Keresés

Részletes keresés

Káun Creative Commons License 2023.12.16 0 0 3573

Én szerettem nézni győzikét.

De Zolika a legkedvencebb számomra a showban.Legelőször 2007.októberében szerepelt benne, legelső szerepe az volt hogy beaé fel kellett mennie Pestre, ahol sose volt előtte.vagy 1 szer .

Több teret is kaphatott volna , de Győzike hátán vitte a sorozatot, ami nyilván az övé volt.Bar Zsolti is megnyilvánult jobban, ő se tudta beváltani magát szerintem, bár elég sokat szerepelt egy időben.

Roli Győzike sofőre, akiről Zolihoz hasinlóan sose olvastam semmit itt, már 2008 óta tetszhalott a tv ben.Nem látni.Amúgy biztos él, csák nem közszereplő.Van ilyen.Ő a legvállalhatóbb szereplő a showban.

Bea bár pénzéhes, mégis szimpatikus nekem

Nem dolgozott sose, bár az elmúlt években már befutott saját jogán is .Számomra biztos hogy eleinte csak Győzike miatt lett híres.

A gyerekek közül a kisebb lány is emberien viselkedik már, nem úgy mint a maugli.Evelinnel sose volt komoly gond, bár megsínylette a showt.Hogy nem akart szerepelni , mégis raerőszakolta az apja.Mondjuk Győzike is belerokkant a 25 éve tartó szereplésbe.

Én mai napig nézem, bár nyilván felvételről.5 évig tartott, bár az édes 3let, és stb műsorokban most is láthatjuk a családot.

Bár salgótarjanból kiutaltak őket, az ország több pontján nagy szeretettel vannak irántuk.Mondjuk Tarján eleve sem egy szeretethely.Azt meg kell hagyni.Az irigység itt megszokott.Mivel jóforman munka nélkül érte el a sikereket, és dúsgazdag lett, lettek, ezért adva van, de máshol hogy nem érzi ezt a megvetést?

Ahogy mondta: Salgótarjánban a legnagyobb népbetegség az irigység.Itt nagyon irigyek az emberek.

Neh3z cáfolni.

Nyilván az egész családot érinti.

Pár hét válassza el győzit az 50 .évétől, Isten Éltesse! Január 4 rn lesz 50 éves.

Na meg Bea is jövőre lesz 50 éves.

Ezt záróakkordnak szánom, többet nem írok. 

 

.

 

ckc-958 Creative Commons License 2021.06.21 0 0 3572

hello. Tudom régi dolog,de tudja valaki Győzike sofőrének a nevét(roli..)a teljes neve kéne.

Zolika tényleg együtt volt Beával(pont most egy videóban mondta Győzike)aki így megcsalta Győzit.

szerintem jó volt a show,újraindulhaótna valamilyen formában.

Danixa Creative Commons License 2020.12.07 -4 4 3571

Sziasztok. Nem tudom, olvassátok e a fórumot, mert m@r 5 éve nem volt ideirva, de mostanában nézem a showt felvételről(2018 óta). Mivel ők is Salgótarjániak voltak, mint én, talán ezért is.

Zsoltit sose bírtam, de Győzikét és Rolandit (sofőr) de Zolikát is. Szerettem.

Egy kérdés:Győzikének a festője ki volt? Miklós a keresztneve, 50bév körüli, szemüveges férfi. Amikor egyszer eltűnt a kutya, ő nyomozott utána. Szép délutánt. Hello.

fák, juh, madár2 Creative Commons License 2015.09.01 0 0 3570

Győzike mondja zsótinak, hogy hozzon fehér galambokat az esküvőre. Erre Zsóti hoz szürke postákat.:)

Zsóti mondja: Nem baj, hoztam gólyát.

Győzi: Te, hülye a gólya az betiltott állat!

Beja asszony sírva: Védett, védett!

fák,juh Creative Commons License 2014.10.08 0 0 3569

Hálistennek, hogy te csak Alekoszt és társait és kedvenceidet élteted és követed.

Szánalmasan nevetséges vagy pont mint Alekosz és Győzi. De legalább rajtad is tudunk nevetni. :)

Előzmény: Vitéz Hárshegyi Félix (3567)
inverz Creative Commons License 2014.10.07 0 0 3568

győzika a tv2-n... bea asszony rtl... nesze neked tv néző nem menekülhetsz...

Vitéz Hárshegyi Félix Creative Commons License 2014.08.02 0 0 3567

Soha nem tudtam szórakozni ezen a barmon, inkább csak sajnálatot éreztem, amikor néha beleláttam valami hülyeségébe. Amit természetesen soha nem néztem direkt, inkább csak véletlenül a pofámba tolakodott.

 

Amikor a dzsungel show volt az RTL-en, azt is más szereplők miatt néztem, ott is inkább csak fizikai fájdalmat okozott, hogy pluszban még el kellett viselni ezt a majmot is.

 

Azt sem értem, minek kellett felhozni ezt a topikot, mivel érdemli ki ez a szerencsétlen, hogy egyáltalán beszéljetek róla?

 

Aki egy ilyenen jól szórakozik, gyakorlatilag alátámasztja, hogy miért tudott évekig futni a műsora az RTL-en. Mert néztétek baszki, emiatt aztán magas volt a nézettsége. Nyilván nem is vették le a műsorról. Én nem néztem, rögtön kapcsoltam máshová. Ergo, ha rajtam múlik, nem él meg , TV-zésből legalábbis.

 

Most így a cikkre rákattintva eljutottam egy másik cikkhez is, amiből kiderül, hogy ez az idióta hülyének néz mindenkit:

 

http://www.hir24.hu/bulvar/2014/07/28/eltartasi-szerzodesbol-lett-sportkocsija-gaspar-gyozonek/

 

"Eltartási szerződést kötöttünk egy idős bácsival, aki nem messze lakik tőlünk. Nagyon szerette a műsoraimat, s amikor ezt megtudtam, felkerestem, és jó barátságot kötöttünk. Később megegyeztünk, hogy a családom fogja a gondját viselni, cserébe mi örökölünk utána. A garázsomban most valóban két csodaszép autó áll, a fehér a bácsié, de én használom. Evelin autója egyébként 39,8 millió forint volt, de az is a bácsi nevén van. Nem én vettem" - mondta Győző. ,

 

De jók ezek az idős bácsik, én is akarok egyet... vagy inkább nénit, egy Porschéért meg is dugnám...

tipcsibácsi Creative Commons License 2014.07.30 0 0 3566

Győzike inteligenciát tanítana. ????????????????????????????????????? :)

 

http://www.hir24.hu/bulvar/2014/07/30/intelligenciat-tanitana-gaspar-gyozo/

 

 

tipcsibácsi Creative Commons License 2014.07.23 0 0 3565

Na vége a jóvilágnak. Min fogunk ezekután röhögni? :)

 

˝2014. július 23-án, az Édes Élet forgatásán Gáspár Győző megrángatta és durván szidalmazta a műsor stábjának egyik hölgy tagját. Kollégánkat csak a helyszínen tartózkodó férfi munkatársak beavatkozása óvta meg a további bántalmazástól.

A TV2 Csoport kiáll munkatársai mellett, és határozottan elítéli az erőszak minden formáját, legyen az verbális vagy fizikai. Éppen ezért a történtek miatt, azonnali hatállyal beszüntetjük a közös munkát Gáspár Győzővel" - írta a Blikkhez eljuttatott közleményében a TV2.

Magdi60 Creative Commons License 2014.07.21 0 0 3564

- Nálunk olyan múzeum van, hogy elájulsz! Vannak benne ilyen ősleletek, 1850-ből!

tipcsibácsi Creative Commons License 2014.07.14 0 0 3563

Győzike megy Salt Lake City-be. Ő elmondása szerint "szált lák cici", "szal szék sziszi".

Oda akar menni mert ott 52 fok van és be akar barnulni és ilyen szép kreol bőrt akar magának. ??????????????????????

Szokott tükörbe nézni? Hisz cigány vazze. :)

tipcsibácsi Creative Commons License 2014.07.02 0 0 3562

Zsóti:

 

"Győzinek az a baja, hogy nem őt kérték föl fellépni, hanem engem. Az a baja, hogy írígykedik rám. Az a baja, hogy nem ő viszi a pálmafát. " :)

tipcsibácsi Creative Commons License 2014.06.30 0 0 3561

Zsóti:

"Eltakarja előlem a napot, nekem is kell a nap mert benne van A vitamin , D vitamin meg C vitamin."

tipcsibácsi Creative Commons License 2014.06.30 0 0 3560

"Nem akarom lebontani a falat, el akarok szeparódani a testvéremtől."

tipcsibácsi Creative Commons License 2014.06.26 0 0 3559

Zsóti:

Itt vagyunk szerbiában és el fogom készíteni az ő ételükel a bebabcsinyát (csevabcsicsaí).

Meg sütünk hozzá bodakot amit lisztbű meg szódabikababonábú csinálunk.

tipcsibácsi Creative Commons License 2014.06.26 0 0 3558

Zsóti győzinek:

"Te vagy miss Győzike."

Győző:

"Milyen miss? Miszter more."

tipcsibácsi Creative Commons License 2014.06.26 0 0 3557

"... Mikor készült rólad a porpfólijó akkor sokkal soványabb voltál."

tomsojer Creative Commons License 2014.06.24 0 0 3556

Berki:

  "...sajnálom, hogy a Titanic katasztrófájánál nem éltem, mert biztos vagyok benne, hogy azt is megoldottam volna"

 

Navazze, ez a nem semmi!

tomsojer Creative Commons License 2014.06.23 0 0 3555

Asziszi, úgy tud énekűni mint a "kárámer"!

 

(Győzi zsóttiról)

tipcsibácsi Creative Commons License 2014.06.23 0 0 3554

"Amikor én 20 éves voltam nem volt jó autóm, egy Varcburgom vót."

tipcsibácsi Creative Commons License 2014.06.23 0 0 3553

Győzi Zsótiról:

"Kell neki kemping bicikli meg akar menni a balatonra, menjen oszt kapcsolja be a tv-t oszt ott vannak a természetes filmek oszt nézze azokot." :)

tomsojer Creative Commons License 2014.06.18 0 0 3552

Győzi:  " Isz dí englis perfökt?" jesz, nó ?

           " Merszi bokú Evelin szán!"

 

 

 

tomsojer Creative Commons License 2014.06.16 0 0 3551

Győzi: ...megyünk mint ÁJTOR SZENNA az autóversenző"

tipcsibácsi Creative Commons License 2014.06.11 0 0 3550

Emil a focimeccs előtt.

"Elverjük őket mint Ludas Matyi a rablókot.":) Milyen rablókat? :)

tomsojer Creative Commons License 2014.06.11 0 0 3549

Zsótti: "az állatok nagyon jó emberek"

Előzmény: tipcsibácsi (3546)
tipcsibácsi Creative Commons License 2014.06.08 0 0 3548

RTL klub archívumába megtalálod. Onlájn.

Előzmény: greenwood (3547)
greenwood Creative Commons License 2014.06.07 0 0 3547

komolyan, sajnálom, h ezt nem láttam :))

 

Előzmény: tipcsibácsi (3546)
tipcsibácsi Creative Commons License 2014.06.06 0 0 3546

Győzike:

- Akarok egy szelfit rúlatok, Zsóti

Zsóti:

- OK, de mijaza szelfi?

- Emil, mijaza szelfi?

Emil:

- Aramcsapat( vagy valami ilyesmi)

- Tanúltam hetedikbe.

 

tomsojer Creative Commons License 2014.05.15 0 0 3545

Ugyanott az "édeséletben", Bódi Guszti:

 

Gyááá, há forró ez a kávé, megakarsz őni? Séj!

 

- há kávárgásd!

greenwood Creative Commons License 2014.04.27 0 0 3544

"perfekt angol vagyok már négy éve" :DDD

Előzmény: PoliBili3 (3543)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!