emberiség egyre hülyébb, ha nincs leírva hogy ha nyalogatod a hősugárzót akkor bajod esik akkor simán pert lehet nyerni..

szóval nem feltétlen az o1g vagy az eu áll emögött, csak úgy összejött minden

amúgy csak érdeklődés szintem: ugye mindenki az előírt védőfelszerelésben, és mentesítési feltételek mellett savazta a megvásárolt akkut....

naugye ;)

Előzmény: Mistral1 (92746)
Mistral1 Creative Commons License 3 napja 0 2 92750

A 600-ból csak az R, vagy esetleg a Tenere (ez a Z) is befülelhet?
660Z (" "saskafejű")  Mezőberényben vagy egy eladó, orvos házaspártól (nem röhög, tényleg!!! )

Kapott eleget - pl törődést is!   Szakszervízben volt mindig. Sok extrával, ha van rá igény.

zoltn88 Creative Commons License 3 napja 0 0 92749

Szép napot! Egy XT 600-ás vételén gondolkozom. Van egy sv1000 az mellé kellene egy enduro. Valakinek van esetleg eladó? Túrázni, TETezni, endurozni kellene…

Mistral1 Creative Commons License 4 napja 0 0 92748

Nna, ez!!!!

Egy sarokra a Bosnyáktól lefelé.

Csak más névre került a bolt... (de az is lehet, hogy én vagyok a gyík és soha nem volt itt Nagyvas :-(   )

Mistral1 Creative Commons License 4 napja 0 0 92747

Arra gondoltam, de az általam emlegetett bolt megszűnt ott a Bosnyák környékén.

Előzmény: XTZForevör (92745)
Mistral1 Creative Commons License 4 napja 0 0 92746

Info.

https://nagyvas.hu/informaciok.php?info=akkumulator_forgalmazas

B+,  ennyire elhülyítik a népet, hogy egy tűbe sem fűzhet lassan a varrónő cérnát, hanem így kapja meg a boltban, készen!?

Utálom ezt az Ormányt most nagyrészt - de lassan elkezdem támogatni a kilépést, mert ez kb a uborka-görbületi törvénnyel lesz egyenszilárdságú :-((((((

Ehh

XTZForevör Creative Commons License 4 napja 0 0 92745

Weboldaluk is van, ha egyről beszélünk: https://nagyvas.hu/

Előzmény: gencsydani (92742)
XTZForevör Creative Commons License 4 napja 0 0 92744

A képesmotorról néztem a Dújvárost...amit felraktál hirdetést. A telefonszámot is elmentettem, az stimmel?

Előzmény: rati update (92736)
Mistral1 Creative Commons License 4 napja 0 0 92743

vagyhol...

A Kerepesi úttól megy északnak vmi, megvan, Nagy Lajos Király, azon a Bosnyáktól vissza 1-200 m.

Ecce' voltam ott életemben vagy 10 éve, vezműláncért. 

Előzmény: gencsydani (92742)
gencsydani Creative Commons License 4 napja 0 0 92742

Nagyvas a Bosnyák téren?!?

Előzmény: Mistral1 (92739)
rati update Creative Commons License 4 napja 0 0 92741

Kuplung elkelt!

Előzmény: rati update (92740)
rati update Creative Commons License 5 napja 0 0 92740

Nekem van otthon polcon új Hiflo Filtro olajszűrőm (2db) és levegőszűrőm, gyújtógyertya (NGK talán, sima elelktródás), és egy új kuplung kábel (Wemoto-tól rendeltem, Slinky Glide gyártmány).

Csomagajánlat MINDENKINEK, akit érdekel: 10.000 Ft + posta.

Előzmény: Hammond M101 (92738)
Mistral1 Creative Commons License 5 napja 0 0 92739

:-)

Gyári plexi: talán OEM-parts vagy Yama szervíz;   túra: MRA shields (28 volt pár éve...)

Gyertya? Az hol van benne? 5 éve hozzá se nyúltam... NGK: DPR8 EA 9,esetleg  EA 8;   DENSO: X27 EPRU 9
(nekem iridiumos van, ha hiszel benne, akkor jobb a szikraképződése :-)

Alle? Szegedről nézve onnan csak egy köpés a Bosnyák téren a Nagyvas...

Szűrő - motoros boltok, szintén.

Ülés: tudod, a háromból csak kettőt lehet választani: gyors, olcsó, jó minőség...  motorkarpit.hu

karbi SOS: nekiülsz az árokparton - a motor úgyis megvár, nem kóborol el túl messzire egyedül,  sem nélküled, sem a karbi nélkül.
Nem 1 ördöngősség, csészét le, fúvókákat kitakarítod, esetleg Saito felújító készletből tűszelep-csere.

Az ördöngősség a ki-be szerelés lesz - hidd el, ha irigyelnénk miatta - mondanánk...

Sztem a Nagyvas-ban vagy a Pink-motors-ban MINDENT meg tudsz venni-rendelni egyben. (+olajszűrő + olaj is)

Előzmény: Hammond M101 (92738)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!