Keresés

Részletes keresés

elltamas Creative Commons License 2016.02.22 0 0 207

A Karolnia udvarban 3-4 szobás emeleti lakást keresek. Email: ell.tamas2016@gmail.com

CsabaSzabo Creative Commons License 2015.11.08 0 0 206

Sziasztok,

 

2 szobás (nappali + szoba) eladó lakást keresek a lakóparkban magánszemélyként.

Elérhetőség: sz.csabi.3@gmail.com

 

Köszönettel,
Szabó Csaba

Törölt nick Creative Commons License 2015.10.06 0 0 205

Sziasztok! 


SÜRGŐS!!! A lakóparkban vagy környékén keresünk kiadó, bútorozott lakást azonnali költözéssel a párommal! Megbízható, dolgozó fiatalok vagyunk. Aki tud segíteni, kérem hívjon ezen a számon: 06706657538, email cím: jungadri@gmail.com

Timi Kovács Creative Commons License 2015.08.05 0 0 204

Tisztelt Tulajdonosok!

Keresek 2-3 külön nyíló hálószobás+nappalis KIADO lakást a Karolina Udvarban, lehetőleg bútorozatlanul rezsivel együtt kb. 220 000-ig!

Előre is köszönöm!

 

TEL: 06 30 619 4208

E-MAIL: kovacs_timea@hotmail.com

S_Eszter Creative Commons License 2015.07.10 0 0 203

Kedves Tulajdonosok!

 

Eladó garzon vagy hálófülkés lakást keresek a Karolina Udvarban (magánszemélyként).

Elérhetőségeim: +36 30 640 3086

 

Köszönettel, Sárközi Eszter

Erlauchte Creative Commons License 2015.06.18 0 0 202

Tisztelt lakók!

 

55-70 négyzetmézeres eladó lakást keresek a Karolina Udvarban. Magánszemély vagyok, készpénzzel fizetek.

 

Üdvözlettel,

 

Balázs

 

Tel: 06 30 591 0604

mail: balazsjoo@hotmail.com

kellertony Creative Commons License 2015.04.16 0 0 201

Kedves Mindenki!

 

Eladó másfél szobás, kertre néző lakást keresek itt a Karolina Udvarban.

 

Keller Antal

06303326068

Zsofka85 Creative Commons License 2014.01.27 0 0 200

1,5- 2 szobás lakást vennék garázzsal.

Paraméterek: nem földszinti, nem tetőtéri, kertre néző, napos.

Nagyon köszönöm.(Egy kedves barátnőm lakik itt, nagyon szereti)

Üdv.: Zsófia

+36302376435

talszabi Creative Commons License 2012.06.25 0 0 197

Kedves Lakók / Tulajdonosok!

 

25 éves diplomás, jó egzisztenciával rendelkező fiatal pár vagyunk. A lakóparkban, illetve a környék (XI. kerület) új lakóparkjaiban 40-60 m2-es, 1,5-2 szobás albérletet keresünk, 55-75e FT körüli bérleti költséggel.

Ha esetleg tudtok ilyen lehetőségről megköszönném, ha értesítenétek az alábbi email címeken:talszabi@gmail.com, esetleg telefonon a 70-938-8254-es telefonszámon.

 

Köszönettel: Judit és Szabolcs

 

zolko65 Creative Commons License 2011.12.16 0 0 196

Szia nem tudom sikerült-e már albérletet találni a Karolina udvarban  van kiadó albérletünk,ha érdekel hivj!06203178880

Előzmény: Csibkebogyó (195)
Csibkebogyó Creative Commons License 2011.11.13 0 0 195

Sziasztok! Albérletett keresünk!!!


A XI.kerben keresünk albérletet hosszú távra, mert a Kelenföldi Református Oviba jár a kisfiunk és szeretnénk beljeb költözni, mert most a XXII. kerben élünk.

Ha valaki hal vmit, megkérlek jelezzétek felénk.

 

Email: meliton.czifra@gmail.com

 

Előre is köszi. Pá

kar. Creative Commons License 2009.01.25 0 0 194
Én be szoktam néha nézni, de ugy néz ki, hogy kimúlt.
Előzmény: ceva_sony (193)
ceva_sony Creative Commons License 2009.01.16 0 0 193

Kedves Karolina udvarban lakók,

 

csak érdeklődnék, hogy van-e, aki néha beszokott nézni ide, avagy ez a topik teljesen "kimúlt"?

piramis13 Creative Commons License 2008.08.10 0 0 192
A 412-es hozzászólására gondoltam.
Előzmény: piramis13 (191)
piramis13 Creative Commons License 2008.08.10 0 0 191
Nézz rá a Mandarin kert oldalára. Az SZVB hozzászólásából választ kapsz a kérdésedre. Eszméletlen!!
Előzmény: Gaperovics (190)
Gaperovics Creative Commons License 2008.08.10 0 0 190
Sziasztok!

Hallottam a rossz híreket a közös képviselőről.

Ezt olvastam: LINK
„Áldozata vagyok, úgy érzem, ennek az egésznek. (…) Nem tudom, hogy mi történt, nem tudom, hogy mi hol csúszott el. .....Nem tudok mit tenni” – mondta az egykori közös képviselő.

Elég durva...és ahogy ismerem a magyar jogrendszert, meg is ússza...

Elárulnátok, hogy melyik társaságban volt. Konkrétan a neve is érdekel, hiszen más cégnév alatt is felbukkanhat.

Egy jótanács. A legjobb egy házbelit megbízni az ilyen teendőkkel, persze szigorú felügyelet mellett. A közös képviseletek némelyike ráállt az új építésű lakásokra. Már a tervezéskor leszerződnek, hogy majd ők lehetnek az első képviselők. Ezután amíg alakul a lakóközösség, a törvénytelenségek sokaságát követik el.
Ráadásul rutinosan nagyon tudják, hogyan kell kavarni, és megnehezíteni a lakók életét. (Feketelistás a Gestor és a Möck is.)

bye
Gapi

Gaperovics Creative Commons License 2008.08.10 0 0 189
k
ceva_sony Creative Commons License 2008.06.24 0 0 188

Sziasztok,

 

erdeklodni szeretnek, hogy akik mar jo ideje a Karolin Udvarban laknak, mennyire zavarja oket a vonatok zaja? Nem ismerem az epulet elhelyezkedeset, csak a latvanykepek alapjan gondolom, hogy van ebbol a szempontbol kevezobb es kevesbe elonyos elhelyezkedesu lakas az epuletben.

Lakast keresek a keruletben, es felmerult a Karolina Udvar is, ezert erdekelne.

Elore is koszonom.

Ceva

Saales Creative Commons License 2008.06.05 0 0 187
Szia!

A Budapesti 1. számú földhivatal telefonszáma: 3721400 azon belül a 6-os gomb az ingatlan nyilvántartás, és a XI. kerület kódszáma 111, vagy 3721400/461-es mellék. Én többször próbálkoztam hívni őket mert nem mindig veszik fel (akkor arra hivatkoztak hogy éppen kevesen voltak) de amikor elértem őket készségesen segítettek.

sok sikert!
moqska Creative Commons License 2008.06.04 0 0 186
A földhivatali ügyintéző telefonszámát meg tudnád adni?
Előzmény: Saales (185)
Saales Creative Commons License 2008.06.03 0 0 185
Sziasztok!

Most bukkantam rá erre a fórumra, és olvasgatva a hozzászólásokat, gondoltam én is leírom a tapasztalataimat.
A tulajdoni lappal kapcsolatban én is sokáig vártam (sajnos), naívan azt gondoltam, hogy az Olimpiától kapok valamiféle értesítést. Felhívtam a kerületi földhivatalt és mivel amúgy minden le volt papírozva az ügyintéző szerint csak elő kellett venni (mert kérés nélkül úgy néz ki nem foglalkoztak vele). Megkért hogy másnap hívjam vissza, addigra elintézi a bejegyzésemet. Másnapra valóban meglett a végleges tulajdoni lapom. A Földhivataltól is hamar megjött az értesítés. Úgyhogy szerintem mostmár el lehet intézni.
Problémám nekem inkább a közös képviselet hozzáállásával van. Volt olyan problémám, melynek kapcsán sokadszori nekirugaszkodásra álltak velem szóba, és sokszor volt olyan is amikor kérdésemre, észrevételemre a mai napig nem kaptam választ. Nem látom, hogy a lakóközösség mindennapi problémáinak megoldásában résztvennének, közös költség ellenében vállalt kötelezettségeiknek eleget tennének. Tavaly nyáron volt olyan időszak, hogy hónapokig arra sem járt a kertész, a Budaörsi út felé eső részen derékig érő gazrengeteg magaslott. Kértem a kamera rendszer szavazásával kapcsolatos végeredmények közlését, az azzal kapcsolatos határozatot, melyre az elszámoló lapon hivatkoznak. A mai napig nem kaptam róla tájékoztatást. Egyszer csak fel lett szerelve, és közölték hogy fizessem ki a költségeit. Megjegyzem, a kamera rendszernek nem sok értelme van, hiszen ha esetleg nézi is valaki honnan állapítja megy adott esetben egy műszaki cikkeket hurcoló emberről hogy az a tulajdonos e aki költözik, avagy egy betörő, aki éppen a megszerzett cuccokkal távozik?? Mellesleg ha van az embernek biztosítása a lakásra, betörés esetén valószínűleg fizet a biztosító. A kamerás felvétellel (ha felveszi egyáltalán!!, mert nem biztos) mit tud az ember kezdeni???)
A Mandarin kertes fórumon is el lehet olvasni, hogy az ottani portaszolgálat is mennyit ér. Ugyanúgy ki be jár mindenki az épületbe, törik fel az autókat a garázsban.
Hál istennek a lakással semmi probléma, az ajtón kívüli problémákkal meg rájöttem hogy nem célszerű foglalkozni, mert ahhoz segítséget nem sűrűn kap az ember a közös képviselettől.
endre66 Creative Commons License 2008.04.10 0 0 183
néztem a weblapon, van még a 7. emeleten két lakás, amit nem tudtak eladni. Ezeknek van valami hibájuk, vagy érdemes lehet megnézni őket?
gigó Creative Commons License 2008.04.02 0 0 182

Sziasztok!

 

Ha esetleg vki várná, hogy a földhivatal bejegyezze a tulajdonlapra, szólók, hogy ne várjon rá hiába! Én tegnap voltam bent és közölték, hogy fogalmuk sincs mikor kerülünk át a széljegyről a lapra, de ha fizetek 10 000,-Ft-ot sürgősségiben 1 hét alatt megvan. Megtettem, kiváncsi vagyok mikorra lesz meg! :)

ichigo Creative Commons License 2008.03.31 0 0 181

Ezúton kérném azt a lakótársat aki szombat éjjel hangosan zenét hallgatott, hogy legyen szíves egy kicsit csendesebben bulizni, mert hajnali 4 körül tudtunk csak elaludni a dum-dum-tól. /az A-ban lakom a hálószobám ablaka a kertre néz/

Köszönöm

keraek Creative Commons License 2008.03.06 0 0 180
akkor miért nem viszed be és dugod az orruk alá az albetétesített tulajdoni lapot és mondod, hogy EZT A LAKÁST AKAROD? :)
Előzmény: Tamas_golf2_tdi (178)
Emóció Creative Commons License 2008.02.18 0 0 179
Én azóta sem kaptam egy kanyi küldeményt sem. Kénytelen leszek ezek szerint a közös képviselőtől kérni információt, pedig tőle aztán nem könnyű...
Előzmény: moqska (171)
Tamas_golf2_tdi Creative Commons License 2008.02.09 0 0 178
sziasztok!

Karolina udvarban vennénk lakást a kivitelezőtől, és még mindíg ragaszkodnak ahhoz, hogy nincs kész az albetétesítés csak "folyamatban van". Kikértük a lakás tulajdoni lapját a földhivataltól (hiteles, 4.000 HUF/db), amin rajta van a lakás saját albetétesített helyrajzi száma, meg ott is megkérdztük, hogy akkor ez most megvan-e, és az ügyintéző egyértelmű "igen"-nel válaszolt. Amíg nincs meg, nem lehet hitelt felvenni csak a finanszírozó banktól (K&H), viszont mi másik banktól sokkal jobb ajánlatot kaptunk. Van valakinek infoja arra, hogy miért mondják Olimpiáék még mindíg, hogy nincs meg az albetétesítés??

Előre köszönöm a válaszokat!

Üdv.
Keri1974 Creative Commons License 2008.01.08 0 0 177
Köszönöm szépen a segítségedet!

Üdv Keri
Előzmény: Cidney (176)
Cidney Creative Commons License 2008.01.08 0 0 176
wera kaputech 2312090 ujpesten vannak
Előzmény: Keri1974 (175)
Keri1974 Creative Commons License 2008.01.06 0 0 175
Szia!

Én a Mandarinkertben lakom és ugyanezzel a problémával küzdök(a közösképviselő tojik az egészre).Nagyon megköszönném ha megadnád a cég elérhetőségeit.


Üdv
Előzmény: Cidney (173)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!