Keresés

Részletes keresés

Jolimama Creative Commons License 20 perce 0 0 143591

Még sok ilyen bizonyítványt tudj adni 🥰🧡🥰

Előzmény: NagyonI (143590)
NagyonI Creative Commons License 6 órája 0 0 143590

Amivel múlatom a napokat mostanság:

11x5                                   Kőszeg, 2024. március 29.

 

 

A bizonyítványt kiállítom,

Hogy mért kitűnő? Megindoklom!

 

  1. 5-mert lány lett, igaz, régen
  2. 5-mert gyakran telefonál nékem
  3. 5-mert jó tesó akar lenni
  4. 5 és még engem is tud szeretni.
  5. 5-mert férjére gondol sokat
  6. 5-percre sem felejti el a lányokat.
  7. 5-mert imád kacarászni
  8. 5- és jó sütiket hajkurászni.
  9. 5 a sütiosztó jó kedvéért,
  10. 5 a vidám Bükfürdőért.
  11. 5 a hozzánk repülésért.

 

Kapsz még csillagot is hármat:

Szépen felraktad a fámat!

Függönyömet is felteszed,

A szomszédok  ne lessenek!

Horkolásom elviselted,

Nem lett tőle rosszabb kedved.

 

Kívánságom természetes,

Mindig legyél élvezetes:J)

Csattanjon ki egészséged,

Örvendezz a szerencsédnek.

Őszre ismét várlak haza.

 

Lesz spenót is.

                    Írta anya.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

aj1493774 Creative Commons License 1 napja 0 0 143589

H

Boszorka Creative Commons License 1 napja 0 0 143588

Ilyen formában még nem találkoztam vele, de az autókon láttam milyen. Utána jól ment az autómosóknak.:-)

 

Előzmény: mustármaggombolyító (143586)
költekező Creative Commons License 1 napja 0 0 143587

Nem nagyon haladok az alkonypagonyos könvekkel. Szegényekkel annyi rossz történik, nem vidám regények.

mustármaggombolyító Creative Commons License 1 napja 0 0 143586

Meg az sem egy öröm, ha a saras eső beveri az ablakod, vagy akár csak az ernyődre rakódik.

Előzmény: Boszorka (143585)
Boszorka Creative Commons License 1 napja 0 0 143585

Ez leginkább az autósokat érinti.

Előzmény: mustármaggombolyító (143584)
mustármaggombolyító Creative Commons License 2 napja 0 0 143584
Előzmény: gepesz (143582)
Boszorka Creative Commons License 5 napja 0 0 143583

Ez nem, de csodálatos meleg szelet kaptunk néha.

Előzmény: gepesz (143579)
gepesz Creative Commons License 5 napja 0 0 143582

Most, hogy mondod, dereng valami a piros hóról is.

Előzmény: mustármaggombolyító (143581)
mustármaggombolyító Creative Commons License 5 napja 0 0 143581

Ilyen többször is volt már Magyarországon, csak néhány alkalom: 2016. febr, 2023. febr., jún, 2024. márc. stb. Előtte mondtákk, hogy nem érdemes lemosatni a kocsikat. Igen, éltünk már ebből adódó mocskot, ha nem is akkorát, mint vélhetően ara felétek van.

Előzmény: gepesz (143579)
Anyóca99 Creative Commons License 5 napja 0 0 143580

Na akkor te sem vagy különb nálam .:-)

Vagy 6 éve itt lakom , de gőzöm nincs kik a szomszédok . Egy szinten 3 lakás van , még őket sem ismerem . A lépcsőházban/liftben egymásra köszönünk , oszt' ettől én még az utcán köszönés nélkül vígan elmegyek bárki mellett . Szar az arcmemóriám  is , de sajna  a tájékozódó képességem is .

Előzmény: gepesz (143573)
gepesz Creative Commons License 5 napja 0 0 143579

Értél te ilyen mocskot, amiről mindjárt írok? Tegnap óta hordja a szél a homokot Afrikából. Mindent beborított már a vörös por. Igaz, mi közel vagyunk. Marokkó szerintem 5  km. Hozzád gondolom soha nem ért oda.

Előzmény: Boszorka (143578)
Boszorka Creative Commons License 6 napja 0 0 143578

Öt, de ketten valahol vannak, kórházban vagy öregotthonban. Így most csak hárman lakunk, viszont van két iroda, azok köszöngetnek én meg vissza.:-)

Előzmény: gepesz (143577)
gepesz Creative Commons License 6 napja 0 0 143577

Hány lakásos a társasházatok?

Előzmény: Boszorka (143575)
gepesz Creative Commons License 6 napja 0 0 143576

Fogadok én a neten, pedig tudom, hogy a hülyék adója. :-)))

Előzmény: költekező (143574)
Boszorka Creative Commons License 6 napja 0 0 143575

Én se vagyok az a beszélgetős, ismerkedős fajta, de azért a ház lakóit ismerem és ahogy öregszünk, egyre inkább megállunk egy pár szóra. Persze jelenleg hárman lakunk itt és én vagyok a legfiatalabb. Szóval gondolhatod miről van szó köztünk. Élsz még? Hogy vagy?  és  így tovább.

Előzmény: gepesz (143573)
költekező Creative Commons License 6 napja 0 5 143574

Köszönni tisztesség, fogadni emberség.

Előzmény: gepesz (143573)
gepesz Creative Commons License 6 napja -4 0 143573

Azt is szájon verném, aki beszélni szeretne velem. Volt, hogy kiszálltam a liftből, mert koketálni akartak a népek. Otthon sem beszéltem még a szomszédommal sem. Azt sem tudtam, hogy hívták őket. A nejem nevető görcsöt kapott egy szituban. Csengetett egy férfi. Kimentem és megkérdetem tőle, hogy ki vagy? Mit akarsz? Felháborodott, hogy hányszor mutatkozzon még be?  Ahányszor átjössz, de jobb volna, ha nem jönnél. Itt is van(?) két szomszédom, de nem ismerem őket. Bár egy férfi gyanús, mert rám szokott köszönni. Van alattunk egy kocsma, ott van egy fekete kutya. Annak szoktam biccenteni.

Előzmény: Boszorka (143572)
Boszorka Creative Commons License 2024.03.22 0 0 143572

Na ja, a németek kicsit közelebb vannak. Gondolom pl. Barcelonában már nem ennyire tudatlanok, mert közelebb vannak az élethez, Europához és nem csak a turizmusból élnek. Amugy hány igazi spanyollal szoktál naponta beszélgetni?:-)

Előzmény: gepesz (143571)
gepesz Creative Commons License 2024.03.22 0 0 143571

Itt pedig azon méláznak, hogy van-e ilyen ország? Tényleg semmit nem tudnak róla.

Előzmény: Boszorka (143570)
Boszorka Creative Commons License 2024.03.21 0 0 143570

Nem egy öröm ám, mikor a minden féle nemzetiségű taxisofőrök, mikor meghallják kis hazánk nevét, rögtön közlik "orbán. A  hangsúlyukat nem tudom ide írni, képzeld hozzá!

Előzmény: NagyonI (143569)
NagyonI Creative Commons License 2024.03.21 0 0 143569

Milyen szerencsénk volt tavaly!!Mi végignézhettük a Hunyadit Messzivel. Hogy  megszálltuké a büfét, arra egyáltalán nem emlékszem, de egy bizonyos kis kuckóban biztos, h eltöltöttem pár kellemes percet::))) . 

Olyan dolgok történnek kis hazánkban, amiről még csak nem is álmodhatnak világszerte. Guinness rekordok reszkessetek!! Több könyvre valónk is van, csak legyen, aki leírja.

Előzmény: mustármaggombolyító (143567)
Boszorka Creative Commons License 2024.03.21 0 0 143568

Mégis mit vártál Ókovács Szilvesztertől? Aki extra szünetet rendelt el a Carmina Buranabn, hogy legyen  büfének forgalma!!! Arról nem is beszélve, hogy feltehetően a büfé is úgy működik, mint ahogy ő igazgató lett, egy telefonra. Mert ahogy olvastam a büfének egy céggel 2í3í. érvényes szerződése van/volt, de szeptemberben egyszer csak kizárták őket az épületből, a felszerelésüket megtartották stb.

 

Nemigen követem az eseményeket, mert fő a nyugalom! De special az operát és most a Zeneakadémiát is figyelemmel kísérem. Az utóbbi még nem esett el.

 

Nagyonkának keresek egy verset, amit a 80.-ra akartam elküldeni csak nem találtam. Most van egy ötletem, ha meglesz azonnal küldöm. Te elteheted magadnak későbbre, mellesleg németül van.:-)

Előzmény: mustármaggombolyító (143567)
mustármaggombolyító Creative Commons License 2024.03.21 0 0 143567

Igen, vagyok! Öt napja gyakran kukkantottam be, hogy van-e itt valaki, de nem volt, akkor meg kinek locsogjak. Most viszont van egy érdekes, bár meglehetősen dühítő, extrém történet, ami ugyan nem velem esett meg, de elképesztett, megdöbbentett. Ez pedig az, ami az operaházban tegnap történt. Egy előadás botrányba fulladt. A Hunyadi László volt (lett volna) a műsoron, ami két szünettel négy óra hosszat tart, minden olyan jellemzővel, ami egy nagyszabású operát jellemez: zenekar a zenekari árokban, áriák, hatalmas díszletek, kosztümök, kórus, stb. Mit kaptak mindezek helyett a magyar Állami Operaház operarajongó nézői, akik tegnap estére 6 - 35 ezer forintot fizettek a jegyükért?

A díszletezők sztrájkja miatt a Don Giovanni díszletei közt énekelték az opera egyes részeit. Az igazgató egy páholyból szellemeskedve, cinikusan, bicskanyitogató stílusban  tájékoztatta a nézőket a helyzetről, melynek része volt, hogy a zenekar majd csak nyolc órakor jön, aztán majd akkor s jött , és zongorakísérettel zajlott az "előadás", de  - mintegy kárpótlásul - ingyen pezsgőzés a büfében, az lesz. 1óra 15 perc alatt le is zavarták az egészet. A közönség egy része kivonult és sorbanállás után visszaváltotta a jegyét, aztán vagy megitta a pezsgőjét, vagy nem, mehetett haza.

Mert Hunniában ugye ez is megtörténhet.

Előzmény: NagyonI (143566)
NagyonI Creative Commons License 2024.03.21 0 0 143566

Hahó!! Van itt valaki?? Senki sincs idebent? Egy csak egy leány.::)))))) van talpon a vidéken??  Hallottátok a repülő landolását?? Messzilányt leszállni róla??Mert leszállt::))És holnap úgy megölelem, mint a csuda. 

Mindenkinek tavaszodást!!

Boszorka Creative Commons License 2024.03.14 0 0 143565

Tudod nekem már régóta. Egy határozott mozdulattal,én a mutató ujjammal, betolom ameddig csak lehet.

Ha egyes hangok kifejezetten zavarók, azt ők a computerrel tudják állítani. Én pl. egyszer vissza rohantam az új készülékkel, miután egy szupermarketben tologatta egy ember az összes fém bevásárlókocsit. De volt ismerősöm. aki meg akart őrülni, mert ropogott a parketta a lába alatt. Nyilván már elfelejtette milyen is volt 20 évvel azelőtt ha járkált a parkettán. :-)

Szóval türelem! Én már sokszor csak a zuhany alatt veszem észre, hogy bent van. Nem tesz neki jót a víz!!!

Előzmény: NagyonI (143563)
költekező Creative Commons License 2024.03.13 0 0 143564

A szállításért is ( nálunk ingyenes), de a ninúért külön felár.

Előzmény: gepesz (143562)
NagyonI Creative Commons License 2024.03.13 0 0 143563

Fülemüle a fülemben, de előfordul. h inkább kibújik onnan::)) Itt a topikban senki nincs, akinek van::::))))???Okos tanácsait Fülemüle tulajoknak reggeltől estig várom!

gepesz Creative Commons License 2024.03.13 0 0 143562

A szállításért, vagy a nínózásért?

Előzmény: költekező (143558)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!