Keresés

Részletes keresés

csumpeszko Creative Commons License 2004.12.02 0 0 2
Hát lehetséges ez, de ha én odaadom a 9 000 000 Ft-ot, s véletlenül eltűnik a tulaj a pénzemmel, azért kicsit kellemetlenül érintene a dolog!!!
Előzmény: Szunya (1)
Szunya Creative Commons License 2004.12.01 0 0 1
Szia, általában a szerződés kötéssel egy napon szokták az első részletet kifizetni. Gondolom ügyéd készíti a szerződést. Ha én adnám el Neked a lakásom, és nem tudnál egyben fizetni, én is nagyon gyorsan, azonnal kérném a pénzt...
Előzmény: csumpeszko (-)
Tombolda Creative Commons License 2004.12.01 0 0 0

Hullah0ppá!

Előzmény: csumpeszko (-)
csumpeszko Creative Commons License 2004.12.01 0 0 topiknyitó
Sziasztok! Kérlek segítsetek Nekünk!!! Holnap a párommal adásviteli szerződést kötünk (mi leszünk a vevők). A vételár 70%-a a rendelkezésünkre áll, a többi 3 600 000 Ft-ot hitelből fogjuk kifizetni. Egy gondom van azonban, s ebben NAGYON KÉREM A SEGÍTSÉGETEKET. A gondom az, hogy az eladó nagyon gyorsan szeretne megkapni a rendelkezésünkre álló készpénzt (ÖNRÉSZT). Szerintetek ez nem gyanús? Általában mikor szokták - természetesen a foglaló után - kifizetni a vételár első részletét (AZ ÖNRÉSZT)??? A szerződéskötés után mikor? Úgy gondoltam, hogy a hitel folyósításához képest mikor szoktak kifizetni a vevők a vételár önrészét képező összeget??? Eddigi állásunk szerint dec. 15-ére kell kifizetnünk az önrészünket, mert a tulajdonosnak pénzre van szüksége. A banki hitelre meg legalább 5-6 hetet kell várnunk. Nagy az önrészt képező rendelkezésünkre álló összeg – 9 000 000 Ft. Vélemény? Nagyon fontos lenne! Előre köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!