Keresés

Részletes keresés

Kis Alfi Creative Commons License 2005.01.09 0 0 253
Meg még egy pár kép!:))
Előzmény: wandy5 (243)
Kis Alfi Creative Commons License 2005.01.09 0 0 250
Szia Wendy5!!! Itt küldök a mamáról egy pár képet! Lehet látsz majd ismerős kutyust is!:))
Előzmény: wandy5 (243)
Kis Alfi Creative Commons License 2005.01.09 0 0 249

Ha valóban nem számít a pedigree, akkor tényleg válaszd a menhelyes kutyusokat szerintem is. Legalább még egy kutyus szerető gazdira talál. De ne válaszd az olyan almokat amiknek nincs papirja, semmilyen fajtánál, mert nagyon sokan becsapják az embert, és (saját tapasztalat), hogy utána orvosra, gyógyszerre többet kell fizetni, min amibe egy szerződéssel, tk-el ellátott kutyus került volna. Nekünk is van talált kutyusunk is és ugyanúgy igényli és adja a szeretetet, mint a pedigree-s.

Igaz a Leonbergi egy külön faj a kutyusok között, mi is sokat vártunk rá, mire lehetett.

 

Előzmény: bikerrambo (245)
bikerrambo Creative Commons License 2005.01.09 0 0 248

mennyi idősek ezek a kutyusok? és mióta vannak a menhelyen és mért kerültek oda?

az apjuk milyen kutya volt?

ha ezket meg tudnád mondani az jó lenne

Sirrah:) Creative Commons License 2005.01.09 0 0 247
Sajnálom a kutyust... :(
És tetszenek ezek a Leók? A Leonbergi a domináns bennük, és a barátnőm a Paksi menhelyen önkéntes, ahol a kicsik is vannak, azt mondta nagyon barátságosak, szeretnek játszani! :)
Szóval nagyon édik. :)
Szerintem ha nem kell hogy törzskönyves legyen, válaszd őket! :)
Ha attól félsz hogy nem egézségesek, elmondom, hogy de, azok, mert megkapták az összes oltást, stb. :)
Ha érdekel megkérdezem a barátnőm tud-e még róluk valami infót. :)
Előzmény: bikerrambo (245)
wenty Creative Commons License 2005.01.09 0 0 246

Sziasztok!

 

Azt szeretném kérdezni, hogy egy kb 40kg-os kutyának hány mg Ca-ra van szüksége? Lehet a Ca-ot túladagolni?Lerakódik, vagy kipisili? Vettem egy humán vitamint (400mg Ca+D3 vit),csak nem tudom mennyit adjak neki naponta.Még kölyök, kb 65kg-os lesz.Nem leonbergi ugyan, de ti biztos tapasztaltak vagytok ebben a kérdésben.Köszi a válaszokat előre is!

bikerrambo Creative Commons License 2005.01.09 0 0 245

Köszi szépen a gyors válaszokat. Én semmiképpen sem szeretnék kiálításokra, versenyekre járni, ezért nincsszükségünk a legjobb, legszebb, legokosabb kutyára. Mi csak egy családi kedvencet szeretnénk, aki pótolni tudja a most meghalt kutyánkat.

Azért választottuk a leonbergit mert nagyon édes és mert nagyon jó tulajdonságai vannak, kifejezett családi kutya és kisgyermekes családba is tartható.

nekem nem számít egy kutyánál hogy törzskönyves vagy nem, ha tudtok olyat ajánlani aki törzskönyv nélkül is elad kutyusokat, azt megköszönném.

Egyébként pedig tényleg köszi a válaszokat.

Kis Alfi Creative Commons License 2005.01.08 0 0 244
Az már holnapra marad, de Lea hercegnő fényképeinél, a sötétebb kutyus a kismama. Egy pár hozzászólással visszább látszik. Holnap estére teszek fel frisseket, ha rá férnek a topicra, hisz már nagyon előrehaladott állapotban van:)))
Előzmény: wandy5 (243)
wandy5 Creative Commons License 2005.01.08 0 0 243
Szioka!
Küldjél mamáról is egy jó képet!
Előzmény: Kis Alfi (242)
Kis Alfi Creative Commons License 2005.01.08 0 0 242
Szerbusz! Nálunk 1-2 napon belül születik egy alom a Papa és a Mama is látható a topicon. Természetesen törzskönyves, és kitünő vérvonalú szülők, és a csemeték is jó környezetben jönnek napvilágra. Ha gondolod további információt a, korai@axelero.hu címen kérhetsz. Szívesen küldünk képeket, vagy egyéb információkat.
Előzmény: bikerrambo (239)
wandy5 Creative Commons License 2005.01.08 0 0 241
Most fog egy pár helyen születni kiskutya,de ha gondolod máris utána érdeklődünk!! Mi leonbergi tenyésztők vagyunk!
Előzmény: bikerrambo (239)
Sirrah:) Creative Commons License 2005.01.08 0 0 240
Hát ha tényleg egézséges kutyust szeretnél, az már 80 000-en bizti felül lesz. A Sissy-Hausban 120-150 000 egy kölyök, szerintem a Von Matthiasbergben is kb. annyi. A többi kennelről annyit nem tudok, de itt nézhetsz párat: www.leonbergi.lap.hu
Ha kiállításra szeretnél vele járni, biztos nem lesz olcsó. Aztán állatorvos, táplálás, stb. Szóval készülj fel hogy egy ilyen drágaság rendesen megkönnyíti a pénztárcád.
De ha nem fontos a kiállítás, szeretném figyelmedbe ajánlani ezt a két drágaságot, akik Pakson, a Vácikai Cerberus Állatmenhelyen várják az új gazdijukat! Az anyjuk törzskönyves Leó!
Nagyon édesek nem? És csak egy szerető gazdira várnak!

Itt érdeklődhetsz: www.vacikai.fw.hu






Én is szívesen befogadnám őket ha lehetne, de olyan helyen lakunk ahol nem lehet. De ha 1 év múltán is bent lesznek (ami remélem -bármennyire is szeretném legalább egyikőjüket- nem fog megtörténni), amikor mi elköltözünk, az egyikőjüket biztos befogadnám!
Szóval szerintem ha Leót akarsz, és nem fontos a kiállítás, ők lennének a legjobb választás!
Előzmény: bikerrambo (239)
bikerrambo Creative Commons License 2005.01.08 0 0 239

Sziasztok,

most szeretnék leonbergi kiskutyát venni, érdeklődnék hogy hol és mennyiért lehet mostanában vásárolni.

Sirrah:) Creative Commons License 2005.01.08 0 0 238
A képen: Marzipan Vom Matthiasberg "Mador"
Szerintem írtó szép kutyus, nem az enyém, hanem Andreáé, de lenyügöző! :))))




Ahol ennyire sok kicsi születik(15) az már nem normális, meg veszélyes a szukára... :b
Nagyon durva...
Sirrah:) Creative Commons License 2005.01.08 0 0 237
SOK SIKERT A KICSIKHEZ!

Lea hercegnő Creative Commons License 2005.01.07 0 0 236
Most nem tudok róla friss képet feltenni, de amint összejön a fotózás felrakom. 
Lea hercegnő Creative Commons License 2005.01.07 0 0 235
Lea hercegnő Creative Commons License 2005.01.07 0 0 234
Most hagyta el Tatabányát, Győr fele jár!!  :))
Kis Alfi Creative Commons License 2005.01.07 0 0 233
Félelmetes, és már nálunk is járt! Jellegzetessége a színváltoztatás, és a kutyák letiprása! VESZÉLYES!!! Vajon merre lehet mostanság....?
Előzmény: Törölt nick (230)
Kis Alfi Creative Commons License 2005.01.07 0 0 232
Az nagyon sok, ott a kölykök is, és a mama is nehéz helyzetben lehet. Nem tudom, hogy jó-e ennyi kicsi egyszerre. Azért ez nem szólhat csak a lé-ről, és azt tudjuk, hogy Ti is így gondoljátok. Szerintünk azért humánusabb, ha 10-12-nél megállnának, persze ezt mindenkinek magának kell eldönteni, és a döntés biztos nehéz ilyenkor, mert ez nem egyszerű kérdés. Azért a 8cici- az 8cici, és gondolom az a legfontosabb a kutyusoknál is amit, (mennyiségben, minőségben) kölyökkorban kap táplálékot. Az anyatej az igazi. Szerintetek mi az ideális ilyenkor, azt is figyelembe véve, hogy Hesztinek az első szülése lesz?
Előzmény: Törölt nick (231)
Kis Alfi Creative Commons License 2005.01.06 0 0 229
Az jó sok, de nem árthat a mamának?
Előzmény: wandy5 (228)
wandy5 Creative Commons License 2005.01.06 0 0 228
Ennek nagyon örülnénk!
Én tippem 12 kölyök!!!!
Előzmény: Kis Alfi (227)
Kis Alfi Creative Commons License 2005.01.06 0 0 227

Ha minden igaz, (nagyon szeretnénk) vasárnap délelőtt, ha nem zavarunk, mi is tudunk képeket csinálni a Hesztikéről.

 

Előzmény: Lea hercegnő (221)
Kis Alfi Creative Commons License 2005.01.06 0 0 226
Sziasztok mindenkinek a topicon, szerintem 8-10 kiskutyának kéne születni, az elég is lenne a Hesztikének 
Előzmény: wandy5 (218)
wandy5 Creative Commons License 2005.01.06 0 0 225
Én kíváncsi lennék a számra, vajonhány kiskutya fog születni!!!
Ha küldenétek róla is képet a mostani állapotáról.
Előzmény: Lea hercegnő (222)
Lea hercegnő Creative Commons License 2005.01.06 0 0 223

Mackó bácsi! Tegnap mértem meg a Leát: 52kg, ma meg a magasságát: 72 cm. Ezekkel az adatokkal nem lehet később baj, mint a másik kutyusnál?? Előre is köszönöm!!

Lea hercegnő Creative Commons License 2005.01.06 0 0 222
Szerintem sok kutyus lesz, mert elég nagy a pocija!
Lea hercegnő Creative Commons License 2005.01.06 0 0 221
Sziasztok! Kis Alfiék, Úgy néz ki, hogy vasárnap délelőtt fognak készülni új fényképek a Hesztiről is, amiket ha minden jól megy estefele már fel tudok rakni.
nicolamaxi Creative Commons License 2005.01.06 0 0 219
mackóbácsi wandy5. köszi a képeket a papáról. Kérdésem ha most 10 hónapos a kutyám akkor meddig fog nőni. Most kellet kihúzni a szemfogát és ehez el kellet szegénykémet altatni, amikor a mérlegre állt akkor 60 kilót mutatott.
wandy5 Creative Commons License 2005.01.06 0 0 218
Biztos jó sok kiskutya fog születni. Ti mennyit tippeltek?
Előzmény: Kis Alfi (217)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!