Keresés

Részletes keresés

mr.voice Creative Commons License 2023.11.20 0 0 1471

Üdv.!

Nekem olyan problémám van, hogy van egy gmail címem, amit több éve nem használtam.

A mai nap be akartam lépni, de nem sikerült, a korábban beállított kétlépcsős azonosítás miatt, mivel az a telefonszám már nem él, és azóta a szolgáltató még nem adta ki újra azt a számot.

A kérdésem, hogy hova kell írnom, hogy töröljék a számot, és újat állítsak be?

Köszönöm!

pimre Creative Commons License 2023.11.16 0 0 1470

Bocs, elnéztem a dolgot, úgy látszott, hogy ezzel át tudom írni a sorrendet. Aztán kiderült, hogy nem. 

Valamit talán segíthet, ha a problémát okozó gépen bejelölöd az olvasatlan üzenetek elől gombot. 

 

Előzmény: Ariel_500 (1467)
RealCorpus Creative Commons License 2023.11.16 0 0 1469

A leírásod alapján ez van:

 

te oldalad  l-l  amit ő lát

 

alap levél  l-l  válasz 05

válasz 01  l-l  válasz 04

válasz 02  l-l  válasz 03

válasz 03  l-l  válasz 02

válasz 04  l-l  válasz 01

válasz 05  l-l  alap levél

 

A hárompontos kibontásra kattintva (előzmények) a végén így néz ki:

 

l válasz 05

ll válasz 04

lll válasz 03

llll válasz 02

lllll válasz 01

llllll alap levél

 

Ha egy levélnél kibontod az előzményeket, és úgy beleválaszolsz, akkor lehet 'kavarodás', de ez csak inkább nehezebben átlátható.

Előzmény: Ariel_500 (1462)
pimre Creative Commons License 2023.11.16 0 0 1468

Nem csak. De ezen a ponton feladom.

Előzmény: Ariel_500 (1467)
Ariel_500 Creative Commons License 2023.11.15 0 0 1467

De ezért küldtem a képet, és a leírást, hogy hogyan működik."

Az nem erre a témára vonatkozik

Léptet a korábbi /újabb emilek között a beállitás szerint

Előzmény: pimre (1466)
pimre Creative Commons License 2023.11.14 0 0 1466

Egyébként a beállítások közt valóban nincs olyan, hogy "alapértelmezett sorrend módosítása". Ha lenne, azt írtam volna meg. De ezért küldtem a képet, és a leírást, hogy hogyan működik.

Előzmény: Ariel_500 (1464)
pimre Creative Commons License 2023.11.14 0 0 1465

És a kép, amit küldtem, azt nem próbáltad? Föléállni egérrel a számoknak?

Előzmény: pimre (1463)
Ariel_500 Creative Commons License 2023.11.14 0 0 1464

Az összes beállitást végignéztem. Nincs ilyen hogy  "az alapértelmezett sorrend módosítása"

Előzmény: pimre (1461)
pimre Creative Commons License 2023.11.14 0 0 1463

"Pont fordítva."

Nem mindegy? A javasolt megoldást kipróbáltad?

Előzmény: Ariel_500 (1462)
Ariel_500 Creative Commons License 2023.11.13 0 0 1462

Ha jól értelek,"

Pont fodítva. Ha én válaszolok, legalulra kerül a válaszom, miközben a lev.társ megjegyzése mondta legfölűl van

Ha van pl.5-6  levélváltás az ő utolsó mondata és az én válaszom közt ott az egész beszélgetés, tehát legalul az enyém, legf9lül az övé

Ebböl kihámozni hogy egy témán belül mire válaszolok elég nyűgös

Előzmény: pimre (1461)
pimre Creative Commons License 2023.11.13 0 0 1461

Ha jól értelek, az a gondod, hogy egy adott beszélgetésben a kapott emailjeid hozzád a Gmail alapértelmezett sorrendjében jelennek meg, azaz a legfrissebbeket látod elől. 

A levelezőpartnerednél pedig a beszélgetés legrégebbi üzenetei vannak elől, és a legfrissebbek a legvégén. Az a sejtésem, hogy őnála nem csak a beszélgetésen belül, hanem az egész levelezésben fordított a sorrend. Legalábbis én nem tudom külön kezelni a teljes levelezés, illetve az egy beszélgetésen belüli levelek sorrendjét.

 

Mindenesetre az alapértelmezett sorrend módosítása a jobb felső sarok közelében lévő számok fölé állva érhető el. Ez is csak akkor, ha nincs megnyitott beszélgetés.

 

Az alábbi képen a te esetedben a legrégebbiekre kattintva éred el a fordított sorrendet, a kollégád esetében pedig a legújabbakra kell kattintania.

 

 

 

Előzmény: King_of_Giants (1458)
King_of_Giants Creative Commons License 2023.11.13 0 0 1460

Az én problémám, mert hosszabb levelezés esetén olvashatóbb a téma

Én biztos nem állitottam el semmit, őrökké ilyen volt, de nem is leveleztem oldalakat

Nyűgös /volt/ kibányászni ki mire hány óra/perckor válaszolt. Merthogy a főhatóság ilyennel dobta vissza a kérvényemet

Előzmény: arkilaszlo (1459)
arkilaszlo Creative Commons License 2023.11.13 0 0 1459

akkor ez az ő problémája, nem a tiéd.......

 

és az ő beállításait kellene végig nézni, hogy mit állított el

Előzmény: King_of_Giants (1458)
King_of_Giants Creative Commons License 2023.11.13 0 0 1458

Üdv

Segitsetek mert cikiben vagyok

kapom az emileket ugyanabban a témában, ugyanattól az embertöl

Az ő válasza mindig a levelezés felső részén van, az enyém mindig alul

Szoval végig kell olvasnia az egész beszélgetést mire legalul megjelenik a szövegem ami kezdő mondatokra válasz

Remélem érthető a sirámom :)

Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2023.03.15 0 0 1457

Kicsi a kép.

Előzmény: Törölt nick (1456)
Törölt nick Creative Commons License 2023.03.15 0 0 1456

Sziasztok!

 

 

A becsatolt képen a Gmail fiókom főoldala található.

Azt a fehér panelt szeretném eltüntetni, de nem tudom hogyan kell.

 

Ha valaki tudna segíteni és tömören megírná mit kell tenni, azt megköszönöm előre is.

 

 

 

 

Üdv,

Tibi

pimre Creative Commons License 2023.02.16 0 0 1455

És mivel a Chrome volt elavult, az általa vezérelt Gmail sem tudott rendesen működni.

Előzmény: pimre (1453)
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2023.02.16 0 0 1454

Úgy emlékszem jobb felül volt a sign out.

Előzmény: Törölt nick (1452)
pimre Creative Commons License 2023.02.16 0 0 1453

Ezek szerint nem tudod, hogy a gmail egy Google chrome alkalmazás. Talán az egyik leggyakrabban használt.

Előzmény: Törölt nick (1452)
Törölt nick Creative Commons License 2023.02.16 -1 1 1452

Az előbb feltelepítettem a google-chome-ot, ahol rendben beléphettem a fiókomba. Ami érdekes, hogy utána a többi, az előzőekben említett böngészőkben is használhattam a gmail fiókomat. Lehet, hogy véletlen vagy semmi köze hozzá, de olyan, mintha a chrome segített volna. Szóval most úgy látszik megoldódott a problémám. Egyébként az említett HTML módban tegnap beléptem, de ott olyan táblázatszerűen jelenítette meg fiókomat és csak úgy tudtam kilépni, hogy bezártam a böngészőt. Köszönöm a segítő szándékotokat, egyelőre működik a gmail fiókom. :) 

Előzmény: Maketheworldabetterplace (1451)
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2023.02.16 0 0 1451

Katt a htmlre.

Előzmény: Törölt nick (1448)
Törölt nick Creative Commons License 2023.02.16 0 0 1450

Firefox és Edge van a gépen és rendszeresen ellenőrzöm, hogy a legfrissebb legyen. 

Valahol olvastam, hogy a gyorsítótárat ürítsem ki meg töröljem a cookikat. Ekkor beléphettem, de a következő próbálkozásnál megint üresre futottam. Próbaképpen feltöltöm a Chrome-ot és ott próbálok belépni, de nem gondolom, hogy ez lenne a megoldás.

Előzmény: pimre (1449)
pimre Creative Commons License 2023.02.16 0 0 1449

Elképzelhetú, hogy a Google Chrome régebbi verziója van a gépeden. Ha ellenőrizni szeretnéd, akkor jobboldalt fenn látsz 3 pontot egymás alatt.   Ha arra kattintasz, a megjelenő lista alján van a súgó, arra kattintva meg tudod nézni a Chrome névjegyét. Ezt kellene látnod:

 

 

Ha a verziószám nem azonos az itt láthatóval, akkor elavult a Chhrome-od. Frissíteni kell. Ha jól emlékszem, akkor ugyanezen a képernyőn jelenik meg ez a lehetőség. Ha nem, akkor ezt a linket hívd meg, és indítsd el a letöltést: https://www.google.com/chrome/?brand=YTUH&gclid=Cj0KCQiAxbefBhDfARIsAL4XLRpk9RQ_RgD8Z7NwF6_4oqRqgHqNEh7IzZKRFVfTjnBx_s1ZVO72GZUaAglHEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

 

 

Előzmény: Törölt nick (1448)
Törölt nick Creative Commons License 2023.02.16 0 0 1448

Sziasztok! Új vagyok itt és majdnem új a gmail-ban. A napokban új mailcímet hoztam létre, de nem tudok belépn a gmail-re. Se firefoxon, se edge-n nem sikerül. Valamiért sokadik bűvészkedésre be tudok lépni, de az esete 99%-ában ez a szöveg fogad és hiába klikkelek arra, hogy az ajánlottat szeretném, csak ez a kép köszön vissza. Tudtok segíteni, hogy mit csinálhatok rosszul? 

 

Bot01 Creative Commons License 2023.01.08 0 0 1447

Szabika 2121!

Remélem még benézel és megírod a megmentő mail forrását és hogy kinek címezted a leveled.

Én igyekeztem minden fellelhető mail címre írni, support..stb...bármi...de mindenhonnan hibaüzenet jön vissza.

Botond

Bot01 Creative Commons License 2022.12.22 0 0 1446

Szia!

 

Hová kaptad a megmentő e-mailt?

10 évig használt mail-omba nem tudok belépni, másodlagos mail cím nem volt anno. Én nem változtattam jelszót, de nem enged be vele. Hová címezted a leveled?

Én már ITM (anno), hírközlési hatóság, stb írtam de semmi. Support is volt tuti.

 

Köszönöm ha megírod, hogy hová küldted a panasz levelet és hogy hová kaptad a választ. Ha jól értem nem tudtál belépni és egy másik címen tudtad helyreállítani a régi fiókot!

 

Köszönöm!

Botond

Előzmény: Szabika2121 (1444)
Never Man Creative Commons License 2022.12.04 0 0 1445

Mázlista! :-)  Gratulálok!

Előzmény: Szabika2121 (1444)
Szabika2121 Creative Commons License 2022.12.01 0 0 1444

Szeretnék mindenkinek egy jó hírrel szolgálni!!!

 

Sikerült új jelszót kérnem!!!

 

A sztorim röviden:

 

Új (apple) tabletet vettem, mentés vissza állításból mindent kivéve a Gmail jelszavakat nem állította vissza, persze a jelszóra nem emlékeztünk. A biztonsági email címet törölték mint kiderült! A biztonsági kérdésre sem tudtunk pontosan válaszolni. 
Gyakorlatilag nem maradt más mint kb 30-40  alkalommal próbálkozva a helyreállítás mindenféle módjait váltogatva váltogatni. Majd egyszer csak jött egy email a google től! 


“A linkre kattintva tudja megadni az új jelszavát!”

 

És sikerült! Megadtuk az új jelszót, működik. Beléptünk.

 

Tegnap írtam egy google supportnak egy hosszabb levelet melyben kifejtettem nem tetszésemet, valamint az email 20 éves használatát kell kikukàzni. Nem tudom, hogy ez hatással volt e vagy mi történt, de van remény!!

 

Sok siker mindenkinek!!

Szabika2121 Creative Commons License 2022.11.30 0 0 1443

Na! Koptam egy választ egy aranyfokozatú support-tól!!!!

 

Idézem:

 

A fiók-helyreállítás a Google által biztosított egyetlen lehetőség fiókja helyreállítására; A Google nem biztosít más lehetőséget. Ezért ha vissza szeretné állítani fiókját, akkor fiók-helyreállításon kell keresztülmennie.

A fiók-helyreállítás előtt ügyeljen arra, hogy vegye figyelembe a fiók-helyreállítás során követendő lépéseket:
Google-fiók visszaállítása: https://support.google.com/accounts/answer/7682439
Tippek a fiók-helyreállítás befejezéséhez: https://support.google.com/accounts/answer/7299973
További információért tekintse meg ezt a cikket is: http://gmailaccountrecovery.blogspot.com/.
Kérjük, használja a fiók-helyreállítást a korábban bejelentkezett helyről/ip-címről és a használt eszközről a Gmail-/Google-fiókjához, mivel a Google ezt is ellenőrzi a háttérben.
Próbálja meg törölni a böngésző gyorsítótárát, vagy használjon másik böngészőt ugyanarról a helyről és a használt eszközről is.
Ha nem tudja megadni az ellenőrző adatok egyikét, például a 2sv-t vagy a biztonsági kódot, vagy a helyreállítási telefonszámot vagy e-mail-címet, kihagyhatja azt, ha a fiók-helyreállításban kiválasztja a „Próbálkozzon más módon” lehetőséget.
Ha fiókját feltörték, a fiók-helyreállítás során megadhatja korábbi adatait, például a korábban használt jelszót.

Ha nem tudja megadni a kért helyreállítási adatokat, és nem tudja használni a fiók-helyreállítást a korábbi bejelentkezett helyről és eszközről, akkor fiókja valószínűleg nem fog helyreállni vagy elveszni. Nincs más lehetőség.

Kérjük, használja a fiók-helyreállítást a fenti súgócikkekben kiemelt javasolt lépésekkel. A fiók-helyreállítás linkje: https://accounts.google.com/signin/v2/recoveryidentifier?flowName=GlifWebSignIn&flowEntry=ServiceLogin

 

Akkor ennyi!

Szabika2121 Creative Commons License 2022.11.30 0 0 1442

Igen, pont ez az, ráadásul ahhoz az email címhez  amihez telefonszám van megadva nem is használunk!!!

 

Ez az igazi pech!

Előzmény: Kuruc777 (1441)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!