Keresés

Részletes keresés

arnyekxxx Creative Commons License 2005.05.19 0 0 7
Az Fz20 a méretet és a videot kivéve mindenben jobb. Nem is igazán egy kategoria. Talán az FZ3-al lehetne összehasonlitani az S1-et, annak lehet kategoriatársa de annál se lehetne egyértelmüen jobbnak mondani.
cmlHunter Creative Commons License 2005.05.19 0 0 6

Most nincs időm meg kedvem se sokat regélni rólla, és mot vettem nemrég a panasonic fz20-at nagyon jó gép minden fasza, mindenben jobb szerintem mint az s1-is kivéve a videofelvételi részét.

Utólag is sokkal jobb az fz-20, drágább is, mert az optikája leica ha jolirom. szal

fasza

 

csöcs

Axel" Creative Commons License 2004.12.17 0 0 5
Szeva!

Szerintem mindkét gép a kompaktok felső kategóriájába tartozik nagyon korrekt mindkettő. Az S1 USM-es, IS-s. Az FZ 20(én is majnem' ilyet vettem) szerintem annyival jobb mint amennyivel drágább. Ez utóbbiról itt is olvashatsz:http://index.index.hu/cgi-bin/kereses.cgi?L=0&KERESES=digicam&LISTA=1
Kicsit keveset írnak ugyan róla de ha többet akarsz tudni nézd meg az FZ10 tesztjét is mert sokban hasonlóak. Újítások az FZ-20-nál: TIFF, 5 mpixel meg 1 kicsit jobb fogású váz. Az FZ-20 kicsit profibb benyomást kelt, de cserébe jó nagy is ja és van még rajta manuálfókusz is.. Nem az a zsebrevágható kategória. Az S1-el a kistestvér FZ-3 hasonlítható a legjobban össze.

Sok sikert a választáshoz :-)

Üdv.:Axel"
Előzmény: GuMiSZu (-)
lukylac Creative Commons License 2004.12.17 0 0 4

Üdv.

 

Nekem nagyon szimpi gép az FZ20 csak kicsit jobban bele kell nyúlni a zsebbe érte. Egyébként Canon-om van (nem S1)... Mindenesetre nagyon figyelemreméltó az F2.8-as fényérték a teljes fókusztartományban (FZ20). Kezemben még nem fogtam, de rengeteget lehet róla olvasni, ha keresgélsz a neten picit. ár érték arányban a Canon viszi a pálmát, az objektíve mind a két gépnek átlagon felüli, olvass utána picit neten, én viszont nagyon megszerettem a Canon nyújtotta teljesítményt, funkciókat, menüt, stb. Ami picit a Pana mellett szól az a nagyobb felbontás...talán.

L.A. Creative Commons License 2004.12.17 0 0 3

Sajnos a Pana FZ20 ról 0 infóm van, de S1 -ről kérdezgetsz nekem olyanom van.

 

GuMiSZu Creative Commons License 2004.12.17 0 0 2

Milyen segítőkész mindenki

 

 

Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.16 0 0 1
20
Tombolda Creative Commons License 2004.12.16 0 0 0
0.
Előzmény: GuMiSZu (-)
GuMiSZu Creative Commons License 2004.12.16 0 0 topiknyitó
.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!