Keresés

Részletes keresés

Lonesome Rider Creative Commons License 1,5 órája 0 0 90434

Értem.

Az olyan jó középen van....szuper.

Mistral1 Creative Commons License 1,5 órája 0 0 90433

Ponor-on lesz a fix szállás, onnan csillagtúrázunk - egyet fölfelé, egyet meg lefelé.

Jó idő esetén hazafelé Bihar.

Előzmény: Lonesome Rider (90432)
Lonesome Rider Creative Commons License 2 órája 0 0 90432

Meg a jobb láb!

Én is lekoptattam régen egy egész betétet.Mostanság leszoktam a hátsó fékről....csak ha nagyon muszáj akkor használom.

Terepen nem sokat ér...mondjuk közúton sem gyakori hogy használjam.

Mindenki másként motorozik tudom:))))

Jaja...hááát megyek,mennék én  és úgy néz ki fogok is de 90%hogy külön nyomvonalon.

Igazából annak sem néztem utána hogy ti merre tervezitek,meg a szállásaitoknak sem.Sőőt nem is foglaltam....

Én jobb szeretek a csillagos ég alatt tábortűznél éjszakázni.Most is ezt tervezem.Sok hely van amit kinéztem magamnak tábor gyanánt.Csak lazán tervezem,semmi cél,csak motorozni amerre kedvem(kedvünk) van.

Előzmény: Mistral1 (90430)
dzoltan82 Creative Commons License 11 órája 0 0 90431
Ezek szerint en is jobban teszem ha megnezem az enyemet...
Előzmény: Mistral1 (90430)
Mistral1 Creative Commons License 11 órája 0 0 90430

Csoki!

Kérdezted a hátsó fékbetétet.

Egy hónapja, a múszakira tettem be újat. A két erdélyi bejárás alatt ha nem is nullára, de 20%-ra sikerült leamortizálni... Ennyit tud a víz meg a sár...

Mistral1 Creative Commons License 13 órája 0 0 90429

Megnéztem a profilját - JCO-ról pakolt fel áprilisban rengeteg képet - tehát azért tudja, miről van szó :-)

--

Köszi a jókívánságokat! Jöhetnél ám Te is... :-)

Előzmény: Lonesome Rider (90428)
Lonesome Rider Creative Commons License 13 órája 0 0 90428

Nem rémlik hogy ismerném.

Előzmény: Mistral1 (90427)
Mistral1 Creative Commons License 13 órája 0 0 90427

Fogalmam sincs...

A facén jelent meg a "hirdetés" - én csak áthoztam ide is. A csókát sem nem ismerem, sem nem hallottam róla - esetleg Te/Ti!?

Nem lenne rossz egy kis "sárga-matricás különítménnyel" odatenerézni :-), csak úgy, a tisztelet kedvéért :-))

A homokon nem vallanánk szégyent, azt hiszem.

@Robi!

Nekem nagyon inog az a szombat :-(((((((

Előzmény: Lonesome Rider (90425)
Lonesome Rider Creative Commons License 16 órája 0 0 90426

.." nem aludtam volna fent azon a fennsikon az atazott tehenszaros zsombekban, 4 fokban az tuti :D"

Hehe..ott sok kemény ficzkó megcurikkolt:)))))Ezért döntöttem(vagy inkább ti,a többség)a szoba mellett:))))

Dini!

Biztosan frankó lesz.Őszintén kívánok jó időt és esemény mentes(baleset,egyéb faszságok)szép kirándulást a résztvevőknek!

Előzmény: dzoltan82 (90420)
Lonesome Rider Creative Commons License 16 órája 0 0 90425

Csak kíváncsiságból.

Ez egy újabb vonal az XT hatszázas családban?

Előzmény: Mistral1 (90424)
Mistral1 Creative Commons License 18 órája 0 0 90424

Urak! YAMAHA XT-TT Találkozó!!!! 2019.06.29.

Kellő alázattal más típussal is jöhetsz (KTM, BMW stb :-) A program a következőképpen alakul: Érkezés 9.00-tól. Vízvételi lehetőség van az erdészháznál, kajáról mindenki magának gondoskodjon. Délután 14.00 körül az örkényi Öregfenyőben tudunk kajálgatni valami kis meleget. A tereptúra 10.20-kor indul. Aki késik vagy csak később tud jönni az alábbi csatlakozási pontokhoz jöjjön. 1. Kunpeszér kocsma 11.30-12.00. 2. Örkény Öregfenyő étterem 13.30-14.00. A túráról délután 16-17 óra körül érünk vissza az erdészházhoz. Igény szerint lehet a háznál sátorozni (víz, fedett esőbeálló, tűzrakóhely van). Szúnyogriasztót hozzál!!! 😵😂

Kérdés esetén telószámom: Molnár József:  +36302057951.

EOV: K:665839, É: 203213

WGS84: N47.17336 E19.25426

Előzmény: Mistral1 (90419)
Mistral1 Creative Commons License 19 órája 0 0 90423

Gyerekek!

Aztaqurva!  Mekkora klassz ház, ide mehetnénk legközelebb lakni! Nucet, a Bihar "eleje", innen minden közel van!

http://www.spnucet.ro/?page_id=359

Egyetlen apró szépséghibája van a dolognak, pszichiátria... De biztosan ki lehet fogni akár egy rendes szobatársat is... :-)))

Mistral1 Creative Commons License 20 órája 0 0 90422

Lesznek technikás (erősen lassú...) részek, fel is, le is, meg vízszintesen is - nna ott lehet majd rendszámot áztatni :-)

Lesznem tempós-húzatós részek is, ott nem csak, hogy lehetne, hanem kell (ene...) is haladni :-)))

(mértem most egy Bihar-felfutást, 12,7 km a hídtól a csúcsig, 15 perc. Fogalmam sincs, hogy sok vagy kevés - ennyi)

Előzmény: Lonesome Rider (90418)
dzoltan82 Creative Commons License 21 órája 0 0 90421

reszeKen, bocs, nem volt reszeg senki :D

legalabbis napkozben...

Előzmény: dzoltan82 (90420)
dzoltan82 Creative Commons License 21 órája 0 0 90420
Gubi velunk volt, jaja, egyutt bolyongtunk.
Birgit is ott fektette meg a Super Teneret a hegyen.
Leszakadva mindenkitol, vagyunk 4-5en, bukocso kilyukasztotta a tankot, elegge osszeroppanas hataron volt szegeny.
Neccesebb reszegen Gubi vitte a motorjat.

Emlekszem kesobb egy nappal talan helyette DRobi vitte le egy voros agyagos lejton az ST-t.

Ha nem lett volna szobaban alvas, en hazajottem volna a picsaba, nem aludtam volna fent azon a fennsikon az atazott tehenszaros zsombekban, 4 fokban az tuti :D
de igy fasza lett!
Előzmény: Lonesome Rider (90417)
Mistral1 Creative Commons License 22 órája 0 0 90419

Egy kezdemény:

- - -

Yamaha XT-TT találkozó 2019. 6. 29. 9.00 Dabas EOV: K 665839, É 203213. Terepmotorozás könnyű utakon, motormustra. Egész napos program.

- - -

Ott azért lehet még ilyenkor sarat találni rendesen :-) 

Lonesome Rider Creative Commons License 23 órája 0 0 90418

Érdekes volt,nagyon nem vágyék rá mégegyszer:)))Jobb szeretem a kissé hűvösebb időt.

Arra az a jó(kivéve ahol nem)hogy a sár azért nem mindig tiszta.A murvás köves részen meg lehet haladni.Mondjuk sok ember sok gond.:(

A Classic mostani túráján is volt probléma ,pedig végig aszfalt volt.

Ilyen ez.

Előzmény: Mistral1 (90416)
Lonesome Rider Creative Commons License 23 órája 0 0 90417

Nem emléxem...:))de úgy gondolom hasonló időjárás lesz most is.Én nem tervezem a szobás szállást de előferdülhet hogy az lesz belőle.

Gubi mondta még hogy arra lehetetlen átmenni...erre mi:...egy hete még át lehetett,így most is át lehet...

Igaz csak sár volt nem víz.

Robi mit úsztatott a motorkáján?Mivel volt?Tenerével?

Nem dicsekedett...igaz nem is hívott vissza ,pedig kerestem.

Előzmény: dzoltan82 (90415)
Mistral1 Creative Commons License 23 órája 0 0 90416

Az a 2011-es trip sokág sokunknak emlékezetes marad(t) - sz biztos!

Nekem azok képek égtek be a retinámba, amikor felnéztünk az úton a hegyre - és két víz folyt le a két nyomban. Azt tudtuk megválasztani, hogy melyik patakban motorozzunk fölfelé... :-)

Most szerettek minket az égiek, mert az agyagos részt ugyan meglocsolták rendesen előttünk :-(  - de adtak egy kis "haladékot" a rendes felhőszakadás előtt, mert egy töltésen éppen bejutottunk a faluba (aszfaltra) amikorra leszakadt az ég. Ha az valahol a földúton kap el minket - még mindig ott toligálnánk a vasakat - vagy várnánk a telet, hogy a sár befagyjon.

Előzmény: dzoltan82 (90415)
dzoltan82 Creative Commons License 23 órája 0 1 90415

Az elso tripemen, az esos kiadason, az az erzes.... mikor leszakadtunk a tobbiektol, fenn bolyongtunk a szakado esoben, terdig ero vizekben, nyomvalyuban... lejovunk a faluig, jon szembe Sztiv es a nehezlovassag, mondom, arra inkabb ne menjunk, ott eleg szopatos a terep... erre Sztiv: Pedig pont arra megyunk :D

Előzmény: Lonesome Rider (90414)
Lonesome Rider Creative Commons License 24 órája 0 1 90414

Bízzunk az égiekben!

Előzmény: Mistral1 (90413)
Mistral1 Creative Commons License 1 napja 0 3 90413

Huhh.

Összeállt a TOT útvonala - ezen már csak nagyon indokolt esetben változtatnánk - úgymint árvíz, tűzvész, földrengés. Esetleg még  a vulkánkitörés is idefér.

Az égiek kezében leszünk. A murvás részek vizes-esős időben is járhatók, ez kb az offroad 80-90%-a.  Nna de a maradék 10! :-)))

Ott elválik a krossz gumi az endurotól, az biztos... Szárazon ott se lesz gond.

Ahol az első bejáráson a többszáz méteres "mendencében" a tökig érő víz fogadott - és Robi mocija fel is adta - ott most tökig érő por volt :-((

Nem akartuk elhinni, ezért hazafelé is megnéztük - de akkor se volt jobb :-(  Úgyhogy, aki piszkos motoral akart jönni, hogy majd ott jól lemossa - az ráfarag.

--

Köszönöm a bandának ismét a kulturált viselkedést - túlélte mindenki, és haza is értünk.  Gyönyörű helyekre jutottunk el, remélem tetszeni fog másoknak is.

Szolgálati közlemény: Meglett a forgalmim is, b.sszátok meg ...

Lonesome Rider Creative Commons License 1 napja 0 0 90412
Lonesome Rider Creative Commons License 1 napja 0 0 90411

Továbbra is eladó alkatrészek illetve műanyag idomok ehhez:

Lonesome Rider Creative Commons License 1 napja 0 0 90410

Gabesz!

Gyere a cuccodért ha ráérsz és van kedved motorozni,vagy beviszem neked ha járok szegeden.

Tehát egy ülés

egy kuplungkiemelő tengely

és egy komplett váltó ...

Előzmény: Gabe.Sz (90408)
Lonesome Rider Creative Commons License 1 napja 0 0 90409

Eladó gumik:

Dunlop TrailMax

130-18

90-21

Metzeler Enduro3

120-18

Continental TKC 70 90-21

Mitas

E-7

130-18

Continental TKC 80

90-21

Érdeklődni nálam.

Gabe.Sz Creative Commons License 1 napja 0 0 90408

Igen! De nem az enyém. Egyik haveré lett. Majdcsak jelentkezik. Még egy jogsit kell vennie hozzá.

Előzmény: Lonesome Rider (90406)
Lonesome Rider Creative Commons License 1 napja 0 1 90407
Lonesome Rider Creative Commons License 1 napja 0 0 90406

Szép darab!

Rendszámos?

Előzmény: Gabe.Sz (90405)
Gabe.Sz Creative Commons License 2 napja 0 0 90405

https://www.instagram.com/p/BzBHZ7dJSlt/

Elkelt!

Szegedi csapat gyarapítás! :)

Előzmény: drmati (90381)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!