Keresés

Részletes keresés

gepesz Creative Commons License 5 órája 0 0 141034

Eszembe jutott, hogy milyen sok porszívó csövem volt otthon. A selejt, javítani hozott, kidobált porszívók csövei egy nagy papírdobozban várták a feltámadásukat. Hogy hová lettek? Valószínűleg kukában kötöttek ki.

Előzmény: gepesz (141033)
gepesz Creative Commons License 5 órája 0 0 141033

Googli, porszívó tipusa + alkatrész

Nem így akartam, így sikerült. De jól van ez. Így marad. Minden jót kedves anyám.

Előzmény: NagyonI (141031)
Boszorka Creative Commons License 8 órája 0 0 141032

Féléves porszívóhoz még bőven lehet kapni alkatrészt. Nem érdemes görnyedve pórszívózni!

Előzmény: NagyonI (141031)
NagyonI Creative Commons License 9 órája 0 0 141031

Én igen, de minek:::((((Van bajom bőven.,. Most pl rájöttem, hogy a féléves porszívóm ehógyik csövét n odaadtam Ittvejnek, hogy nekem aztán nem kell, viheti a MÉGbe:::(((Ugyanis az említett darab kint volt a kapuszínben, Én meg nem tartom ott, eszembe sem jutott, hogy az új porszívóm tartozéka. Persze hétrétgörnyedve vígan tudok porszívni. Kevés töprengésem után rájöttem, hogy Jutka lehet csak a tettes:::(((

Jó. Jó. Tudom, hogy ennél nagyobb bajom ne legyen, de cefetül bosszant. Vagy annál is jobban::(((

Hess felhők, hess!! Sürgős diószednivalóm van.

Előzmény: Boszorka (141030)
Boszorka Creative Commons License 17 órája 0 0 141030

Éltek  még?:-)

Boszorka Creative Commons License 29 órája 0 0 141027

Olaszországban volt egy nő 60 évesen jött rá a szülési vágy. Meg is szülte. Aztán évek múlva panaszkodott, hogy fárasztó a gyerek és mindenki nagymamának nézi őt.:-)

Előzmény: gepesz (141023)
Boszorka Creative Commons License 29 órája 0 0 141026

Felületességem felülmúlhatatlan.:-(  SZÓLJ!!!!

gepesz Creative Commons License 30 órája 0 0 141024

Romániai hírek volt.

gepesz Creative Commons License 30 órája 0 0 141023

Nem hiszem, hogy erre vetemednék.

Neked van rá esélyed. Sok éve, hogy egy akkor nyolcvan valahány évesnek beültették a petesejtet. További hírek nem érkeztek a nőről és a gyerekről. Talán, mintha meg is szülte volna? Rég volt, akkor is kétkedve fogadtam a hazugságot.

És nem szülök! Se Pesten, sem Budán.

De értettem az elütést.

Előzmény: Boszorka (141020)
gepesz Creative Commons License 30 órája 0 0 141022

Ha három asszony, három órahosszáig takarította volna ezt a garzont, akkor is ez lett volna a szöveg. Ma pedig 7 óra óta takarít és mos. Mi lett volna, ha minden nap tiszta pólót, rövidnadrágot vettem volna fel? Törölközőket talán még a szekrényből is kiszedte.  Jól van ez. Ő birodalma. Fordítsa fel, csak az íróasztalom körül ne ténykedjen.

Előzmény: Hooti (141018)
Boszorka Creative Commons License 1 napja 0 0 141021

Tepsiről jut eszembe. Kaptam anno nászajándékba egy piros zománcos tepsit. Kivül piros, belül hófehér. Nagyon hasznos jószág, különösen, hogy még fedele is van. Az idén novemberben megünnepelem vele az 50. évfordulót. Még csak a fedelének az egyik sarkáról van leütve kicsit a zománc. Én VIM-el szoktam volt kisúrolni ha odaég benne valami.

Előzmény: Hooti (141018)
Boszorka Creative Commons License 1 napja 0 0 141020

Ez jó! Szülj ha Pesten leszel. Csinálunk egy mini talit.:-)

Előzmény: gepesz (141017)
NagyonI Creative Commons License 1 napja 0 0 141019

Finom!! Husis!! Gombás!! Nekem rizzsel volt szuper!!

Előzmény: gepesz (141011)
Hooti Creative Commons License 1 napja 0 0 141018

Tepsibe hypós víz, áztat, majd kisúrol, nem nagy kaland, kijön vele.

Narancs, ráfogod az Unokára és nyert ügyed van.

Bagett, tedd el, hátha jól jöhet még :)

Előzmény: gepesz (141017)
gepesz Creative Commons License 1 napja 0 0 141017

Mégis tegnap kellett volna megsütni az oldalast.

Akkor ma tudtam volna venni olyan tepsit, mint ami odaveszett. Ma már erre esélyem sincs. Az oldalas finom, csak a barbaq szósz vagy mi a bánat égett nagyon oda.

Ráadásul itt volt az unokám és mind a három kiló narancs vagy mandarint kifacsartuk. Na! Ebből a moslékból hogy mászok ki?

Még van időm, mert a gép késve indult 2, 5 órával.

Maci barátom is előkapart valahonnan egy prézlinek kiváló bagett darabot. Mondjuk az már nem csak annak való, hanem az is.

Kipihentem magam, megyek...folyt köv.

Holnap, ha találok last minit utat hazarepülök. Ha nem, lehet akkor is. :-((

Boszorka Creative Commons License 1 napja 0 0 141016

Tudom. Alig, hogy haza értem, már kisütött a nap.

Előzmény: mustármaggombolyító (141015)
mustármaggombolyító Creative Commons License 2 napja 0 0 141015

Kb. fél órája volt egy alapos zutya enyhe dörgéssel. most éppen ragyogó napsütés van :-)))

Előzmény: Boszorka (141014)
Boszorka Creative Commons License 2 napja 0 0 141014

Terven felül át kellett mennem Lényemhez. Mikor elindultam pont kibujt a nap. Persze nem bíztam benne, volt ernyő, esőkalap, minden. Mikor jöttem vissza zuhogott az eső. Bementem a Sparba. Mire kijöttem elállt, de úszott az utca.:-(

Előzmény: gepesz (141013)
gepesz Creative Commons License 2 napja 0 0 141013

Erre  mondják, hogy a szar is ízetlen.

Keress a gondolataidban valami régi vicceset, amin elmosolyodsz.

Nem kell megosztani, csak egy jót nevetni.

Előzmény: Boszorka (141012)
Boszorka Creative Commons License 2 napja 0 0 141012

Én meg elmentem tornázni. Mikor jöttem haza zuhogott az eső, de volt esőkalapom + ernyő. Meg nem áztam, csak simán utálom a sötétséget.:-(((

Most d.u. 4. "szabadságon" vagyok. Akkor ügetek át Lényemhez és várom a fogorvost. Azt hiszem tojáslevest fogok ebédelni. Ez lesz az utolsó tojás a házban. Holnap elmegyünk ebédelni a "fog csapattal"

Pillanatnyilag mindent útálok, szeretnék megszökni valahova, persze csak elvben. Mert gyakorlatban pl. a berlini barátnőm, ma csábított Teneriffára, de engem kirázott a hideg a repülőtér gondolatára is, a 2 hét szállodáról már ne is beszéljünk. Jelenleg semmi se jó és kész.:-(

Előzmény: gepesz (141009)
gepesz Creative Commons License 2 napja 0 0 141011

Milyen a betyárgombóc?

Előzmény: NagyonI (141010)
NagyonI Creative Commons License 2 napja 0 0 141010

eElsiettem a Tescóba, ahol a kedd nekünk nyugdíjasokna, 5% kedvezmény:::))És leginkább akcióst vehyek, ma pl a kávém ott igen akciós volt, s abból még minusz 5:::)))

Hát nem isteni???

És hazajóve mit látok?? Jutkám 2 fogásos ebédet hozott. Pedig ezért mentem (többek között)a Tescóba.Betyárgombócot terveztem. Na majd du.Nem !!!foggalmam sincs, hogy fogja-e vki szeretni.

Mindesetre jó hír nekem...évek óta nem volt ilyen szép a dióm!!!zuhogó esőben is kelkesen szedtem!!

Előzmény: Boszorka (141008)
gepesz Creative Commons License 2 napja 0 0 141009

Hét alvó? :-)))))

Reggel 4 órakor le kellett menni a barátommal. Az én lustaságom miatt volt.

Tegnap 18 órakor jöttünk vele haza. Utána még sétáltunk egyet és úgy jöttünk fel. Az esti 20, 21 órai sétát lelazsáltam.

Reggel pedig 9-kor nem akart megmozdulni. Pedig nem engedhettem 10-nél tovább lustálkodni, mert körömvágásra kellett vinni.

Na! Az volt még a cirkusz. Nagy nehezen rátettem a szájkosarat, de szem villantás alatt letépte. Utána, kitátotta a száját. Nem lehetett rátenni. Még a fejét is mozgatta.

Röhejes volt. A vége az lett, hogy fogtam. Békésen tűrte a körmözést. :-))

Kivettem a fagyasztóból az oldalast. Délután, ahol a papok táncolnak, összesöprök.

A reptérre nem kell mennem, mert jön a fiam is, kocsit szokott bérelni Malagán. Neki kis vacak a Picassom. Ráadásul ócsárolja, hogy lassú.

Előzmény: Boszorka (141008)
Boszorka Creative Commons License 2 napja 0 0 141008

Micsoda hétalvó társaság! Igaz, biztos nem gornyadoztok úgy, mint én, aki fél hatkor keltem.:-(((

Boszorka Creative Commons License 2 napja 0 0 141007

Én nem kukkanok ilyen helyekre. Viszont olvastam, index címlap, hogí mi mindenkit fog segíteni a kormány. Hosszú lista, mindenre lesz támogatás, csak az áfa nem tud lejjebb szállni.:-(((

Előzmény: NagyonI (141006)
NagyonI Creative Commons License 2 napja 0 0 141006

Én sem örvendezek eme idő éreztén:::(((. Szvsz ezt jól megaszontam:::))Elsuhant a napom. Rosszal.... semmi jóval.

2 napja ismét van tévém. Nagyon szép a kép  = forma. De a tartalom::((!!!???

Szombat este közösségi tévéestet terveztünk. Hazajöttek az Ittek, akik mostanság nem is annyira Ittek. Ittfiúnak egy gimis oszttársa  az X Faktorban szerepelt, s a jelek szerint még fog is. Szurkolunk neki, naná, hogy szurkolunk. De az a műsor:::(((!!De együtt voltam a családdal:::) Az is ritka alkalom...  

Hát persze hogy sütöttem nekik. Kakaós-túróst. Nem sok süti vanb, amit mindenki szeret, ez az.

Még a Parlamentbe is bekukkantam. Talán nem kellett volna.:((

Boszorka Creative Commons License 3 napja 0 0 141005

A baj a kedvetlenül szóban rejlik. Normálisan ez ember. én  többnyire nem, nem kedvetlenül kel fel, mert van valami célja a nappal. Ez lehet bármi, nem kell munkára gondolni. Néha az elvégzendő dolgok is kedvetlenné teszik az embert. Ha nincs dolog, akkor meg a nagy üresség ami előtte tátong.

De mikor normális vagyok, mondjuk nyáron ha süt a nap, akkor soha nem kelek fel kedvetlenül. Mindig van valami célom, ha más nem, hogy olvassak pl. Mostanában pocsék minden reggel. Ma is sötét volt, talán az eső is esett és csak a nagy semmi tátong előttem. No meg a mit főzök holnap örök kérdése.:-((((

Kaja bevásárlás soha nem az esetem, de esőben kifejezetten útálom. A segítségem vásárolna, de nem tudom mit kérjek, mert én személyesen a helyszinen szoktam megihletődni. Szóval elég reménytelen eset vagyok. Ilyenkor kellett régen sürgősen utazást szervezni, az rögvest kibillentett a kedvetlenségből.

Mandarinnak ilyenkor a közelben nincs már vagy még szezonja. Elég hihetetlen de Floridában, ahol még a rendszámtáblákon is virágzó narancsok vannak, soha nem kaptunk egy ehető narancsot vagy mandarint, meg más gyümölcsöt se.:-(  Itthon most jön a szilva és remek szőlők kaphatók.

Előzmény: gepesz (141004)
gepesz Creative Commons License 3 napja 0 0 141004

Nem mondom, hogy mérges vagyok , de nem is örülök. Nem megyek boltba ezután. Nagyon gyakorlatlan vagyok. Vettem 3 kiló "mandarint". Én azt hittem.

A piros raschel hálóval becsaptak.

Nagyon szép érettnek nézett ki. Kiraktam az asztalon lévő kosárba. Fehéres sárga. Nehezen jött le a héja. A leve borzasztó, ami alig van. A belseje rághatatlan szalma.

Kivettem a szemetesből a papírját. Naranja-later origen Argentina :-((((

Gondoltam rá, hogy facsaróval kiszedem a levét. Á!!! Kidobom az egészet. Még teába sem lenne jó. És nem is iszunk teát.

A barátomat 09:15-kor noszogatni kellett, hogy lemenjünk. Ha a mandarint nézzük, kár is volt.

Boszi!

Az a depi, hogy nem kelek fel 9 óránál hamarabb? És akkor is kedvetlenül?

12, 14 órákat alszom. Ez lustaság vagy depi?

Az előbb is bementem a szobába, hogy rendbe szedem az ágyat, de csak az járt a fejemben, hogy le kéne feküdni. Ide jöttem a géphez, nem vagyok benne biztos, hogy helyesen tettem.

Anyóca99 Creative Commons License 3 napja 0 0 141003

Hat óra óta fent vagyok .:-)

Kivételesen Mici békén hagyott , így több , mint 8 órát aludtam . Ó Istenekszentanyja' .... őrizd nekem ezt a jó tulajdonságot , hogy tabletta nélkül is jókat alszom !

Eddig itt esett az eső , most kezd virradni ... már majdnem látok is villany nélkül .

Előzmény: Boszorka (141002)
Boszorka Creative Commons License 3 napja 0 0 141002

Ébresztőőőőő!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!