Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

504LACI Creative Commons License 2005.02.04 0 0 3

Szia!

 

Nekem van asszem két darab is. Magam bontóztam németországban. Ha egy tízest megér neked egy, akkor dobj egy mélt.

Üdv

Laci

Előzmény: Peter35Bp (2)
Peter35Bp Creative Commons License 2005.02.02 0 0 2

Szia...

 

Voltam naluk tegnap, es a srac azt mondta nemigazan van alaktresz nekik ehhez a karbihoz. Tudnak szerezni, de idő. Több tipusu autoban is ez a karbi van. Nekem egy Seat van. Mindenesetre ertesits ha valamire jutottal. En mjost azt hiszem internetrol veszek karbit. Itthon nagyon nehez szerezni. A Wartburg negy utemuben ugyanez a tipus van, de egy uj kb 25000ft. Szoval nem olcso sajna..

 

Hali

Előzmény: sNki (1)
sNki Creative Commons License 2005.01.30 0 0 1

 

  Üdvözlet!

 Azt hiszem,nekem is ilyen karburátor van az autómban és az is betegeskedik.

Találtam egy műhelyt Újpesten,nagy gurunak mondják magukat.Jövő 7en beadom nekik az autót,kíváncsi vagyok,mit kezdenek vele.

Címük: IV.ker. Kiss János u. 4./a

Tel.:(1)3600-818

Peter35Bp Creative Commons License 2004.12.20 0 0 0

Helloka....

 

Több auto tipusban talalhato ez a karburator. A Topic-ok kozott is tobb helyen talalkoztam problémával ami kisertetiesen hasonlit az enyemhez. Keresek szakembert aki az emlitett karburatort ismeri...

 

Koszi előre is

Peter35Bp Creative Commons License 2004.12.20 0 0 topiknyitó

Helloka....

 

Több auto tipusban talalhato ez a karburator. A Topic-ok kozott is tobb helyen talalkoztam problémával ami kisertetiesen hasonlit az enyemhez. Keresek szakembert aki az emlitett karburatort ismeri...

 

Koszi előre is

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!