Keresés

Részletes keresés

twitchy Creative Commons License 2007.01.20 0 0 103
Ha vki szeretne örökbe fogadni, egy kb 2 éves, ivartalanított,tündéri, lány ónémetjuhász kutyust, lécci írjon a twitchy@citromail.hu -ra, v hívja 36/341-588-as számot (Heves megye) . Elöre is köszönöm.
ZebulonMedve Creative Commons License 2006.11.04 0 0 102

Sziasztok!

Nekem sajnos nincs és nem is volt kutyám, tehát nem is értek a blökikhez, de lenne egy kérdésem a T. Kutyaszakértő Hölgyekhez és Urakhoz.

Azt szeretném megkérdezni, hogy lehetséges-e az, hogy egy kutya betonon, azaz panelfalon keresztül képes legyen kiszagolni, hogy a szomszéd lakásban tartózkodik-e valaki és ha igen, akkor hol, melyik helyiségben.

ZM

mopsz001 Creative Commons License 2006.10.01 0 0 100
Szép vasárnapot!
wandy5 Creative Commons License 2006.01.11 0 0 99
wandy5 Creative Commons License 2006.01.11 0 0 98
Sziasztok!

Ha találtok olyan hírdetést, hozzászólást ami megtalált, vagy kóbor kutyákról szó,l tergyétek fel ide légyszíves. A befogadó gazdik visszajelzését is szívesen látom ezen a topikon!!!!!!!!!!!!!

bettymam Creative Commons License 2005.09.06 0 0 97
Fajtiszta, gyönyörű szép, de sajnos süket 13 hetes argentin dog szukámnak szerető, türelmes gazdit keresek! Igényesen tartott, oltott, féregtelenített, s nagyon okos kutya. A befogadó gazdinak a helyébe visszük! Ha érdekel, a 20/5567313 telefonon megtalálsz!
wandy5 Creative Commons License 2005.05.14 0 0 96

Bizony, tedd fel a topicra, hátha valaki segíteni tud ezt a problémát megoldani!

Előzmény: peregryn (94)
Sirrah:)) Creative Commons License 2005.04.17 0 0 95
Betudod másolni miket írtak vissza? ;-(
Előzmény: peregryn (94)
peregryn Creative Commons License 2005.04.17 0 0 94

wandy5!

elküldtem egy halom helyre....

ne tudd meg a válaszokat és a hozzáállást....

üdv:

peregryn

Előzmény: wandy5 (92)
Sirrah:)) Creative Commons License 2005.04.13 0 0 93
Ezt eddig nemis tudtam.. ):-/
Előzmény: wandy5 (92)
wandy5 Creative Commons License 2005.04.13 0 0 92

Sziasztok!

Szerintem ez borzasztó!!!!

Ezt illene valamelyik újságba felvetni, ez gyalázat amit művelnek!!!

Előzmény: peregryn (90)
Sirrah:)) Creative Commons License 2005.04.10 0 0 91
Szörnyű!
Ezen tátva maradt a szám!
Előzmény: peregryn (90)
peregryn Creative Commons License 2005.04.09 0 0 90
1% ESÉLYT sem KAPOTT

Szombat este, eső esik, IV. kerület, futó barát, kutya, alapítványi telephely – idáig, ahogy mondják, lehetne… király!

Más olvasatban:

Szombat este 10 óra előtt felhív egy barátom, ’ugyan segítsek már neki. Történt, hogy a rendes esti futásdózisát letudva a IV. kerületi Rex Alapítvány Állatszigete előtt talált egy, fekete kutyust. Fajtájára tekintve nagy hasonlósággal bírt Selmeczi Gabriella kutyafóbiáját képző fajtára. Mivel a kutya többször az Alapítvány kapujához futott, barátom tudatni szerette volna a telephelyen lévőkkel, hogy itt van egy „szökevényük”. Mivel senki nem jött ki jelzésére, megkért, hogy hívjam fel a Telephelyet, jelezzem, hogy ő kint a kapu előtt LEGALÁBB 1% ESÉLYT SZERETNE KÉRNI ennek a kis kóbornak.

www.rex.hu webhelyen, láttam sok kecsegtető mindent. Van ott utópia, sorok közt olvasható dissáfária, megjelenül a tevékeny semmittevés is. Egy tégla eleme a falszöveg…..JA és jut eszembe: „Milyen jó lenne, ha a kedves olvasó azonnal tudná, mire gondolunk, ha ezt a szót hallja: állatsziget. „ – ezt  a www.rex.hu oldalról plagizáltam…..

Már-már majd’ megindított, ha nem élne bennem egy szívszaggató fájdalom. Tavaly magam is erről a helyről hoztam el az első kutyám, akit ugyan mindenféle oltás nélkül kiadtak, másnap reggelre sokszervi elégtelenségben meghalt ( állatorvosi vélemény alapján ). Az Alapítvány persze az állította, hogy a kutya egészséges volt, olyannyira, hogy nem érzik / érezték szükségesnek még a törvényben előírt kötelező oltás beadását sem…..

Na a www.rex.hu oldalon található telefonszámokon senki nem volt elérhető….

És csörgött a telefon….

Barátom hívott magából kikelve!

Egy járókelővel addig jeleztek a nagykapun, míg kijöttek a telephely éber őrei. Rövid témafelvetés után, közölték, hogy ők semmi dögöt be nem vesznek az állatbarát adófizetők pénzéből hosszas évek alatt megépített, EU. komfort munkahelyükre. Rettenetes goromba leteremtés, imígyen: - nem éjszaka kell idehozni a megunt állatot. És ami belefér….

A téma főhőse elszaladt….. és tán most is fut

Tudom:

-         minimum mennyit pénzt kapott a Rex Alapítvány az adók 1%-ból (www.apeh.hu, + nyilvános adat)

-         sok baj volt ezzel az Alapítvánnyal

-         most is tarhálják az 1%-t

-         javulás nem prognosztizálható

-         valakinek nagyon érdeke a tudatlanság

-         az alávalóság nem mélyrealizmus

-         etc….

Vélelmezem:

-         a telepőrök nem ingyen vannak ott

-         a passzív magatartásukkal veszélyeztetik a történetben szereplő kutya életét

-         ha egy „idegen” kutyával így bánnak, akkor mi van a bentiekkel

-         a harácsolás magángyűjtemény – mások elöl

-         tessék utána gondolni még……

Nem tudom:

-         mi lett a kutyával

MIÉRT NEM KAPOTT Ő IS 1% ESÉLYT?
Sirrah:) Creative Commons License 2005.04.09 0 0 89
Az magától kéne hogy kialakuljon... :(
Da ha lakásban papírra szoktattátok, akkor azt a papírt amire végzi-végezte mindig a dolgát, rakd ki arra a helyre ahova szeretnéd hogy menjen.
Előzmény: minimatador (88)
minimatador Creative Commons License 2005.04.09 0 0 88
Segítség! Hogy lehet rászoktatni egy 13 hónapos kutyát, hogy a kertben egy helyre kakáljon?
vivi.g Creative Commons License 2005.04.06 0 0 87

Szia!

Látogass el ebbe a topikba!:

mindentmindentibetikutyáról

Itt biztos tudnak neked segiteni!:)

Előzmény: tibettike (85)
sz.Bogi Creative Commons License 2005.04.05 0 0 86

SOS. segítséget kérek!!!!!!!!

A bp-i HEROSZ Állatotthonba behoztak 2 vad, 6 hetes kiskutyát, akik talán ezelőtt sohasem láttak embert! A kölykök egészségesek, de rettegnek az emberektől, sőt amikor ki akartam venni a kutyaházból őket félelmükben haraptak is, ami mondjuk ilyen kiskutyáktól, nem okoz komoly sérülést, de talán jelzik, hogy milyen állapotban vannak!!!!
Sürgősen új gazdira vagy akár ideiglenes befogadóra lenne szükségük (a menhely mindent állna), lehetőleg a XXII. ker környékén vayg Bp.-n, ahol hozzászoknának az emberekhez, így ugyanis semmi esélyük, hogy gazdira találjanak!!!!!!! Minden egyes nappal csökken az esély, hogy kézhez szokjanak!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kérlek titeket, aki tud segítsen!!!!!!!!!!!!!!!!
Érd. 06705651070

tibettike Creative Commons License 2005.04.05 0 0 85

Kedves Kutyások!!

Segítségeteket szeretném kérni!!

Immár három éve családunk imádott tagja Bettike,egy tüneményes tibeti terrier szuka.2002. március 5-én
látta meg a napvilágot Takó Jánosnénál, a Mizsei-Admirál
kennelben..Férjemmel,és sok kutyához értő barátunkkal
beszélgetve,úgy gondoltuk,hogy itt az ideje neki egy "helyes" kutyafiút
keresni.:)) Állatorvosunkkal is beszéltünk,aki szintén megerősített
minket elhatározásunkban Mivel nem tenyészteni szeretnénk,hanem
kedvencünk mentális, és pszichés egészsége miatt szerenénk Tőle egy
almot,a kutyusomnak se tenyésszemléje,se kiállítási eredménye nincs,és hát nem is szeretnék ennyire komolyan belefolyni a dolgokba.Mivel azonban az alomból szeretnék egy kőlykőt magamnak,törzykönyves kant szeretnék,feléje több kívánságunk nincs.Kertes házban
lakunk,tehát helyünk van bőven,a többi kiskutyára már több jelentkező is lenne.:))))Azért fordulok Hozzátok,mert valószínű Nektek nagyobb rálátásotok van a 
kutyástársadalomra,és talán tudnátok Nekünk ajánlani valaki
megbízható kantulajdonost,akihez bizalommal fordulhatunk,és aki a jelen feltételekkel is hajlandó lenne Bettit befedezni.Mi
egyébként Kecskeméten lakunk,de nem probléma,ha máshova kell a
kutyusunkat elvinni.Megadnám az e-mail címemet,ha erre
válaszolnátok,megköszönném: d93b95@freemail.hu Illetve telefonszámom:30/257-7995
Üdvözlettel:Hagáné Hegyi Viktória
                6044 Kecskemét-Hetényegyháza,Kossuth u. 36

Sirrah:) Creative Commons License 2005.03.31 0 0 84
Ezt Mamabanyuséknak küldöm! :))
wandy5 Creative Commons License 2005.03.05 0 0 83
Szia másnaposcsibe!
Milyen témában kérsz segítséget?
Én nagytestű kutya tenyésztője vagyok!Itt megnézheted!
vivi.g Creative Commons License 2005.03.05 0 0 82

Szia!

Van komondoros topik,csak nem jár oda senki,így nem hinném,hogy beszélgetni tudnál ott valakivel.

Nekem viszont van egy olyan topikom hogy:'Magyar kutyafajták!:)'

Ott körülnézhetsz!

Rengeteg szemrevaló kutyás topik van még!!:))

Speciel nem kell a keresőben keresni,az 'Állati!'-ban,ha végig olvasod az utóbbi 1-2 héttel ezelőtti topikokat,biztos találsz olyat ami neked tetszik!!:))

Sok sikert!:)

Előzmény: másnaposcsibe (79)
Sirrah:) Creative Commons License 2005.03.05 0 0 81
Sirrah:) Creative Commons License 2005.03.05 0 0 80
LÉtrehozzak neked egyet? :)
Előzmény: másnaposcsibe (79)
másnaposcsibe Creative Commons License 2005.03.05 0 0 79
Sziasztok,

én komondoros vagyok, de nem találok ilyen témát, illetve ez a kereső nem nagyon működik :-( Van ilyen téma egyáltalán?

Csibe
Sirrah:)) Creative Commons License 2005.03.04 0 0 78
Az Andit kérdezd meg:
www.mador.hu
Ő tuti tud egy jót! :)
Előzmény: wandy5 (77)
wandy5 Creative Commons License 2005.03.04 0 0 77
Sziasztok!
Csak érdeklődnék, hogy van-e ÉRDEN jó kutyakozmetikus, nagytestű számára????
Ha igen, akkor írjátok meg légyszi!!
Sirrah:)) Creative Commons License 2005.02.24 0 0 76
A ti környéketeken nem nagyon tudok ilyenről, de Budaörsön, az Auchan mellett van egy menhely, én oda fogok járni, tavasztól. :)
Előzmény: MOORTHY (72)
Tigcsi Creative Commons License 2005.02.24 0 0 75

Köszi mindenkinek:)

Előzmény: Miszisi (74)
Miszisi Creative Commons License 2005.02.24 0 0 74

Bocsi Sirrah!

Nem neked akartam a választ írrni. :-)))

Tigcsinek szántam!

:-)

Előzmény: Tigcsi (68)
Miszisi Creative Commons License 2005.02.24 0 0 73

Sirrah!

A Maszkban az Jack Russel Terrier.

Előzmény: Sirrah:) (69)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!