Keresés

Részletes keresés

Ponta Zire Creative Commons License 2004.12.07 0 0 13

Azok se szentek.

Az a baj a mai politikával véleményem szerint, hogy 80%-ban egymással foglalkoznak és 20%-ban csak a feladatokkal. Így nem kétséges, hogy az eredmények elmaradnak. A kormánynak az ellenzéki bírálatokra tényekkel és tettekkel kell megadni a választ, a politikai hatalmánál fogva visszaélő, bizonyíthatóan korrupcióba keveredett tagjait maradéktalanul el kell távolítani, szintúgy a harácsolásért, pénzszórásért felelős politikusokat. Ez az eddigiek alapján az mszp-szdsz-re jobban ráillik. Az ellenzék meg persze ott fúrja a kormányt, ahol tudja, más eszköze nincs. Árokbetemetésre még legalább 10 évet várni kell, de annak is meg van az esélye, hogy az itthoni szélsőségek megerősödnek. És akkor csöbörből vödörbe.

Előzmény: Powersystem (11)
Álné Vendel Creative Commons License 2004.12.07 0 0 12

Minek nézed?

 

 

 

 

Előzmény: üveges (-)
Powersystem Creative Commons License 2004.12.07 0 0 11
És herr lovasst meg a nyomorék bandáját minek tartod?Ők a hitelesek mi?
Előzmény: Ponta Zire (10)
Ponta Zire Creative Commons License 2004.12.07 0 0 10
Gennyműsor gennyemberekkel.
Előzmény: üveges (-)
wizes Creative Commons License 2004.12.07 0 0 8

:))

wizes.

Előzmény: zazike (6)
wizes Creative Commons License 2004.12.07 0 0 7

tennap 9-ig néztem, de addig biza annyi kömény-magos röfövédvény vótt, hugy aszetm belepirul a szürke TV-m.

Nem hiszem, hogy a kúrmánypártot bírálót kiszedik.

Persze ha a szóösszetétel ollan amit csak a papír bír el de a képernyő nem, akkó biza jogosan cenzúrázzák ha nincs kinn a karika benne a 18-as számmal.

wizes.

 

Egyébként a cenz ura aszem aHírTv-nél van, beismerten.

w.

Előzmény: üveges (-)
zazike Creative Commons License 2004.12.07 0 0 6
Legközelebb ne az adás ismétlésekor SMS-ezz!!:-)
Előzmény: üveges (-)
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.07 0 0 5
A nap minden reggel felkel.
Előzmény: üveges (-)
hajosivirag Creative Commons License 2004.12.06 0 0 4
Enyém sem ment be szavazás elött, igaz egyszerre két  fórumról is le lettem tiltva, holott kormánypárti szavazó voltam.
Előzmény: üveges (-)
perempe Creative Commons License 2004.12.06 0 0 3
Bolgár nagyon rosszkor vette ki a szabadságot, most tudott volna igazán orbánozni.
Pueblo Creative Commons License 2004.12.06 0 0 2
Az a betelefonáló volt csúcs, aki azt magyarázta, hogy a határon trúl élő magyarok sajnálják őt, mert milyen nehéz az ő sorsa. Ez teljesen megfelelt a tv színvonalának!
Előzmény: Zmac (1)
Zmac Creative Commons License 2004.12.06 0 0 1
Így szponzorálják legálisan és rejtetten a párttv-t. :)
Előzmény: üveges (-)
Molaf Creative Commons License 2004.12.06 0 0 0
:)

Szvsz meg is érdemli, aki nem tudja máshol elszórni a pénzét!
Előzmény: üveges (-)
üveges Creative Commons License 2004.12.06 0 0 topiknyitó
A Sajtóklub mai adásában szinte kizárólag csak az Orbán Viktort gyalázó és/vagy Gyucsány Ferencet dicsőítő üzenetek jelenhettek meg. A néhány "egyéb" vélemény mellett az én üzenetem nem kerülhetett a képernyőre, pedig időben adtam fel. Legközelebb próbáljátok ki Ti is!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!