Keresés

Részletes keresés

Boszorka Creative Commons License 12 órája 0 0 130917

Mulatozzatok csak, egyszer élünk!:-)

Unoka miket művel már? Kép nincs?

Előzmény: gepesz (130916)
gepesz Creative Commons License 13 órája 0 0 130916

Tarifán tavaly voltunk. Gyönyörű napsütéses időben, de nagyon hideg volt a víz akkor is.

Most este valamilyen karnevál vagy mifene kezdődik La Lineában, oda megyünk majd.

Előzmény: Boszorka (130915)
Boszorka Creative Commons License 13 órája 0 0 130915

Gibraltárba bemenni manapság csak ha muszáj. Túl sok a turista. Spanyol oldalon remek standolási helyek vannak, bár a víz még mindenütt hideg.:-(((

Régen Tarifa és környék teljesen üres volt. Voltatok már? Tarifa önmagában is érdekes, mikor hal árverés van pl.

Előzmény: gepesz (130914)
gepesz Creative Commons License 14 órája 0 0 130914

Délelőtt a házi medencében fürödtünk, de nem volt kellemes. Tervbe volt véve egy gibraltári strandolás, de kihagyjuk. Lustálkodás van.

Előzmény: Boszorka (130913)
Boszorka Creative Commons License 18 órája 0 0 130913

A hal engem soha nem zavart, de a meduzákat nem szerettem. Fiad Pá se nagyon fog fürdeni, mert az ujság szerint 30 fok feletti a hőmérséklet de a tenger csak 19 fok. Abban meg fürdödjenek az északnémetek.:-)

Előzmény: NagyonI (130912)
NagyonI Creative Commons License 19 órája 0 0 130912

Feladat kiadva nekik, de most a tengert bűvölik- lehet, h fürdeni nem fognak, mert halak vannak a tengerben:::))Törelem könyvcímeket/írókat terem. 

Előzmény: Boszorka (130911)
Boszorka Creative Commons License 23 órája 0 0 130911

Azt látom.:-)

Még mindig nem tudom, milyen fajta irodalmat olvas manapság az ifjúság. Várom a felvilágosítást!

Előzmény: NagyonI (130910)
NagyonI Creative Commons License 1 napja 0 0 130910

Elfelejtettem. De nem citrom:::)))

Előzmény: Boszorka (130908)
Anyóca99 Creative Commons License 1 napja 0 0 130909

Átérzem a bánatod . Nekem is kb. 1,5 éve volt egy hasonló bánatom , és pont a legkedvesebbnek állt le a veséje egy műtét után . De maradt még 3 macsek , amik közül van egy hasonlóan kiemelkedően ragaszkodó .

Van másikad ?

Előzmény: Jolimama (130904)
Boszorka Creative Commons License 1 napja 0 0 130908

Érdekes csendélet szépen megfestve. Nem értek hozzá amugy, egy cseppet sem, de tetszik. Milyen gyümölcs az a két zöld?

Előzmény: NagyonI (130907)
NagyonI Creative Commons License 1 napja 0 0 130907

Kritizálni lehet, de nem érdemes:::)))Az egyik ajándék, amit Putty egyik kiemelkedő alakja adott nekem érkezésükkor.

NagyonI Creative Commons License 1 napja 0 0 130906

Jolimama. még nekem is legördült egy csepp könnyem:::(( Tudom, mit jelent. Sokáig fog hiányozni, ezzel számolj.De vígasztaljion a tudat: a szeretetetek kölcsönös volt....

Boszorka Creative Commons License 1 napja 0 0 130905

:-(((

Szerezzél gyorsan egy utódot!

Jolimama Creative Commons License 1 napja 0 0 130904

Szomorú napom volt tegnap:-( Nagyon kedves Barátomtól, Marci cicámtól kellett búcsút vennem. Boldog 9 évet töltöttünk együtt, rengeteg szeretetet kaptam Tőle. Nagyon fog hiányozni, de szenvedni nem hagyhattam, el kellett engednem, hiszen szerettem. Hiszem, hogy az égi játszótéren boldogan játszik tovább.

Előzmény: Boszorka (130903)
Boszorka Creative Commons License 1 napja 0 0 130903

Reménykedem. Nekem a nő egy csoda. Már az apja is az EU elődjének az alapításán dolgozott. Így született és járt ő Brüsszelben iskolában. Aztán orvosi egyetemre Németországba, majd Közgazdaságot tanult valamelyik jónevü amerikai egyetemen. Férjhezment, a férje is orvos és miközben szült 7!!! gyereket, csinált egy orvosi praxist. 7 gyerek ide-oda a nő ma is kb. 50 kiló.

Mikor bement a politikába, gondolom a gyerekek már valamelyest megnőttek, először családügyi miniszter volt, majd hadügy miniszter lett. Igaz ott nem volt túl sikeres, de az elődei koránt se bírták olyan sokáig mint ő. Most csak drukkolok neki. Még soha nem hallottam olyan szenvedélyesen beszélni mint tegnap. A német szocik, meg menjenek a búsba és szégyeljék magukat jó sokáig.

Előzmény: gepesz (130902)
gepesz Creative Commons License 2 napja 0 0 130902

De!  Vannak olyanok (is).

Lesz elég erő benne? Ellenzéki szempontból kérdezem. Nem az ő ellenzékijeként.

Holdfogyatkozás.

Majd mondom a pilótának, néha úgy forduljon, hogy lássam. Nem tudom, sikerül-e neki? Főleg azért, mert folyosó mellett ülök. :-)

Előzmény: Boszorka (130899)
NagyonI Creative Commons License 2 napja 0 0 130901

Kiváncsian várom a tevékenységét!!

Előzmény: Boszorka (130899)
Boszorka Creative Commons License 2 napja 0 0 130900

Nem közérdekü közlemény: ma részleges holdfogyatkozás lesz, amit állítólag tőlünk is lehet majd látni, már akinek van szabad kilátása és nincsenek felhők felette.

Boszorka Creative Commons License 2 napja -1 1 130899

Tudom senkit nem érdekel, de Ursula von der Leyent megválasztották EU komissionspresidentinnek. Először életemeben jött be valaki, akinek én drukkoltam. Juhhéééé....!!!!

Boszorka Creative Commons License 2 napja 0 0 130898

Én mindig kiolvasom a légitársaság újságját, a maradék időben meg a kindlemet olvasom. Egyébként nincs film a repülőn?  Rettenetes volt hajdanában, mikor megnéztem 3 filmet, ettem, szundikáltam stb. és még mindig nem értünk a célba.:-(((

Három óra az semmi. Ott lesz nejed is, lehet beszélgetni. Egyébként láttad a francia nemzeti ünnepen repkedő pasit? Arra az eszközre ne számits. Max. 100 kiló a teherbírása. A pasi 73 kiló volt + gépfegyver, amitől én frászt kapnék.:-(

Előzmény: gepesz (130896)
gepesz Creative Commons License 2 napja 0 0 130897

A béna szarozik papírral is.

Előzmény: Boszorka (130895)
gepesz Creative Commons License 2 napja 0 0 130896

Gatyát, zoknit...stb. nem. Ott is van, ahová megyünk és ott is van kicsi kínai. :-))

Film a 3 órás úton kell. Egyébként nem szoktam nézni, de, mit csináljak egyebet?

Előzmény: Boszorka (130895)
Boszorka Creative Commons License 2 napja 0 0 130895

A papir az bizotosabb, telefonba nem bízom. Mindig ott bénáznak a beszállásnál az okos telefonosok.  Gondolom nejed azért pakol egy-két gatyát meg pólót. Film meg minek???

Előzmény: gepesz (130894)
gepesz Creative Commons License 2 napja 0 0 130894

Nem szoktam készülődni, pakolászni. A jegyet majd holnap valamikor kinyomtatom, feltöltöm a telefonra. Bedobom a pénztárcám és egy tabletet filmekkel a táskába és kész.

Tényleg! Filmet mindjárt töltök le. 

Keresek egy pár Kék bolygót.

Előzmény: Boszorka (130893)
Boszorka Creative Commons License 2 napja 0 0 130893

Fiunk Pá! Űlsz már a kofferen? Add át üdvözletem a Skolnak!:-)

Boszorka Creative Commons License 3 napja 0 0 130892

??? Nem szoktam ilyen dolgokra reagálni, de most kivel voltam goromba? Placido Domingot véded vagy az általam ismeretlen énekest? Teljesen ártatlannak érzem magam! Egy szóval se mondtam, hogy bezzeg itt ez van vagy az. Most pl. Pest tele van Paul Anka plakátokkal. Nagyon szerettem fiatal korában/koromban, de semennyi pénzért nem mennék el meghallgatni ahogy palyback-ból romosan énekel. Ha jól tudom kb. 80 éves. Ha ő nem hagyja abba én abba hagyhatom nyugodtan.

Na jó, részemről befejezem. Nincs mit magyaráznom. Nagyont valaki felbosszantotta és én kaptam a mérget. kibirom, nem árt, nem sértődöm.

Előzmény: mustármaggombolyító (130890)
Boszorka Creative Commons License 3 napja 0 0 130891

Le. Eddig háromszor 3 különböző helyen az elmult 10 évben. Csak az első bosszantott. Azóta csak vonogatom a vállam. Tegnap a tv-ben jó volt, bár a csinos formáját már rég elvesztette.

Előzmény: gepesz (130888)
mustármaggombolyító Creative Commons License 3 napja 0 0 130890

Sokan meg azt nem tudják, hogy meddig  mehetnek el a gorombasággal.

Egyébként, csakazértis: lekváros palacsinta grrrrr! cukkinis fokhagymávval, full fincsi! Na most jó??

Előzmény: Boszorka (130882)
mustármaggombolyító Creative Commons License 3 napja 0 0 130889

:-)))))))))))))))))

Előzmény: NagyonI (130884)
gepesz Creative Commons License 4 napja 0 0 130888

Ha ott vagy lemondja?

Előzmény: Boszorka (130887)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!